Model: EA8160
Kod producenta: EA8160
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

http://makow84.pl/Krups/EA8160/EA8160.jpg

Ekspres automatyczny Krups PISA (Symbol: EA 8160)

Kompaktowy, opatentowany system Thermoblock

Graficzny wyświetlacz LCD

Ciśnienie 15 barów

System spieniania mleka Auto-Cappuccino

3 poziomy regulacji mielenia kawy

Możliwość przygotowania dwóch filiżanek kawy jednocześnie

Możliwość ustawienia dwóch ulubionych profili użytkowników

Pojemnik na mleko Auto-Cappuccino

Pojemnik na wodę 1,7l

Pojemnik na kawę ziarnistą 260g

Program czyszczenia

Program odkamieniania

Automatyczne wyłączanie

Ustawienie twardości wody

Moc 1450 W

Wymiary: SZ 245x W 363x G 330mm

http://makow84.pl/Krups/EA8160/EA8160_ilm.png


Kompaktowy i stylowy ekspres, który pozwoli Ci rozkoszować się każdym rodzajem kawy, od klasycznego espresso do kremowych mlecznych cappuccino.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, przemyślanej konstrukcji oraz przejrzystego, graficznego menu ekspres jest funkcjonalny i bardzo prosty w obsłudze, a system Auto- Cappuccino gwarantuje gęstą mleczną piankę w Twoich ulubionych napojach kawowych.

Ekspres EA8160 z serii PISA pozwala cieszyć się smakiem idealnie przyrządzonej kawy w zaciszu własnego domu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, przemyślanej konstrukcji oraz przejrzystego, graficznego menu urządzenie jest funkcjonalne i bardzo proste w obsłudze. Bezpośredni dostęp do funkcji "ulubione"  pozwoli Ci przygotować w szybki i łatwy sposób kawę, którą lubisz najbardziej.

Dostosowanie napoju według własnych preferencji dzięki możliwości wyboru mocy oraz wielkości kawy. Teraz możesz cieszyć się dokładnie taką kawą, na jaką aktualnie masz ochotę.

Perfekcyjnie gęsta pianka o kremowej konsystencji i idealnej temperaturze możliwa jest dzięki zastosowaniu systemu spieniającego mleko- Auto-Cappuccino/Caffe Latte.

Bezpośredni dostęp do funkcji „ulubione” pozwoli Ci przygotować w szybki sposób kawę, którą najbardziej lubisz.

Idealna temperatura kawy od pierwszej filiżanki. Opatentowany, kompaktowy Thermoblock zintegrowany z systemem grzewczym zapewnia perfekcyjną temperaturę napoju kawowego.

Graficzny wyświetlacz LCD zapewnia intuicyjną obsługę ekspresu. Teraz przyrządzenie kawy jest jeszcze prostsze.

Łatwość utrzymania urządzenia w czystości gwarantowane jest dzięki automatycznym programom czyszczenia oraz odkamieniania.

3-poziomowa regulacja stopnia zmielenia ziaren umożliwia przygotowanie preferowanej kawy.Ekspres został zaprojektowany z myślą o tym, by o każdej porze dnia i w każdy dzień tygodnia mogli się Państwo cieszyć w swoim domu jakością napojów serwowanych w restauracjach. Z pewnością docenią Państwo zarówno jakość przygotowywanych napojów, jak również łatwość obsługi urządzenia. Regulować można takie ustawienia napojów jak objętość, moc i temperatura.

Dzięki systemowi Compact Thermoblock z wbudowaną komorą zaparzania, 15-barowej pompie oraz możliwości pracy na zmielonej tuż przed zaparzeniem kawie ziarnistej Państwa ekspres umożliwia przygotowanie ristretto, espresso i innych rodzajów kawy, zapewniając wysoką temperaturę napoju już od pierwszej filiżanki, maksimum aromatu i jasnobrązową piankę.

Tradycyjnie espresso serwuje się w bardzo małych porcelanowych filiżankach, aby napój uwydatnił cały swój aromat. Aby uzyskać espresso o optymalnej temperaturze z bardzo gęstą pianką, zalecamy lekko podgrzać filiżanki.

Po kilku próbach na pewno znajdą Państwo rodzaj kawy ziarnistej, która najbardziej Państwu odpowiada.

Zmiana mieszanki lub palenia pozwoli uzyskać idealny rezultat.

Kawa espresso ma mocniejszy aromat niż kawa przygotowana w ekspresie przelewowym. Pomimo mocniejszego i bardziej wyrazistego smaku espresso zawiera mniej kofeiny niż kawa parzona za pomocą filtra (około 60 do 80 mg w filiżance w porównaniu z 80 do 100 mg w filiżance). Dzieje się tak dzięki krótszemu czasowi parzenia.

Jakość używanej wody jest również czynnikiem mającym wpływ na jakość napoju w filiżance. Najlepiej używać świeżą wodę z kranu (która nie stała w kontakcie z powietrzem), zimną i pozbawioną zapachu chloru.

Ergonomiczny i komfortowy wyświetlacz LCD ułatwi obsługę. Poprowadzi on Państwa przez wszystkie etapy - od przygotowania napoju do czynności związanych z konserwacją.

Życzymy wielu miłych wrażeń z korzystania z ekspresu Krups.


Moc kawy można regulować za pomocą ustawienia grubości mielenia ziaren kawy.

Zazwyczaj im drobniejsze mielenie kawy, tym kawa jest mocniejsza i tym bardziej kremowa konsystencja, jednak wszystko zależy od rodzaju kawy.


Wkład Claris - Aqua Filter System F 088 (sprzedawany osobno)

Aby zapewnić optymalny smak napojów i wydłużyć żywotność urządzenia, zalecamy używanie wyłącznie wkładu Claris - Aqua Filter System sprzedawanego osobno (zob. rozdział INNE FUNKCJE – Zakładanie filtra).


Program czyszczenia - całkowity czas trwania: około 13 minut

Gdy urządzenie zgłosi konieczność wykonania programu czyszczenia, nie trzeba robić tego od razu, niemniej jednak program należy wykonać jak najszybciej. Jeżeli czyszczenie zostanie przełożone, komunikat ostrzegawczy będzie wyświetlał się do czasu wykonania czyszczenia.


Program odkamieniania - czas trwania: około 20 minut

Gdy urządzenie zgłosi konieczność wykonania programu odkamieniania, nie trzeba robić tego od razu, niemniej jednak program należy wykonać jak najszybciej. Jeżeli odkamienianie zostanie przełożone, komunikat ostrzegawczy będzie wyświetlał się do czasu wykonania operacji.

Ilość osadu kamiennego zależy od twardości używanej wody.

Gwarancja producenta na okres 24 miesięcy.

Po kliknięciu w baner poniżej można zapoznać się ze szczegółowymi informacjammi o warunkach gwarancji producenta.

Oferowany produkt pochodzi z polskiej dystrybucji Krups i jest przeznaczony na polski rynek, posiada europejską wtyczkę (nie jest to powszechny import z np. Wysp Brytyjskich).

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem marek Tefal/Moulinex/Rowenta/Krups (Groupe SEB). Kupując u nas masz pewność otrzymania oryginalnego towaru z polską instrukcją obsługi oraz realizacji gwarancji w serwisach producenta.http://makow84.pl/Krups/EA8160/EA8160_2.jpg

<a href="http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="http://widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="http://www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="http://ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>