Model: HC6550
Kod producenta: HC6550
Gwarancja: 36
Realizacja zamówienia: 24
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

http://makow84.pl/Remington/HC6550/HC6550.jpg


Maszynka do włosów Remington Vacuum (Symbol: HC 6550)

Ta rewolucyjna, świetnej jakości maszynka do włosów doskonale spisuje w każdej sytuacji. Wyposażona jest w system Vacuum, teraz lepszy aż o 100%*, który skutecznie zasysa obcięte włosy, a Twoja łazienka pozostaje czysta!

Pokryte tytanem, samoostrzące ostrza zapewniają świetny efekt końcowy za każdym razem. Ich wysoka jakosć i wytrzymałość sprawią, że maszynka będzie służyć Ci przez cały czas użytkowania produktu.

Dopasuj długość grzebienia do swoich preferencji i osiągnij pożądany wygląd – do wyboru jest dziewięć grzebieni o stałych długościach od 1,5 do 25 mm. Maszynka do włosów Remington Vacuum pozwoli Ci uzyskać każdy typ zarostu, od gęstego po gładko przystrzyżony.

*W porównaniu z poprzednim modelem Remington Vacuum

http://makow84.pl/Remington/HC6550/HC65502.jpg

Siła baterii litowej!

Jeśli chodzi o baterię, nie martw się – na pewno jej wystarczy! Urządzenie zasilane jest baterią litową, która pozwala na bezprzewodowe używanie produktu przez godzinę po czterogodzinnym ładowaniu.

http://makow84.pl/Remington/HC6550/HC65503.jpg

#LepszeRzeczyDoRoboty

Technologia Advanced Vacuum oznacza krótszy czas czyszczenia, szybsze przygotowanie się do wyjścia i więcej czasu na robienie tego, co naprawdę lubisz!

http://makow84.pl/Remington/HC6550/HC65504.png

Technika próżni.

Funkcja próżniowa w trakcie strzyżenia efektywnie odsysa obcięte włosy. Włosy są odsysane do pustej komory próżniowej znajdującej się na przedzie maszynki do strzyżenia. Zaleca się opróżniać wypełnioną komorę próżniową przez naciśnięcie przycisku zwalniającego komorę, wyjęcie komory z maszynki (patrz Rys. A) i wyrzucenie zawartości do śmieci. Aby ponownie zainstalować komorę, nałóż ją pod kątem prostym wobec ostrza i włóż w pojedynczy zatrzask przy ostrzu. Następnie obróć końcem w taki sposób, aby zatrzask zwalniający zatrzasnął się na swoimmiejscu. Komora próżniowa może pomieścić 2,25 g włosków, co odpowiada 6 mm długości włosów. Przy typowym miesięcznym poroście włosów (12 mm) komora wymaga łącznie 2 do 3 opróżnień. Aby uzyskać najlepszą skuteczność odsysania włosków w trakcie strzyżenia, CIENIOWANIE - PŁASKIE CIĘCIE I KRÓTKIE FRYZURY

Zaawansowane tytanowe ostrza

Samoostrzące się ostrza

Najsilniejsza technologia Vacuum od Remington

Pojemnik na obcięte włosy (2x większa pojemność niż w poprzednich modelach)

Golenie bez pozostawiania włosów na umywalce

Bateria litowa

Zasysanie lepsze o 100%* - dla golenia bez pozostawiania włosów na umywalce

Do 60 minut bezprzewodowego działania

Pełne ładowanie w 4 godziny

9 grzebieni (1,5-25 mm)

Do użytku bezprzewodowego / do podłączenia do prądu

Wskaźnik LED ładowania / rozładowania

Głowica do mycia pod bieżącą wodą zapewnia łatwe czyszczenie

Futerał

Szczotka czyszcząca i olejek

3 lata gwarancji

http://makow84.pl/Remington/HC6550/HC65505.png
http://makow84.pl/szablon/3LATA%20GWARANCJI.jpg

 

 

 

Gwarancja producenta na okres 36 miesięcy.http://makow84.pl/szablon/Promocje/RemingtonPrzedluzonaGwarancja/+1_rok_gwarancja.jpg

Ogólne warunki otrzymania przedłużonej gwarancji.

Rejestracji dokonac moze we wlasnym imieniu osoba fizyczna, która ukonczyla 14 lat, z wylaczeniem mieszkanców Wielkiej Brytanii, Irlandii, Ameryki Pólnocnej i Poludniowej oraz Australii.

Aby uzyskac dodatkowy rok gwarancji, nalezy podac swoje imie, nazwisko, wiek, plec, poprawny adres e-mail, date i miejsce zakupu produktu oraz numer modelu. Numer modelu znajduje sie na tabliczce znamionowej urzadzenia.

Rejestracja w celu uzyskania Dodatkowej Gwarancji musi zostac dokonana w terminie 28 dni od daty zakupu produktu.

Kazdy produkt mozna zarejestrowac tylko jeden raz.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyznania Dodatkowej Gwarancji w przypadku naruszenia niniejszych warunków, podania nieprawdziwych danych lub próby dokonania technicznych naduzyc przy procesie rejestracji.

Szczegółowe informacje o promocji (kliknij w baner poniżej).


 

Oferowany towar pochodzi od polskiego dystrybutora Remington i jest przeznaczony na polski rynek, posiada europejską wtyczkę (nie jest to powszechny import z Wysp Brytyjskich).Kupując u nas masz pewność otrzymania oryginalnego towaru z polską instrukcją obsługi oraz realizacji gwarancji w serwisie producenta.Cieniowanie.

Rozpoczynając od zamocowanego najdłuższego grzebienia (25 mm), ścinać od szyi do korony włosów. Z grzebieniem prowadzącym płasko na głowie powoli przesuwaj maszynkę po włosach, jak pokazano.

Postępuj tak samo na bokach głowy, od dołu do góry głowy.

Następnie,skracaj pod włos i wyrównaj na bokach.

Do uzyskania płaskiego cięcia, włosy na czubku głowy trzeba ściąć nad płaskim grzebieniem.

Do wycieniowania włosów użyj mniejszego grzebienia prowadząc maszynkę do linii karku.zwracaj uwagę na poziom wypełnienia komory. Opróżniaj komorę, zanim będzie pełna obciętych włosków, aby odsysanie było efektywne.

http://makow84.pl/Remington/HC6550/HC65508.png
Wszystkie nasadki grzebieniowe są odpowiednio oznaczone w środku zewnętrznej powierzchni.

http://makow84.pl/Remington/HC6550/HC65507.png

http://makow84.pl/Remington/HC6550/HC65506.png

1 Włącznik On/Off
2 Zestaw ostrzy
3 Wlot próżniowy
4 11 nakładek grzebieni prowadzących
5 Kontrolka ładowania
6 Łatwo wyjmowana komora próżniowa
7 Przycisk zwalniania komory próżniowej
8 Etui podróżne (Nie pokazano)
9 Ładowarka (Nie pokazano)
10 Szczoteczka czyszcząca (Nie pokazano)
11 Buteleczka z olejem (Nie pokazano)

http://makow84.pl/Remington/HC6550/HC655010.jpg
http://makow84.pl/Remington/HC6550/HC65509.jpg


<a href="http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="http://widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="http://www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="http://ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>