Model: 5030s_52B
Kod producenta: 5030s_52B
Gwarancja: 24
Realizacja zamówienia: 24
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

http://makow84.pl/Braun/5030s/5030s.png

Golarka Braun 5030s Series 5 + dodatkowa oryginalna folia z ostrzami Braun 52B

Golarka Braun Series 5 Sprawdza się tam, gdzie inne zawodzą. Z systemem FlexMotion.

http://makow84.pl/Braun/5030s/5030s_17.png

FlexMotion Elastyczna głowica nie daje szans trudnym do usunięcia włoskom.

Elastyczne elementy tnące pracują niezależnie na głowicy o pełnym zakresie ruchu, która utrzymuje maksymalny kontakt ze skórą nawet w trudnych miejscach, dzięki czemu potrzebny jest mniejszy nacisk, występuje mniej podrażnień i pozostaje mniej nieobciętych włosków.

http://makow84.pl/Braun/5030s/5030s_12.png

MicroMotion

Autonomiczne zawieszenie wszystkich elementów tnących reaguje na nawet najdrobniejsze załamania konturu twarzy.

http://makow84.pl/Braun/5030s/5030s_13.png

MacroMotion

Ruchoma głowica goląca bez trudu nawiązuje maksymalny kontakt z konturem twarzy na większych powierzchniach.

http://makow84.pl/Braun/5030s/5030s_14.png

System UltraActiveLift

skutecznie wychwytuje problematyczne włoski szczególnie w okolicach szyi i podbródka.

http://makow84.pl/Braun/5030s/5030s_15.png

Ostrza CrossHair

Rewelacyjnie krótkie przycięcie, dzięki któremu efekt golenia trwa dłużej.

Nowy napęd PowerDrive

Rewelacyjny i trwały efekt golenia Wychwytuje trudne do usunięcia włoski rosnące w różną stronę i goli nawet najkrótszy zarost.

http://makow84.pl/Braun/5030s/5030s_16.png

100% wodoodporna

Golarkę Braun Series 5 można zanurzyć w wodzie na głębokość do 5 metrów. Oznacza to, że może być wygodnie spłukiwana pod bieżącą wodą, co ułatwia czyszczenie.

Wyświetlacz stanu baterii ze wskaźnikiem blokady podróżnej

Golarka Series 5 5030s została wyposażona w poręczny wyświetlacz ze wskaźnikiem stanu baterii, sygnalizatorem bliskiego rozładowania oraz wskaźnikiem blokady podróżnej.

http://makow84.pl/Braun/5030s/5030s_9.png

Precyzyjny trymer

Przyjazny dla skóry, precyzyjny trymer do dokładnego modelowania wąsów i baków.

http://makow84.pl/Braun/5030s/5030s_10.png

MultiHeadLock

Braun MultiHeadLock umożliwia ustawienie głowicy pod 5 regulowanymi kątami, co pozwala osiągnąć bardziej precyzyjne wyniki golenia niż kiedykolwiek wcześniej.

Pełne naładowanie w 1 godzinę – do 45 minut bezprzewodowego golenia

Pełne naładowanie zajmuje zaledwie 1 godzinę – zapewnia to nawet 45 minut bezprzewodowego golenia. Szybkie, 5-minutowe ładowanie wystarcza na 1 bezprzewodowe golenie.

http://makow84.pl/Braun/5030s/5030s_11.png

Akumulator litowo-jonowy o dużej mocy

Golarka Series 5 jest urządzeniem wielokrotnego ładowania i pracuje w trybie bezprzewodowym i sieciowym. Wszystkie golarki Series 5 mają pojemną baterię litowo-jonową 3,6 V bez efektu pamięci.

Staranność zachowana w każdym detalu. Wyprodukowano w Niemczech

Golarka zaprojektowana z dokładnością godną auta wyścigowego. Zobacz i poczuj precyzję, jakość materiałów, gładkość powierzchni, ergonomię. Połóż dłoń na nagumowanym wzorze kropek, aby uzyskać idealny chwyt nawet po namoczeniu.

Golenie przy zasilaniu z sieci/bezprzewodoweAutomatyczna adaptacja napięcia

Miękki woreczek i nasadka ochronna

Kolor: Czarna/czerwona

http://makow84.pl/Braun/5030s/5030s_5.png

http://makow84.pl/Braun/5030s/5030s_6.png

http://makow84.pl/Braun/5030s/5030s_7.png

http://makow84.pl/Braun/5030s/5030s_8.png


Braun Series 5 Najczęściej zadawane pytania

Czym różni się technologia folii od technologii golarek rotacyjnych?
Konstrukcja golarek rotacyjnych zakłada ich funkcjonowanie na zasadzie cyklicznych ruchów, podczas gdy golarki Braun wyposażone w folię wykorzystują wydajny ruch boczny na powierzchni skóry, zapewniając optymalną kontrolę i precyzję. Folie Braun chronią skórę przed podrażnieniem i zostały specjalnie zaprojektowane pod kątem jak najdokładniejszego i wygodnego golenia.

Jakie są różnice pomiędzy poszczególnymi modelami golarek Series 5?
Powierzchnia modelu 5090cc została wykonana z wysokiej jakości metalu. Model ten został wyposażony w najbardziej zaawansowany wyświetlacz wśród golarek Braun Series 5 z bardzo precyzyjnym, 5-poziomowym wskaźnikiem stanu baterii, sygnalizatorem bliskiego rozładowania oraz wskaźnikiem blokady podróżnej i stanu higieny urządzenia. Dodatkowo, do golarki 5090cc dołączono zaawansowaną, inteligentną bazę Clean&Charge firmy Braun, która czyści, ładuje, smaruje i wybiera program czyszczenia za dotknięciem przycisku, aby Twoja golarka każdego dnia pracowała jak nowa. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat pozostałych modeli z linii Series 5 zapoznaj się z przeglądem golarek Series 5.

Po co jest mi potrzebna baza Clean&Charge, jeśli mogę myć moją golarkę Series 5 pod bieżącą wodą?
Nasze testy udowodniły, że czyszczenie golarki za pomocą bazy Clean&Charge jest znacznie bardziej higieniczne niż mycie pod bieżącą wodą. Jest również wygodniejsze: za dotknięciem przycisku golarka jest czyszczona, ładowana i smarowana automatycznie.

Posiadam już centrum czyszczenia z mojej poprzedniej golarki Braun (np. Syncro, Activator, 360). Czy mogę używać go z nową golarką Series 5?
Nie, Series 5 wprowadza nową generację golarek na bazie całkowicie zmodernizowanej technologii, dlatego nie można używać poprzednich centrów czyszczenia z tymi golarkami.

Nie, Series 5 wprowadza nową generację golarek na bazie całkowicie zmodernizowanej technologii, dlatego nie można używać poprzednich centrów czyszczenia z tymi golarkami.
Nie, golarka i baza Clean&Charge zostały zaprojektowane w taki sposób, że działają w sprzężeniu w trakcie procedury czyszczenia. Golarki sprzedawane odrębnie, bez bazy Clean&Charge nie są wyposażone w odpowiednią technologię połączenia.

Jak często muszę wymieniać wkład uzupełniający Clean&Charge?
Jeśli czyścisz swoją golarkę za pomocą bazy Clean&Charge dwa razy w tygodniu, wymiana wkładu uzupełniającego będzie wymagana tylko co 2-3 miesiące, aby golarka działała jak nowa każdego dnia. Oferowana przez Amazon opcja „Zaoszczędź, subskrybując” pozwala zapisać się na regularne dostawy do domu z 10% zniżką od ceny wkładu uzupełniającego Clean&Charge. Dzięki temu nie musisz już martwić się zakupem, stale dysponując dostępnym wkładem uzupełniającym Clean&Charge wtedy, gdy go potrzebujesz.

Czy istnieją jakieś zalecenia w kwestii golenia za pomocą elektrycznej golarki z folią?
Zalecamy golenie przed prysznicem. Po kilku dniach bez golenia, np. w ciągu weekendu, należy przyciąć zarost przed goleniem. Rozciągnij lekko skórę, goląc brodę pod włos. Przez cały czas trzymaj golarkę pod kątem prostym (90°) względem skóry. W trudnych do golenia miejscach, np. pod nosem, możesz także skorzystać z przełącznika MultiHeadLock, aby zablokować głowicę golącą i ręcznie ustawić jeden z pięciu dostępnych kątów położenia głowicy odpowiednio do potrzeby. Naciskaj równomiernie, aby osiągnąć najwyższą dokładność i komfort golenia oferowane przez firmę Braun. Do przycinania baków, wąsów lub brody golarkę Series 5 wyposażono w zintegrowany precyzyjny trymer o wyjątkowej wydajności cięcia. Aby użyć tego wygodnego i dokładnego narzędzia, po prostu przesuń trymer do góry.

Jak często wymieniać głowicę golącą?
Zalecamy wymianę wszystkich części tnących co 18 miesięcy.

Czy bateria ma efekt pamięci, podobnie jak w telefonach komórkowych czy laptopach?
Nie, golarki Series 5 zasilane są baterią litowo-jonową, która nie ma efektu pamięci. Można ją ponownie ładować w dowolnej chwili. Ponadto bateria ma niski współczynnik samowyładowania (w porównaniu z bateriami NiMh). Baterie litowo-jonowe są zatem w przypadku golarek Braun rozwiązaniem zasilania bateryjnego o największej dostępnej mocy i trwałości.

http://makow84.pl/Braun/Series%205/Series5_2.png

http://makow84.pl/Braun/Series%205/Series5_3.png

http://makow84.pl/Braun/Series%205/Series5_4.png

http://makow84.pl/Braun/Series%205/Series5_5.png

http://makow84.pl/Braun/Series%205/Series5_6.png

http://makow84.pl/Braun/Series%205/Series5_7.png

http://makow84.pl/Braun/Series%205/Series5_9.png<a href="http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="http://widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="http://www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="http://ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>