Model: IPL6780
Kod producenta: IPL6780
Gwarancja: 5 lat
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Remington

http://makow84.pl/Remington/IPL6780/IPL6780_Top.jpg


Urządzenie do depilacji iLight / Depilator laserowy Remington IPL6780

Urządzenia do depilacji Remington iLIGHT to bezpieczny sposób na pozbycie się niechcianych włosów z ciała i twarzy*. Wyrzuć swoje jednorazowe maszynki i plastry woskowe, a już po trzech zastosowaniach będziesz cieszyć się trwałymi efektami.** Z urządzenia można bez trudu korzystać w domu. Skutecznie zastępuje ono wizyty w salonie kosmetycznym.

Funkcja impulsów świetlnych umożliwia trwałe pozbycie się owłosienia już po 3 zabiegach.* Wystarczyć przeprowadzać zabiegi na danym obszarze ciała co 2 tygodnie. Zanim dokonasz zakupu, nasz specjalny czujnik koloru skóry sprawdzi, czy Twoja skóra pozwala na stosowanie urządzeń IPL.

Do wyboru jest pięć ustawień mocy, którą można indywidualnie dostosować do potrzeb własnego ciała i twarzy.

http://makow84.pl/Remington/IPL6780/IPL6780_3.png

*Dotyczy tylko kobiecych włosów poniżej kości policzkowych.

**Indywidualne rezultaty mogą się różnić. W próbach klinicznych, przeprowadzonych na ciele, uczestnicy mieli do 94,3%, a średnio o 66% mniej włosów 12 miesięcy po przeprowadzeniu zaledwie 3 zabiegów. Podobne efekty obserwuje się po zastosowaniu profesjonalnych urządzeń do usuwania zbędnego owłosienia.

*** Przeprowadzanie zabiegów w cotygodniowych odstępach

http://makow84.pl/Remington/IPL6780/IPL6780_17.jpg

Trwała redukcja owłosienia

Trwałe rezultaty już po 3 zastosowaniach**. ** Indywidualne rezultaty mogą się różnić. W próbach klinicznych, przeprowadzonych na ciele, uczestnicy mieli do 94,3%, a średnio o 66% mniej włosów 12 miesięcy po przeprowadzeniu zaledwie 3 zabiegów. Podobne efekty obserwuje się po zastosowaniu profesjonalnych urządzeń do usuwania zbędnego owłosienia.

http://makow84.pl/Remington/IPL6780/IPL6780_16.jpg

Nakładka do twarzy

Trwała redukcja owłosienia na twarzy i ciele*. * Dotyczy jedynie kobiecych włosów poniżej kości policzkowych.
Trwałe usuwanie owłosienia z ciała i twarzy

Długotrwałe żarówki - 150 000 impulsów + 5-letnia gwarancja

Bezpieczne, testowane klinicznie, zatwierdzone przez FDA i polecane przez dermatologów

Skuteczna technologia ProPulse™

Dla kobiet i mężczyzn

Trwałe rezultaty

Nakładka do ciała z okienkiem świetlnym 3cm²

Nakładka do twarzy z okienkiem świetlnym 2cm²

5 ustawień mocy (7-8 J/cm²)

Zintegrowany czujnik koloru skóry

Wbudowane czujniki kontaktu ze skórą

Tryby Multi Flash i Single Flash


Instrukcja obsługi.

http://makow84.pl/szablon/AdobeReader.jpg

Gwarancja producenta na okres 5 lat.

http://makow84.pl/szablon/Promocje/RemingtonPrzedluzonaGwarancja/+1_rok_gwarancja.jpg

Ogólne warunki otrzymania przedłużonej gwarancji.

Rejestracji dokonac moze we wlasnym imieniu osoba fizyczna, która ukonczyla 14 lat, z wylaczeniem mieszkanców Wielkiej Brytanii, Irlandii, Ameryki Pólnocnej i Poludniowej oraz Australii.

Aby uzyskac dodatkowy rok gwarancji, nalezy podac swoje imie, nazwisko, wiek, plec, poprawny adres e-mail, date i miejsce zakupu produktu oraz numer modelu. Numer modelu znajduje sie na tabliczce znamionowej urzadzenia.

Rejestracja w celu uzyskania Dodatkowej Gwarancji musi zostac dokonana w terminie 28 dni od daty zakupu produktu.

Kazdy produkt mozna zarejestrowac tylko jeden raz.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyznania Dodatkowej Gwarancji w przypadku naruszenia niniejszych warunków, podania nieprawdziwych danych lub próby dokonania technicznych naduzyc przy procesie rejestracji.

Szczegółowe informacje o promocji (kliknij w baner poniżej).
Oferowany produkt pochodzi z polskiej dystrybutocji Remington i jest przeznaczony na polski rynek, posiada europejską wtyczkę (nie jest to powszechny import z Wysp Brytyjskich).Kupując u nas masz pewność otrzymania oryginalnego towaru z polską instrukcją obsługi oraz realizacji gwarancji w serwisie producenta. 


http://makow84.pl/Remington/IPL6780/IPL6780_13.pnghttp://makow84.pl/Remington/IPL6780/IPL6780_14.pnghttp://makow84.pl/Remington/IPL6780/IPL6780_15.jpg

http://makow84.pl/Remington/IPL6780/IPL6780.jpg

http://makow84.pl/Remington/IPL6780/IPL6780_3D_PACK.png

http://makow84.pl/Remington/IPL6780/IPL6780_Film.png


http://makow84.pl/Remington/IPL6780/IPL6780_2.png

1 Wyłącznik sieciowy
2 Wejście zasilania3 Stacja bazowa
4 Rękojeść
5 Przycisk uwalniania impulsu
6 Przycisk wyboru poziomu intensywności
7 Wskaźnik trybu schładzania
8 Wyświetlacz wskaźnika stanu lampy
9 Wyświetlacz poziomu intensywności
10 Czujnik karnacji skóry
11 Przewód rękojeści
12 Okno emisji impulsu
13 Czujniki kontaktu ze skórą
14 Przyciski zwalniania nasadki
15 Żarówka
16 Nasadka do ciała
17 Przewód zasilający
18 Miękka ściereczka
19 Nasadka do twarzy

Pierwsze kroki:

Podobnie jak w przypadku każdego nowego urządzenia, zapoznanie się z urządzeniem i-LIGHT może wymagać nieco czasu. Poświęć chwilę, aby zaznajomić się z nowym urządzeniem i-LIGHT. Jesteśmy pewni, że będziesz je użytkować z pełnym zadowoleniem przez długie lata.


czym jest i-Light?

System i-Light jest oparty na rewolucyjnej technologii światła i jest przeznaczony do usuwania w warunkach domowych niechcianego owłosienia na ciele i kobiecej twarzy.

W i-LIGHT zastosowano sprawdzoną klinicznie technologię stosowaną z powodzeniem w profesjonalnych salonach i gabinetach dermatologicznych, zoptymalizowaną do użytku domowego.

http://makow84.pl/Remington/IPL6780/IPL6780_4.png

Czym jest intensywny impuls świetlny (IPL) i jak działa i-Light?

IPL - (Intense Pulsed Light) jest uznaną technologią stosowaną na całym świecie od ponad 15 lat. i-Light wykorzystuje tę technologię do generowania intensywnych impulsów światła na skórze.

Impuls działa pod powierzchnię skóry do nasady włosów, pomagając zatrzymać ich wzrost (Rys 1).

Energia impulsu światła skierowana jest na ciemną kolorystykę; najlepsze wyniki osiąga się przy włosach ciemniejszych.

Impulsy światła mogą (w sposób szkodliwy) oddziaływać na ciemną skórę, dlatego i-Light należy używać tylko na typ skóry od jasnej do średniej (I-IV).

Czego można oczekiwać od i-Light?

Wyniki nie są natychmiastowe i u różnych osób nie są jednakowe. W większości przypadków można zauważyć redukcję włosów po 1-2 tygodniach od rozpoczęcia stosowania zabiegów. W tym czasie może się wydawać, że włosy wciąż rosną, ale faktycznie są one "wypychane" (Rys. 2).

http://makow84.pl/Remington/IPL6780/IPL6780_5.png

Włosy rosną w trzech różnych fazach, które trwają 18 -24 miesięcy (Rys. 3). Tylko włosy w fazie anagenowej aktywnego wzrostu są podatne na zabieg - dlatego też niezbędne jest powtarzanie zabiegów.

http://makow84.pl/Remington/IPL6780/IPL6780_6.png

Ważne jest realizowanie pełnego planu zabiegów, aby wszystkie aktywne włosy zostały poddane działaniu urządzenia.

Plan zabiegów

Indywidualne wyniki mogą być różne, dlatego niezbędne jest powtarzanie zabiegów.

Może wystąpić pewien porost włosów, ale będą one rzadsze, cieńsze i o jaśniejszym kolorze niż włosy oryginalne. Taki odrost jest normalny i należy go oczekiwać.

Po zrealizowaniu początkowego planu zabiegów, zabiegi uzupełniające pozwalają osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

Systematycznie powtarzane zabiegi raz w tygodniu dadzą znakomite rezultaty w ciągu 6-12 tygodni (przy ciemniejszej cerze na efekty można czekać dłużej).

UWAGA: Należy unikać wielokrotnego naświetlania tych samych miejsc podczas jednego zabiegu, gdyż nie zwiększa to efektywności, a może spowodować podrażnienie skóry
, Typ skóry
• Nie należy stosować na naturalnie ciemnej skórze, ponieważ mogą powstać oparzenia, pęcherze oraz zmiany karnacji skóry.
• Nie należy stosować na skórę opaloną lub po niedawnej ekspozycji na słońcu, gdyż może dojść do oparzeń lub uszkodzenia skóry.
• i-Light REVEAL nie jest skuteczny na włosach naturalnie siwych, szarych, blond lub rudych, na ciele lub na twarzy., Powierzchnie skóry, na których nie można przeprowadzać zabiegu:
• Nie stosować na skórze głowy lub uszu.
• Nie stosować na męskiej twarzy lub szyi.
• Nie stosować powyżej kości policzkowych (w zastosowaniu do kobiecej twarzy).
• Nie stosować na sutki, brodawki lub narządy płciowe.
• Nie stosować na fragmenty skóry pokryte tatuażem lub permanentnym makijażem.
• Nie stosować na ciemnobrązowe lub czarne plamki jak znamiona, oznakowania lub piegi.
• Nie stosować na miejsca po niedawnej operacji, głębokim złuszczaniu naskórka, resurfacingu laserowym, na bliznach lub na skórze uszkodzonej przez oparzenia lub otarcia.Kiedy nie stosować/Kiedy unikać stosowania i-Light

• NIE STOSUJ, jeśli masz opaleniznę na fragmentach ciała, które chcesz poddać zabiegom. Skóra może być zbyt ciemna i zabiegi na opalonej skórze mogą przejściowo spowodować obrzęki skóry, pęcherze, a nawet skóra może zmienić kolor. Poczekaj, aż opalenizna zniknie.
• NIE STOSUJ na skórę po kosmetykach; zabiegi na takich fragmentach ciała mogą przejściowo spowodować obrzęki skóry, pęcherze, a nawet skóra może zmienić kolor. Przed użyciem dokładnie umyj fragment ciała, na którym ma zostać dokonany zabieg.
• NIE STOSUJ wielokrotnego naświetlania tego samego miejsca w czasie jednej sesji, może to przejściowo spowodować obrzęki skóry, pęcherze, a nawet skóra może zmienić kolor.
• NIE STOSUJ naświetlania tego samego miejsca częściej niż raz w tygodniu, efekty nie przyjdą szybciej, natomiast może się zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia obrzęków skóry, pęcherzy lub zmiany koloru skóry.
• NIE STOSUJ na uszkodzoną skórę, w tym na otwarte rany, opryszczkę, oparzenia słoneczne, oraz wcześniej jak po 6-8 tygodniach w miejscach, gdzie skóra łuszczy się i odbudowuje.
• NIE STOSUJ na podrażnioną skórę, w tym na wysypki i obrzęki skóry. Czynniki te mogą sprawić, że skóra stanie się bardziej wrażliwa. Takie obszary skóry przed przystąpieniem do zabiegu muszą być zdrowe.
• NIE STOSUJ, jeśli masz skórę wrażliwą na światło. W celu ustalenia, czy możesz używać i-Light, zanim rozpoczniesz naświetlania, wykonaj test na małym fragmencie swojej skóry i odczekaj 24 godziny, aby sprawdzić czy nie wystąpiły jakieś niepożądane objawy.
• NIE STOSUJ, jeśli jesteś lub możesz być w ciąży albo karmisz piersią. i-Light nie został przetestowany na kobietach w ciąży. Zwykłe zmiany hormonalne okresu ciąży lub karmienia piersią mogą zwiększyć wrażliwość skóry i ryzyko uszkodzenia skóry.
• NIE STOSUJ na niczym innym jak skóra.
• NIE UŻYWAJ i-LIGHT do innych celów jak pozbywanie się włosów.
• NIE STOSUJ na miejsca, gdzie może będziesz chcieć, aby włosy rosły. Efekty depilacji mogą być trwałe i nieodwracalne.
OSTROŻNIE: Unikaj podawania zabiegowi powierzchni, na których rosną włosy pierwotne (“puszek”), gdyż może to spowodować niepożądany odrost owłosienia.
• Nie stosuj na twarz, jeśli chorowałaś na opryszczkę, zastosowanie IPL lub innego leczenia, które podrażnia skórę, może spowodować nawrót opryszczki.
• Jeśli wcześniej był użyty laser profesjonalny, kliniczny lub sterowany samodzielnie albo IPL, bądź były stosowane elektrolityczne zabiegi usuwania włosów, przed użyciem i-Light należy odczekać, co najmniej 6 miesięcy. Jeśli wcześniej było stosowane woskowanie, wyrywanie lub epilowanie włosów, przed użyciem i-Light należy odczekać, co najmniej 6 tygodni. Urządzenie działa na mieszki włosowe pod skórą i nie będzie skuteczne, jeśli włosy były wyrywane.
• NIE STOSUJ bezpośrednio na lub w pobliżu implantów medycznych, takich jak implantowany rozrusznik serca, defibrylator lub dozownik insuliny. Chociaż podczas badań klinicznych nie stwierdzono problemów związanych z użytkowaniem takich urządzeń, zaleca się przestrzeganie wszystkich ostrzeżeń i instrukcji dotyczących użytkowania urządzeń elektronicznych w celu uniknięcia ich uszkodzenia lub przerwania aktywnego działania implantowanej aparatury.
• Nie stosuj na lub w pobliżu niczego sztucznego jak silikonowe implanty, implanty antykoncepcyjne z implanonu, rozruszniki serca, podskórne porty do wstrzyknięć (dozownik insuliny) lub piercing.
• Urządzenia komunikacji bezprzewodowej mogą wypływać na i-Light, odległość od nich powinna wynosić co najmniej 3,3 m.
• Nie stosować w pobliżu metalowych plomb, implantów, aparatów ortodontycznych.

http://makow84.pl/Remington/IPL6780/IPL6780_7.png

http://makow84.pl/Remington/IPL6780/IPL6780_8.png

http://makow84.pl/Remington/IPL6780/IPL6780_9.png

http://makow84.pl/Remington/IPL6780/IPL6780_10.png

http://makow84.pl/Remington/IPL6780/IPL6780_11.png

http://makow84.pl/Remington/IPL6780/IPL6780_12.png

PORADY DOTYCZĄCE ZABIEGU
, Zabiegi na ciele
Dla uzyskania najlepszych rezultatów, należy unikać nakładania się impulsów świetlnych. Wówczas miejsce poddawane zabiegowi nie otrzymuje impulsów intensywniejszych niż konieczne w celu powstrzymania wzrostu włosów. Takie postępowanie sprzyja maksymalnemu wykorzystaniu żarówki.
• Dla najlepszej skuteczności, zawsze wykorzystuj taki możliwie wysoki poziom intensywności, przy którym skóra nie odczuwa dyskomfortu. Można czuć ciepło na skórze, ale nie powinno się odczuwać dyskomfortu.
• W trakcie zabiegów można zauważyć, że kościste obszary, takie jak łokcie, podudzia i kostki, są bardziej wrażliwe. Jest to normalne i nie powinno być powodem do niepokoju. Aby uniknąć nadwrażliwości, spróbuj w trakcie zabiegu odciągać skórę od powierzchni kostnej.
, Zabiegi na twarzy
• Wypróbuj na małym fragmencie skóry - skóra twarzy zwykle jest wrażliwsza, przed zabiegiem wypróbuj działanie na małym fragmencie skóry. Patrz rozdział "Przetestuj i-LIGHT na swojej skórze", aby uzyskać szczegółowe informacje.
• W trakcie zabiegu pomagaj sobie lusterkiem - będziesz lepiej widziała skórę, która ma być poddana zabiegowi, unikniesz naświetlania ust i innych ciemnych punktów. Jeżeli odbite światło jest nieprzyjemne, możesz zamknąć oczy przed każdym rozbłyskiem lampy.
• PORADA: Dla lepszego kontaktu ze skórą, naciągaj skórę - kontur skóry w niektórych miejscach może utrudniać dobre przyleganie czujników do skóry. Może się okazać, że dla lepszego kontaktu ze skórą, dobrze będzie zawinąć górną wargę na zęby lub wypchnąć policzki językiem.

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU
Po zabiegu można zauważyć pewne zaczerwienienie lub odczuć niewielkie podgrzanie skóry. Jest to normalne i szybko mija. Dla uniknięcia podrażnienia skóry po zabiegu należy przestrzegać następujących zaleceń:
• Unikaj wystawiania skóry na działanie słońca przez 24 godziny po zabiegu. Przez 2 tygodnie po każdym zabiegu chroń skórę stosując SPF 30.
• Przez co najmniej 2 tygodnie po ostatnim zabiegu, nie opalaj się zbyt długo na słońcu, nie korzystaj z solarium, ani nie stosuj samoopalaczy.
• Po zabiegu, staraj się, żeby skóra była czysta i sucha. Pij dużo wody w celu nawodnienia skóry. • Przez 24 godziny po zabiegu, nie pływaj, nie bierz gorących kąpieli, gorących pryszniców, nie korzystaj z łaźni parowych ani z sauny.
• W trakcie stosowania zabiegów, nie używaj depilacji (woskowanie, wyrywanie, nitkowanie lub kremy) - golenie jest dopuszczalne, ale dopiero po upływie 24 godzin po każdym zabiegu.
• Przez 24 godziny po zabiegu, nie stosuj kremów wybielających ani produktów perfumowanych.

C LAMPA IMPULSOWA 150 000
• Lampa generuje 150 000 impulsów świetlnych, co oznacza, że nie będzie potrzebna jej wymiana.
• Żarówka w tym urządzeniu jest gwarantowana na cały okres gwarancji produktu, jak podano w karcie gwarancyjnej urządzenia.
• Jest bardzo mało prawdopodobne, aby żarówka się skończyła. Gdyby tak się zdarzyło, prosimy skontaktować się z lokalnym Centrum Obsługi Remington, który dokona wymiany.
, Symptomy, że żarówkę należy wymienić:
• Wyświetlacz stanu lampy świeci się na żółto. W żarówce pozostaje 150 impulsów.
• Wyświetlacz stanu lampy miga na żółto: Żarówka jest pusta.
C CZYSZCZENIE URZĄDZENIA i-LIGHT
F OSTROŻNIE: Przed czyszczeniem urządzenia i-Light, upewnij się, że wyłącznik sieciowy jest wyłączony (OFF), a przewód zasilający jest odłączony od urządzenia.
• Regularne czyszczenie ma wpływ na optymalne rezultaty i długi czas pracy urządzenia.
• Do czyszczenia okna emisji impulsu używaj wyłącznie niestrzępiącej się ściereczki dołączonej do urządzenia i-LIGHT. Uważaj, aby nie zarysować lub podrapać okna emisji impulsu. Rysy i podrapania mogą zmniejszyć skuteczność urządzenia.
• W przypadku uporczywych plam, zwilż wacik spirytusem chirurgicznym lub alkoholem do nacierania, potrzyj okno i delikatnie wytrzyj niepylącą ściereczką. Do oczyszczenia nawiewów na rękojeści użyj małego ręcznego odkurzacza.
F OSTRZEŻENIE: Jeśli okno emisji impulsu jest pęknięte lub uszkodzone, nie wolno korzystać z urządzenia. Nie może być żadnych rys na szkle filtrującym ani na metalowej powierzchni wewnątrz głowicy zabiegowej.
F OSTRZEŻENIE: Wewnątrz urządzenia i-Light jest wysokie napięcie. Nie wolno go zanurzać w wodzie. Nie wolno czyścić urządzenia ani jego części pod bieżącą wodą lub myć w zmywarce.
, Przechowywanie
• Przed odłożeniem do przechowania, wyłącz urządzenie, odłącz z sieci i pozwól mu przez 10 minut ostygnąć.
• Przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze między 15°C i 35°C.

<a href="http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="http://widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="http://www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="http://ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>