Model: 381.61(Lime/Ivory/Symbio) ZHM0861S / ZHM0861L / ZHM0861I
Kod producenta: 381.61(Lime/Ivory/Symbio) ZHM0861S / ZHM0861L / ZHM0861I
Gwarancja: 24
Realizacja zamówienia: 24
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN

http://makow84.pl/Zelmer/381.61/381.61Miniaturka2.jpg
Mikser Zelmer Mix Robi 381.61

3 kolory: Symbio/Expressive(Lime)/Ivory nie dostępne(po zakupie prosimy o wybranie koloru sokowirówki i umieszczenie tej informacji w Uwagach w Formularzu Opcji Dostawy)Wyposażenie:


# Trzepaki (2 szt.) - Trzepaki są przeznaczone do ubijania piany, śmietany kremówki, do ucierania żółtek z cukrem, sporządzania kremów oraz ciast na omlety i naleśniki.

# Mieszadła (2 szt.) - Mieszadła służą do wyrabiania ciast ucieranych, ciast drożdżowych, serników, pierników, itp.

# Stojak z obrotową misą - Stojak z zamontowanym napędem ułatwia pracę z zastosowaniem trzepaków lub mieszadeł powodując iż użytkownik w czasie pracy ma „wolne” ręce. Napęd zamocowany w głowicy stojaka w czasie pracy samoczynnie wprowadza głowicę w ruch wahadłowy i jednocześnie miskę z mieszanym produktem w ruch obrotowy. Do pracy ze stojakiem przeznaczone są tylko trzepaki i mieszadła specjalnie do tego przystosowane. W mikserze posiadającym stojak w komplecie jest jedno mieszadło i jeden trzepak z zębatką.

# Kubek miksujący 0,5 l - Kubek miksujący przeznaczony jest do sporzadzania zup dla niemowląt oraz do przygotowywania koktajlii i ciasta naleśnikowego. Po obydwu stronach kubka znajduje się napis „500 ml max.”  oraz podziałka graficzna wyznaczajaca objętość od 200 ml do 500 ml .

# Pojemnik z pokrywką - Wykonany z przeźroczystego tworzywa służy jako pojemnik podczas używania nasadki miksującej.

# Plastikowa nasadka miksująca - Nasadkę miksującą stosuje się do mieszania płynów, rozdrabniania gotowanych jarzyn i surowych miękkich owoców, przygotowania majonezu i różnego rodzaju past, przygotowania zup dla niemowląt.

# Tarcza przecierająca - Tarcza przecierająca służy do przecierania przez sito gotowanych warzyw i owoców takich, jak: marchew, ziemniaki, pomidory, jabłka. Zastępuje częściowo funkcję nasadki miksującej.

# Łopatka

Mix Robi 381.61 to bardzo dobry wybór dla osób, które chcą, aby jedno urządzenie spełniało liczne funkcje. Stojak z obrotową misą pozwala wymieszać składniki bez trzymania robota, mieszadła i trzepaki wymieszają różne produkty i wyrobią ciasta, a łopatka i łopatka samozagarniająca pomogą szybko wyjąć zawartość z misy. Do miksera dołączony jest też kubek miksujący do przygotowywania koktajli oraz zwykły, plastikowy kubek do odmierzania składników lub ich mieszania. Plastikowa nasadka miksująca to z łatwością przygotowywane sosy i zupy – kremy.

Model ze stojakiem i pojemną misą

Komfort pracy – obrotowy ruch miksera i misy

Plastikowa nasadka miksująca

Typ 381.61

Moc maksymalna: 400 W

Ilość biegów: 5 - Mikser ma 5 biegów. Do nastawiania poszczególnych prędkości obrotowych w zależności od rodzaju mieszanych składników , wszystko to dla uzyskania lepszych efektów mieszania (0, 1, 2, 3, 4, 5)

Stopniowa regulacja prędkości

Funkcja TURBO - Dodatkowo napęd wyposażony jest w przycisk „turbo” służący do natychmiastowego uzyskania maksymalnej prędkości obrotowej, bez względu na prędkość ustawioną dźwignią przełącznika. Przyciski te umieszczone są po prawej i po lewej stronie obudowy z myślą o użytkownikach prawo i leworęcznych. W poz. „0” przycisk „turbo” jest mechanicznie zablokowany.

Przycisk zwalniający trzepaki/mieszaki

Zabezpieczenie trzepaków/mieszaków przed przypadkowym wyjęciem

Pojemność misy: 3 L

Ruch wahadłowy podczas pracy na stojaku

Możliwość pracy na stojaku

Możliwość pracy z kubkiem miksującym

Możliwość pracy z nasadką miksującą

Trzepaki/mieszaki ze stali nierdzewnej

Kolorystyka: Symbio/Expressive (Lime)
(po zakupie prosimy o wybranie koloru sokowirówki i umieszczenie tej informacji w Uwagach w Formularzu Opcji Dostawy)

Waga 2,5 kg

Gwarancja producenta na okres 24 miesięcy.

Krótki opis urządzenia:
Mikser ma 5 biegów. Do nastawiania poszczególnych prędkości obrotowych służy dźwignia przełączników wg oznaczeń cyfrowych: 0, 1, 2, 3, 4 i 5 znajdujących się na przycisku wypychacza, który służy do wyjmowania (wypchnięcia) mieszadeł lub trzepaków z napędu miksera.
Dodatkowo napęd wyposażony jest w przycisk „turbo” służący do natychmiastowego uzyskania maksymalnej prędkości obrotowej, bez względu na prędkość ustawioną dźwignią przełącznika. Przyciski te umieszczone są po prawej i po lewej stronie obudowy z myślą o użytkownikach prawo i leworęcznych. W poz. „0” przycisk „turbo” jest mechanicznie zablokowany.
Na spodzie napędu umieszczone są obok siebie 2 gniazda (otwory), w których osadza się trzepaki lub mieszadła.
W górnej części napędu usytuowana jest wkładka uchwytu wykonana z materiału zwiększającego komfort trzymania napędu miksera.
Na tylnej ścianie napędu znajduje się otwór do mocowania nasadki miksującej lub kubka miksującego. Otwór ten przesłonięty jest ruchomą zasuwką.
W dolnej części napędu usytuowane jest wgłębienie oraz zaczep umożliwiający nawinięcie przewodu przyłączeniowego wokół napędu.
 


 http://makow84.pl/Zelmer/381.61/381.61Opis1.png

1. Stojak na mikser i misę

2. 5-stopniowa regulacja mocy

3. 3D - obrotowy ruch misy i wahadłowy ruch miksera

4. Wszechstronne wyposażenie

http://makow84.pl/Zelmer/381.61/381.61Opis2.png


Budowa urządzenia

1 Napęd miksera

2 Przycisk wypychacza

3 Dźwignia przełącznika

4 Przycisk „turbo”

5 Gniazda trzepaków lub mieszadeł

6 Otwór nasadki miksującej

7 Wkładka uchwytu

8 Mieszadła: lewe/prawe (z zębatką)

9 Trzepaki: lewy/prawy (z zębatką)

10 Tarcza przecierająca

11 Nasadka miksująca (Nasadka metalowa dotyczy lini „silver line”)

12 Kubek

13 Kubek miksujący

14 Dozownik

15 Pokrywa

16 Nóż kubka

17 Stojak

18 Głowica

19 Pokrętło zacisku

20 Przycisk zaczepu

21 Miska obrotowa

22 Łopatka


Parametry techniczne podane są na tabliczce znamionowej wyrobu.Dopuszczalny czas pracy układu napędowego:z mieszadłami, trzepakami 10 min.––z nasadką miksującą lub kubkiem miksującym 3 min.––Czas przerwy przed ponownym użyciem (min.) 20 min.Hałas urządzenia (LWA):z mieszadłami, trzepakami, nasadką miksującą, ––na stojaku 80 dB/Az kubkiem miksującym (mikser 381) 84 dB/A––Miksery zbudowane są w II klasie izolacji, nie wymagają uziemienia.Miksery ZELMER spełniają wymagania obowiązujących norm.Urządzenie spełnia wymagania ROZPORZĄDZENIA KOMISJI (WE) NR 1275/2008 w sprawie wymogów dotyczących ekoprojektu.Urządzenie jest zgodne z wymaganiami dyrektyw:Urządzenie elektryczne niskonapięciowe (LVD) ––– 2006/95/EC.Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC)––– 2004/108/EC.Wyrób oznaczono znakiem CE na tabliczce znamionowej.

<a href="http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="http://widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="http://www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="http://ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>