Model: EB25
Kod producenta: EB25
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Końcówki do szczoteczki elektrycznej Braun Oral-B EB 25 Floos Action (oryginalne, polska dystrybucja)

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją filmową produktu w serwisie Youtube (proszę kliknąć w zdjęcie poniżej)

Zamienna końcówka Oral-B FlossAction posiada włókna MicroPulse, które wnikają głęboko pomiędzy zęby, aby wymiatać płytkę nazębną. Zapewnia klinicznie lepszą czystość w porównaniu z główką szczoteczek do zębów Oral-B Precision Clean. Przystosowana do wszystkich szczoteczek oscylacyjno-rotacyjnych.

Cechy i Zalety:

Włókna MicroPulse - wnikają głęboko pomiędzy zęby, aby wymiatać płytkę nazębną Zapewnia klinicznie lepszą czystość w porównaniu z końcówką szczoteczek do zębów Oral-B Precision Clean.


http://makow84.pl/Braun/EB25/EB25Film.jpg

Przystosowana jest do wszystkich szczoteczek oscylacyjno-rotacyjnych.

Została zaprojektowana z myślą o profesjonalnych urządzeniach dentystycznych, dlatego tak często rekomendowana jest przez dentystów na całym świecie.

Doskonale usuwa płytkę nazębną nawet w trudno dostępnych miejscach za sprawą gumowych włókien MicroPulse.

Jest skuteczna i jednocześnie bezpieczna oraz delikatna dla zębów i dziąseł.

Dzięki specjalnym gumowym włóknom MicroPulse lepiej dociera do trudnodostępnych przestrzeni międzyzębowych, miękkie włókna MicroPulse poruszając się, wnikają w głąb przestrzeni międzyzębowych i wymiatają płytkę bakteryjną.

Końcówka posiada długie niebieskie włókna Interdental, kóre lepiej docierają do trudnodostępnych miejsc oraz ciemno-niebieskie włókna Indicator, które blednąc sygnalizują potrzebę wymiany końcówki,technologia Smart sprawia, że szczoteczka Oral-B rozpoznaje końcówkę i wskazuje, kiedy należy wymienić ją na nową.

Końcówka Oral-B FlossAction pomaga uzyskać efekt lepiej oczyszczonych, bielszych zębów i zdrowszych dziąseł.

Końcówki pasują do szczoteczek:

Triumph
Professional Care
Vitality (bez Vitality Sonic)
AdvancePower
Stages Power

Czyli nie pasują do modeli z serii CrossAction Power, Vitality Sonic, Sonic Complete, Pulsonic.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<a href="http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="http://widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="http://www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="http://ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>