Model: FV9650
Kod producenta: FV9650
Gwarancja: 24
Realizacja zamówienia: 24
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

http://makow84.pl/Tefal/FV9650/FV9650.jpg


Żelazko Tefal Ultimate AntiCalc FV 9650.

 

Żelazko z unikalną szufladką antywapienną, w której zbiera się kamień powstający podczas prasowania. Szufladka pozwala na łatwe usunięcie kamienia i zapewnia długotrwałą skuteczność wytwarzania pary.


Efekt: doskonale wyprasowane tkaniny.

Ultimate Anti Calc FV9650 to nowoczesne żelazko wyposażone w opatentowaną szufladkę antywapienną. Pozwala ona na łatwe usunięcie kamienia - jednego z największych problemów podczas prasowania. To proste, wystarczy przekręcić i opróżnić szufladkę, wysypując kamień. Żelazko Ultimate Anti Calc jest wyposażone w opatentowaną stopę Autoclean, która zapewnia niezrównany ślizg po tkaninach i jest łatwa do utrzymania w czystości. System Auto Stop automatycznie wyłączy żelazko jeśli pozostaje ono w bezruchu przez dłuższy czas w zależności od pozycji. Ultimate Anti Calc FV9650 szybko i łatwo rozprasuje nawet najtrudniejsze zagniecenia na najgrubszych tkaninach dzięki uderzeniu pary o sile 210g/min.

Szufladka antywapienna AntiCalc - łatwe usuwanie kamienia i dłuższa żywotność żelazka

System AutoStop - zwiększone bezpieczeństwo dzięki automatycznemu wyłączeniu pozostającego w bezruchu żelazka

Samoczyszcząca się stopa Autoclean - łatwe utrzymanie w czystości i niezrównany ślizg po tkaninie

 
Moc 2600 W  - umożliwia szybkie nagrzewanie stopy żelazka i stałą intensywność wytwarzania pary, ułatwia pasowanie oraz oszczędza czas i energię.


Ciągłe wytwarzanie pary 0-50 g/min - Sprawia, że prasowanie jest łatwiejsze i wydajniejsze dzięki oddziaływaniu pary na włókna materiału.

 

Uderzenie pary 210 g/min - Dodatkowe, chwilowe uderzenie silnego strumienia pary. Uderzenie pary umożliwia wyprasowanie nawet najtrudniejszych zagnieceń.

 

Stopa Autoclean Catalys - nowa, innowacyjna i opatentowana generacja stopy żelazka o właściwościach samoczyszczących ! Posiada dodatkową warstwę palladium pokrywającą powierzchnię, dzięki której drobne nieczystości ulegają utlenianiu i zamieniają się w parę wodną. W wyniku tego stopa się nie brudzi oraz otrzymujemy niezrównany i długotrwały ślizg.  Dzięki wzbogaceniu o związki kwarcu charakteryzuje się niezwykle wysoką trwałością i odpornością na zarysowania,

 

Unikalną szufladka antywapienna w której zbiera się kamień powstający podczas prasowania. Szufladka pozwala na łatwe usunięcie kamienia i zapewnia długotrwałą skuteczność wytwarzania pary. Efekt: doskonale wyprasowane tkaniny.

 

Aktywne linie zwiększające ślizg,

 

Widoczne ustawienia w dużym okienku odczytu

 

Auto Stop - tzw. STRAŻAK, powoduje wyłączenie żelazka pozostawionego bez nadzoru. Dla twojego bezpieczeństwa system wyłącza urządzenie i kontrolka autostop miga, gdy:

 

- Żelazko pozostaje w bezruchu na swojej podstawie dłużej niż 8 minut.

 

- Żelazko jest położone płasko lub na boku dłużej niż 30 sekund.

 

- Aby ponownie włączyć żelazko, wystarczy lekko nim poruszyć, do momentu, gdy kontrolka ostrzegająca przestanie migać.

 

Prasowanie w pionie - To bardzo praktyczna funkcja, wykorzystywana do prasowania zasłon i innych delikatnych materiałów, takich jak garnitury czy suknie. Należy jedynie sztywno trzymać materiał. Ustawić termostat w pozycji MAX, naciskać przycisk dodatkowego uderzenia pary i przesuwać żelazko z góry na dół. Należy trzymać żelazko kilka centymetrów od materiału, aby nie przepalić materiału.

 

Funkcja zapobiegająca kapaniu AntiDrip - W przypadku wybrania zbyt wysokiego poziomu wytwarzania pary w stosunku do wybranej temperatury prasowania funkcja ta automatycznie odcina dopływ wody do komory parowej co zapobiega kapaniu wody ze stopy żelazka.

 

Wbudowany system antywapienny Anti Calc - zapobiega osadzaniu się kamienia. Wbudowana kaseta z substancją chemiczną, która oddziałując na wodę przed jej wejściem do komory parowej ogranicza wytwarzanie się kamienia. Jest to system działający całkowicie bezobsługowo.

 

Stożek parowy -  koncentruje się na wytwarzaniu pary w przedniej części stopy, dla lepszego nawilżania nawet grubych tkanin,

 

Zbiornik na wodę 350 ml,

 

Drobny spryskiwacz - równo zwilża tkaninę,

 

Szeroka stabilna podstawa

 

Żelazko jest przystosowane do użycia wody z kranu,

 

Funkcja samooczyszczania

 

Komfortowy uchwyt

 

kolor: bordowy

Kod EAN: 3121040040362

http://makow84.pl/Tefal/FV9650/FV96506.jpg


 Gwarancja producenta na okres 24 miesięcy.

Po kliknięciu w baner poniżej można zapoznać się ze szczegółowymi informacjammi o warunkach gwarancji producenta.Oferowany produkt pochodzi z polskiej dystrybucji Tefal i jest przeznaczony na polski rynek, posiada europejską wtyczkę (nie jest to powszechny import z np. Wysp Brytyjskich).Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem marekTefal/Moulinex/Rowenta/Krups (Groupe SEB). Kupując u nas masz pewność otrzymania oryginalnego towaru z polską instrukcją obsługi oraz realizacji gwarancji w serwisach producenta.

 
Kliknij w zdjęcie by powiększyć.


obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<a href="http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="http://widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="http://www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="http://ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>