Model: FV4944
Kod producenta: FV4944
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Żelazko Tefal FV 4944 Ultragliss


Żelazko Tefal Ultragliss (Symbol: FV 4944)

Żelazko Ultragliss z szufladką Calc Collector zapewnia zawsze mocny wyrzut pary.

To niezwykłe rozwiązanie ułatwia prasowanie i zapewnia zawsze idealne rezultaty.

Łatwe prasowanie, wysoka wydajność

Zaprojektowane by ułatwić prasowanie, żelazko Ultragliss z szufladką antywapienną

zapewnia idealne rezultaty i wysoką wydajność. Unikalna szufladka antywapienna Calc Collector zbiera drobinki kamienia, zapobiegając jego osadzaniu się wewnątrz żelazka i zapewniając zawsze mocny wyrzut pary. Obsługa i czyszczenie żelazka są bardzo proste - wystarczy co kilka miesięcy wyjąć i przepłukać szufladkę antywapienną.

Moc: 2500 W - umożliwia szybkie nagrzewanie stopy żelazka i stałą intensywność wytwarzania pary, ułatwia pasowanie oraz oszczędza czas i energię.

Ciągły wyrzut pary: 40 g/min - Sprawia, że prasowanie jest łatwiejsze i wydajniejsze dzięki oddziaływaniu pary na włókna materiału.

Dodatkowe uderzenie pary: 150 g/min - Dodatkowe, chwilowe uderzenie silnego strumienia pary. Uderzenie pary umożliwia wyprasowanie nawet najtrudniejszych zagnieceń.

http://makow84.pl/Tefal/FV5356/UderzeniePary.png

Prasowanie w pionie - To bardzo praktyczna funkcja, wykorzystywana do prasowania zasłon i innych delikatnych materiałów, takich jak garnitury czy suknie. Należy jedynie sztywno trzymać materiał. Ustawić termostat w pozycji MAX, naciskać przycisk dodatkowego uderzenia pary i przesuwać żelazko z góry na dół. Należy trzymać żelazko kilka centymetrów od materiału, aby nie przepalić materiału.

http://makow84.pl/Tefal/FV5356/PrasowanieWPionie.png

Funkcja zapobiegająca kapaniu Anti-drip - W przypadku wybrania zbyt wysokiego poziomu wytwarzania pary w stosunku do wybranej temperatury prasowania funkcja ta automatycznie odcina dopływ wody do komory parowej co zapobiega kapaniu wody ze stopy żelazka.

http://makow84.pl/Tefal/FV5356/BlokadaKapania.png


Funkcja oczyszczania z kamienia: Wbudowany system antywpienny i ustatwienia systemu antywapiennego- Łatwa konserwacja dzięki podwójnemu systemowi antywapiennemu i samooczyszczaniu.

http://makow84.pl/Tefal/FV5356/AntywapiennySystem.pnghttp://makow84.pl/Tefal/FV5356/Samoczyszczenie.png

Spryskiwacz

http://makow84.pl/Tefal/FV5356/Spryskiwacz.png

Regulacja pary i temperatury: Automatyczna

Żelazko Tefal FV 4944 Ultragliss

Rodzj stopy: Durillum - Stopa z technologią Durilium® gwarantuje łatwe prowadzenie żelazka po tkaninie i skuteczne prasowanie - duża ilość otworów na czubku, brzegach i środku stopy zapewnia mocny wyrzut pary. Dodatkowo system Anti-Drip, wyprofilowany kształt stopy czy wyrzut pary, sprawiają, że prasowanie jest niezwykle proste, a rezultaty idealne.

Właściwości ślizgu stopy: ****

Trwałość stopy/odporność na zarysowania: *****

Wyprofilowana końcówka stopy

Ciągłe rozprowadzanie pary: Końcówka, bok i środek

Ergonomiczny przycisk wyzwalający parę

Wygodny uchwyt

Stabilna podstawa

Pojemność zbiornika na wodę: 270 ml

Otwór do wlewania wody: XL

Długość przewodu zasilającego: 2m

Zbiornik na kamień

Gwarancja producenta na okres 24 miesięcy.

Po kliknięciu w baner poniżej można zapoznać się ze szczegółowymi informacjammi o warunkach gwarancji producenta.

http://makow84.pl/szablon/AdobeReader.jpg

Oferowany produkt pochodzi z polskiej dystrybucji Tefal i jest przeznaczony na polski rynek, posiada europejską wtyczkę (nie jest to powszechny import z np. Wysp Brytyjskich).

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem marekTefal/Moulinex/Rowenta/Krups (Groupe SEB). Kupując u nas masz pewność otrzymania oryginalnego towaru z polską instrukcją obsługi oraz realizacji gwarancji w serwisach producenta.

Żelazko Tefal FV 4944 Ultragliss

<a href="http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="http://widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="http://www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="http://ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>