Model: IPL6750
Kod producenta: IPL6750
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

http://makow84.pl/Remington/IPL6750/1.jpg

 

 

Depilator Remington IPL 6750 i-LIGHT Prestige


Remington i-LIGHT PRESTIGE wykorzystuje najbardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne, aby zapewnić optymalne usuwanie włosów z twarzy*, ciała i okolicy bikini. Ciesz się idealnie gładką skórą każdego dnia. Dzięki technologii IPL, maksymalnie efektywną depilację możesz wykonać w zaciszu własnego domu.


Urządzenie zaprojektowano tak, aby spełniało wszelkie potrzeby związane z depilacją. Wyposażono je w innowacyjne rozwiązania, m.in. technologię PROPULSE™ stosowaną wyłącznie w produktach Remington. Intensywne światło impulsowe pozwala trwale usunąć włosy, zapewniając piękną i gładką skórę, dzięki której będziesz gotowa na więcej!


i-LIGHT PRESTIGE równie dobrze sprawdza się w przypadku męskich włosów. Może być wykorzystywany do usuwania owłosienia z pleców, klatki piersiowej czy ramion. Jest łagodny dla skóry i niezwykle łatwy w użyciu, między innymi dzięki ergonomicznemu designowi i wygodnemu uchwytowi.


Dzięki niezużywalnej żarówce kwarcowej, nie ma żadnych ukrytych kosztów - nigdy nie będzie potrzeby wymiany części, a urządzenie możesz wykorzystać w każdej chwili.


* Tylko dla kobiet, do depilacji poniżej kości policzkowej

** Indywidualne rezultaty mogą się różnić. W próbach klinicznych, uczestnicy mieli średnio o 94,3% mniej włosów dwanaście miesięcy po zaledwie trzech zabiegach; podobne efekty obserwuje się po zastosowaniu profesjonalnych urządzeń do usuwania zbędnego owłosienia.

*** W porównaniu z poprzednim modelem

Jak używać depilatora Remington i-LIGHT?


Zapraszamy do zapoznania się z filmikiem poniżej.


http://makow84.pl/Remington/IPL6750/6.jpg


i-Light Pro -
Wyjątkowe efekty depilacji utrzymujące się przez 6 miesięcy*


Przygotuj się na czas wolności i swobody dzięki urządzeniu i-Light Pro– technologicznie zaawansowanemu systemowi usuwania zbędnego owłosienia. Opracowane przez czołowego dermatologa i zatwierdzone przez FDA, urządzenie i-Light Pro pozwali Ci doświadczyć wyjątkowych efektów depilacji, które utrzymują się aż przez sześć miesięcy*.


Dzięki i-Light Pro nie trzeba się przejmować woskowaniem, wyrywaniem i skubaniem. To niezwykle prosta metoda, umożliwiająca usuwanie zbędnego owłosienia w domu, więc możesz uwolnić skóręi działać spontanicznie– zawsze i wszędzie.


Dzięki Remington i-Light Promożesz powiedzieć „tak” i założyć letnią sukienkę, zdjąć spódniczkęi ruszyć na plażę, basen...lub do sypialni!

*Indywidualne rezultaty mogą się różnić. W badaniach klinicznych, średnio 47,8% użytkowników zaobserwowało mniej odrastających włosów po 6 miesiącach od przeprowadzenia 3 zabiegów, podobne rezultaty uzyskuje się przy użyciu profesjonalnych urządzeń do depilacji.

Jak działa IPL?

http://makow84.pl/szablon/AdobeReader.jpg

Najczęściej zadawane pytania.

http://makow84.pl/szablon/AdobeReader.jpg

Określ rodzaj skóry.

http://makow84.pl/szablon/AdobeReader.jpgNiezużywalna żarówka kwarcowa

Szybkość: trwałe efekty już po 3 zabiegach**

Bezpieczeństwo: klinicznie testowane; zaakceptowane przez FDA

Skuteczność: technologia ProPulse™ Technology

Płeć: kobiety i mężczyźni (tylko do ciała)

Efekty: trwałe

50% większe okienko świetlne*** (nakładka do ciała)

Nakładka do twarzy*, nakładka precyzyjna do bikini

5-stopniowa regulacja mocy

Tryby Multi Flash i Single Flash

Uniwersalne napięcie

Rekomendacje dermatologów


Eleganckie pudełko do przechowywania


http://makow84.pl/Remington/IPL6750/4.jpg

Zaawansowana technologia PROPULSE™

Technologia Advanced PROPULSE™ bazuje na ogrzewaniu mieszka włosowego i przerywaniu cyklu wzrostu. Energia światłą jest absorbowana przez melaninę w mieszku włosowym, co hamuje wzrost włosów.


http://makow84.pl/Remington/IPL6750/5.jpg

Większe o 50% okienko świetlne***

Okienko świetlne większe o 50%***, impulsy świetlne emitowane co 3 sekundy oraz filtr ochronny UV oznaczają łatwość i skuteczność golenia wybranych miejsc w zaskakująco szybkim tempie.


http://makow84.pl/Remington/IPL6750/1.png

Instrukcja obsługi - proszę kliknąć w zdjęcie poniżej.

 

http://makow84.pl/szablon/AdobeReader.jpg

 


http://makow84.pl/szablon/3LATA%20GWARANCJI.jpg

 

Gwarancja producenta na okres 24 miesięcy.


 

http://makow84.pl/szablon/Promocje/RemingtonPrzedluzonaGwarancja/+1_rok_gwarancja.jpg

Ogólne warunki otrzymania przedłużonej gwarancji.

Rejestracji dokonac moze we wlasnym imieniu osoba fizyczna, która ukonczyla 14 lat, z wylaczeniem mieszkanców Wielkiej Brytanii, Irlandii, Ameryki Pólnocnej i Poludniowej oraz Australii.

Aby uzyskac dodatkowy rok gwarancji, nalezy podac swoje imie, nazwisko, wiek, plec, poprawny adres e-mail, date i miejsce zakupu produktu oraz numer modelu. Numer modelu znajduje sie na tabliczce znamionowej urzadzenia.

Rejestracja w celu uzyskania Dodatkowej Gwarancji musi zostac dokonana w terminie 28 dni od daty zakupu produktu.

Kazdy produkt mozna zarejestrowac tylko jeden raz.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyznania Dodatkowej Gwarancji w przypadku naruszenia niniejszych warunków, podania nieprawdziwych danych lub próby dokonania technicznych naduzyc przy procesie rejestracji.

Szczegółowe informacje o promocji (kliknij w baner poniżej).Oferowany produkt pochodzi z polskiej dystrybutocji Remington i jest przeznaczony na polski rynek, posiada europejską wtyczkę (nie jest to powszechny import z Wysp Brytyjskich).Kupując u nas masz pewność otrzymania oryginalnego towaru z polską instrukcją obsługi oraz realizacji gwarancji w serwisie producenta. 

 

 


http://makow84.pl/Remington/IPL6750/3.png

 

Przeciwwskazania dokoloru skóry i włosów.

 

http://makow84.pl/Remington/IPL6750/2.jpg

 

 

 

 

 

 

http://makow84.pl/Remington/IPL6750/4.jpeg

http://makow84.pl/Remington/IPL6750/3.jpg

<a href="http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="http://widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="http://www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="http://ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>