Model: FV5356
Kod producenta: FV5356
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

http://makow84.pl/Tefal/FV5356/FV5356.jpg

Żelazko Tefal Aquaspeed Autooff (Symbol: FV 5356 E0)

Szybkie prasowanie dzięki skoncentrowanemu uderzeniu pary, funkcji Anti-drip, a także funkcji automatycznego wyłączania oraz samoczyszczącej stopie Autoclean

Przedstawiamy żelazko Aquaspeed, które dzięki funkcji skoncentrowanego uderzenia pary z końcówki stopy gwarantuje super szybkie prasowanie!

Doskonała wydajność wytwarzania pary oraz inteligentne funkcje w jednym.

Moc 2400 W  - umożliwia szybkie nagrzewanie stopy żelazka i stałą intensywność wytwarzania pary, ułatwia pasowanie oraz oszczędza czas i energię.

Prasowanie w pionie - To bardzo praktyczna funkcja, wykorzystywana do prasowania zasłon i innych delikatnych materiałów, takich jak garnitury czy suknie. Należy jedynie sztywno trzymać materiał. Ustawić termostat w pozycji MAX, naciskać przycisk dodatkowego uderzenia pary i przesuwać żelazko z góry na dół. Należy trzymać żelazko kilka centymetrów od materiału, aby nie przepalić materiału.

http://makow84.pl/Tefal/FV5356/PrasowanieWPionie.png

Skumulowany wyrzut pary z końcówki zapewniający szybkie prasowanie.

Doskonała wydajność wytwarzania pary zapewniająca doskonałe wyniki prasowania.

Aquaspeed, prawdziwy domowy gejzer!

http://makow84.pl/Tefal/FV5356/AquaspeedSystem.png


Funkcja „Power Zone” z 2-krotnie szybszym uderzeniem pary.

Uderzenie pary do 170 g/min - Dodatkowe, chwilowe uderzenie silnego strumienia pary. Uderzenie pary umożliwia wyprasowanie nawet najtrudniejszych zagnieceń.

http://makow84.pl/Tefal/FV5356/UderzeniePary.png

Stopa Autoclean ślizga się z łatwością po wszystkich rodzajach tkanin - nowa, innowacyjna i opatentowana generacja stopy żelazka o właściwościach samoczyszczących ! Posiada dodatkową warstwę palladium pokrywającą powierzchnię, dzięki której drobne nieczystości ulegają utlenianiu i zamieniają się w parę wodną. W wyniku tego stopa się nie brudzi oraz otrzymujemy niezrównany i długotrwały ślizg.  Dzięki wzbogaceniu o związki kwarcu charakteryzuje się niezwykle wysoką trwałością i odpornością na zarysowania,

Ciągły strumień pary o dużej mocy zapewnia efektywne prasowanie: do 40 g/min - Sprawia, że prasowanie jest łatwiejsze i wydajniejsze dzięki oddziaływaniu pary na włókna materiału.

http://makow84.pl/Tefal/FV5356/AntiDrip.pnghttp://makow84.pl/Tefal/FV5356/StrumienPary.png

Doskonałe rozprowadzanie pary dzięki otworom rozmieszczonym na całej powierzchni stopy.

Wygoda i trwałość:

Długotrwały ślizg: stopa Autoclean nie wymaga konserwacji, nie brudzi się z czasem i zachowuje doskonały ślizg przez cały okres użytkowania.

Bezpieczeństwo: 3-stopniowy tryb automatycznego wyłączania. - tzw. STRAŻAK, powoduje wyłączenie żelazka pozostawionego bez nadzoru. Dla twojego bezpieczeństwa system wyłącza urządzenie i kontrolka autostop miga, gdy:

- Żelazko pozostaje w bezruchu na swojej podstawie dłużej niż 8 minut.

- Żelazko jest położone płasko lub na boku dłużej niż 30 sekund.

- Aby ponownie włączyć żelazko, wystarczy lekko nim poruszyć, do momentu, gdy kontrolka ostrzegająca przestanie migać.


http://makow84.pl/Tefal/FV5356/AutoStop.png

Funkcja Anti-drip zapobiegająca kapaniu wody na tkaninę - W przypadku wybrania zbyt wysokiego poziomu wytwarzania pary w stosunku do wybranej temperatury prasowania funkcja ta automatycznie odcina dopływ wody do komory parowej co zapobiega kapaniu wody ze stopy żelazka.

http://makow84.pl/Tefal/FV5356/BlokadaKapania.pngNapełnianie w zaledwie 4 sekundy; duży wlew z przodu dla większego bezpieczeństwa.

Ulepszony system Easycord pozwala trzymać przewód zasilający z dala od prasowanych ubrań.

Łatwa konserwacja dzięki podwójnemu systemowi antywapiennemu i samooczyszczaniu.

http://makow84.pl/Tefal/FV5356/AntywapiennySystem.pnghttp://makow84.pl/Tefal/FV5356/Samoczyszczenie.png

Tryb Eko pozwala zaoszczędzić do 20 % energii bez ograniczania wydajności.

Wyjątkowo stabilna podstawa żelazka: to większa stabilność dla bezpieczniejszego przechowywania i łatwiejszego prasowania.

Gwarancja producenta na okres 24 miesięcy

Po kliknięciu w baner poniżej można zapoznać się ze szczegółowymi informacjammi o warunkach gwarancji producenta.Oferowany produkt pochodzi z polskiej dystrybucji Tefal i jest przeznaczony na polski rynek, posiada europejską wtyczkę (nie jest to powszechny import z np. Wysp Brytyjskich).Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem marekTefal/Moulinex/Rowenta/Krups (Groupe SEB). Kupując u nas masz pewność otrzymania oryginalnego towaru z polską instrukcją obsługi oraz realizacji gwarancji w serwisach producenta.

http://makow84.pl/Tefal/FV5356/FV5356_2.jpg

http://makow84.pl/Tefal/FV5356/FV5356_4.jpg

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<a href="http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="http://widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="http://www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="http://ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>