Model: WDF4840
Kod producenta: WDF4840
Gwarancja: 36 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

http://makow84.pl/Remington/WDF4840/WDF4840.jpg
Bezprzewodowa golarka damska Remington (Symbol: WDF 4840)

Przygotuj się na miękkie i delikatne dla skóry doznania

W Remington jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, a szybka i skuteczna depilacja, bez pozostawiania podrażnionej lub czerwonej skóry, znajduje się przecież na szczycie listy życzeń. Nasza bezprzewodowa golarka damska posiada dwie hipoalergiczne, ruchome folie, które idealnie dopasowują się do konturów ciała i docierają nawet do trudno dostępnych miejsc, zapewniając delikatne i przyjemne golenie.

Golarka jest zintegrowana z elastycznym trymerem, który dokładnie przycina nawet najcieńsze, odstające włoski. Ponadto w pakiecie z golarką jest dodatek bikini, który umożliwia delikatną i dokładną depilację okolic intymnych.

Golarka bezprzewodowa WDF4840 jest łatwa w użyciu i wodoodporna, dzięki czemu możesz z niej korzystać podczas kąpieli, co dodatkowo umożliwia ergonomiczna budowa i antypoślizgowy uchwyt. Nie musisz się też martwić, że zabraknie baterii, ponieważ po naładowaniu golarka pozwala aż na 30 minut użytkowania.

Golarka jest więc idealnym rozwiązaniem dla zabieganych kobiet, którym zależy na szybkiej i wygodnej depilacji. Pożegnaj się z jednorazowymi golarkami drażniącymi skórę, bo teraz masz bezprzewodową golarkę damską WDF4840, która kocha twoje ciało.

http://makow84.pl/Remington/WDF4840/WDF4840_2.jpg

Pasek nawilżający z aloesem

Innowacyjne pasek nawilżający z aloesem w golarkach damskich. Usuwanie zbędnego owłosienia jest bardzo proste i efektywne, gwarantuje gładkie rezultaty.

http://makow84.pl/Remington/WDF4840/WDF4840_3.jpg

Podcinanie, Kształtowanie, Golenie

Dzięki dwóm hipoalergicznym foliom golącym, wymiennej końcówce trymera do bikini oraz precyzyjnego trymera nasza golarka damska pozwoli Ci w mgnieniu oka golić, podcinać, kształtować.

http://makow84.pl/Remington/WDF4840/WDF4840_Film.jpg


Podwójna folio goląca dla wygodnego i szybkiego golenia

2 hypoalergiczne i elastyczne folie dopasowujące się do kształtów ciała

Pasek Aloe Vera, nasączony aloesem dla gładkich rezultatów

Trymer efektywnie łapie i przycina długie włosy w celu uzyskania dobrych, gładkich

Antypoślizgowy uchwyt dla wygodny i bezpieczeństwa

Grzebień do trymowania bikini

Możliwość używania pod prysznicem

Zasilanie akumulatorowe. Podstawka ładująca.

Do 30 min bezprzewodowego działania

Szczoteczka czyszcząca i eleganckie etuihttp://makow84.pl/Remington/WDF4840/WDF4840_4.png


Podczas pierwszego użycia golarki damskiej prosimy o zachowanie cierpliwości. Podobnie jak w przypadku wszelkich nowych produktów zapoznanie się z nią wymaga trochę czasu. Tak jak w przypadku każdego nowego produktu, może upłynąć trochę czasu zanim dobrze się z nią zaznajomisz. Poświęć czas na to, by poznać, jak działa golarka. Jesteśmy przekonani, że z przyjemnością i zadowoleniem będziesz korzystać z niej przez wiele lat.

http://makow84.pl/szablon/2LataGwarancji.jpg

 

 

 

Gwarancja producenta na okres 24 miesięcy.http://makow84.pl/szablon/Promocje/RemingtonPrzedluzonaGwarancja/+1_rok_gwarancja.jpg

Ogólne warunki otrzymania przedłużonej gwarancji.

Rejestracji dokonac moze we wlasnym imieniu osoba fizyczna, która ukonczyla 14 lat, z wylaczeniem mieszkanców Wielkiej Brytanii, Irlandii, Ameryki Pólnocnej i Poludniowej oraz Australii.

Aby uzyskac dodatkowy rok gwarancji, nalezy podac swoje imie, nazwisko, wiek, plec, poprawny adres e-mail, date i miejsce zakupu produktu oraz numer modelu. Numer modelu znajduje sie na tabliczce znamionowej urzadzenia.

Rejestracja w celu uzyskania Dodatkowej Gwarancji musi zostac dokonana w terminie 28 dni od daty zakupu produktu.

Kazdy produkt mozna zarejestrowac tylko jeden raz.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyznania Dodatkowej Gwarancji w przypadku naruszenia niniejszych warunków, podania nieprawdziwych danych lub próby dokonania technicznych naduzyc przy procesie rejestracji.

Szczegółowe informacje o promocji (kliknij w baner poniżej).


 

Oferowany towar pochodzi od polskiego dystrybutora Remington i jest przeznaczony na polski rynek, posiada europejską wtyczkę (nie jest to powszechny import z Wysp Brytyjskich).Kupując u nas masz pewność otrzymania oryginalnego towaru z polską instrukcją obsługi oraz realizacji gwarancji w serwisie producenta.


http://makow84.pl/Remington/WDF4840/WDF4840_6.png

1 Zespół głowicy
2 Przycisk zwalniania głowicy
3 Włącznik On/Off
4 2 hipoalergiczne, elastyczne folie golarki
5 Osłona grzebienia trymera do bikini
6 Elastyczny trymer
7 Lampka wskaźnika ładowania
8 Nawilżający masujący pasek z Aloe Vera
9 Podstawka ładująca
10 Antypoślizgowy uchwyt
11 Eleganckie etui (nie pokazano)
12 Szczotka czyszcząca (nie pokazano)

http://makow84.pl/Remington/WDF4840/WDF4840_8.jpg

http://makow84.pl/Remington/WDF4840/WDF4840_5.pnghttp://makow84.pl/Remington/WDF4840/WDF4840_9.jpg<a href="http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="http://widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="http://www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="http://ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>