Model: H9096
Kod producenta: H9096
Gwarancja: 5
Realizacja zamówienia: 24
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

http://makow84.pl/Remington/H9096/H90961.jpg

 

Wałki / Termoloki Silk (Symbol: H9096)


Wałki Remington Silk są niezawodne, jeżeli chodzi o stworzenie sprężystych loków nieróżniących się od zrobionych przez profesjonalnego fryzjera. Połączenie szybkości, objętości i długotrwałości efektów.

http://makow84.pl/Promocje/OdeMnieDlaCiebie/OdDC.jpg

Promocja Remington Ode dla Ciebie!

Skrócony regulamin:

12. W celu wzięcia udziału w Konkursie Uczestnik powinien spełnić łącznie następujące warunki:
a) Dokonać w dniach 26.01-31.03.2015.2014 r. zakupu przynajmniej jednego  produktu marki Remington o wartości co najmniej 99 PLN brutto objętego niniejszą promocją. Jeden dowód zakupu upoważnia do wysłania 1 Zgłoszenia do Konkursu.
b) wypełnić i podpisać Formularz Zgłoszeniowy do konkursu z wpisanymi danymi określonymi w nim jako obowiązkowe. Formularz dostępny jest, jako część ulotki promocyjnej dostępnej w wybranych punktach sprzedaży lub w wersji do wydrukowania na stronie pl.remington-europe.com. Wzór formularza zgłoszeniowego stanowi Załącznik nr 1 do Regulaminu.
c) wypełnić Zadanie Konkursowe polegające na opisaniu wspólnego marzenia: własnego i bliskiej osoby (dalej: „Praca konkursowa”, „Praca”)
d) Wysłać Zgłoszenie pocztą w ciągu 14 dni od daty zakupu uwidocznionej na dowodzie zakupu, ale nie później niż 30.03.2015 r. na adres: Loyal Concept „Ode mnie dla ciebie” ul. Tużycka 8 lok.6, 03-683  Warszawa. Zgłoszenie powinno zawierać: kopię dowodu zakupu produktu promocyjnego /produktów promocyjnych  oryginalny kod kreskowy EAN wycięty z opakowania produktu promocyjnego/opakowań produktów promocyjnych.
W przypadku, gdy Uczestnik bierze równocześnie udział w promocji „Ode mnie dla ciebie” Organizator dopuszcza przesłanie łącznego zgłoszenia do promocji i konkursu lub przesłania zgłoszenia do konkursu z załączoną kopią kodu kreskowego i informacją o udziale Uczestnika w promocji „Ode mnie dla ciebie”wypełniony i podpisany Formularz Zgłoszeniowy z wpisanymi danymi określonymi w nim jako obowiązkowe.


Szczegółowy regulamin dostępny poniżej:

http://makow84.pl/szablon/AdobeReader.jpg


Zgłoszenie uczestnictwa:


http://makow84.pl/szablon/AdobeReader.jpgW zestawie znajduje się 20 sztuk wałków (średnich i dużych) oraz klipsów - wszystko, czego potrzebujesz do zrobienia imponujących loków.


Te jedwabiście miękkie wałki są przyjazne dla włosów, a specjalnie zaprojektowana powierzchnia pozwala im utrzymać się w jednym miejscu, co zapobiega targaniu włosów i przemieszczaniu się wałków.


Stylowy futerał nie tylko dobrze wygląda, ale również podgrzewa wałki, przygotowując je do pracy. Z tym zestawem łatwo i bez wysiłku stworzysz w zaciszu własnego domu jedwabiste loki i fale.Kolekcja Silk


Przygotuj się by robić wrażenie swoimi jedwabiście gładkimi i super-błyszczącymi włosami.


Produkty do stylizacji z kolekcji Silk marki Remington odznaczają się modnym designem, w którym dominuje kusząca czerwień, oraz jedwabistym efektem 3D na powłoce ceramicznej. Urządzenia skutecznie pomagają wyeliminować niesforne i rozproszone włosy. Dzięki nim Twoja fryzura będzie błyszcząca i gładka niczym jedwab. Ceramiczna powłoka z proteinami jedwabiu umożliwia uzyskanie luksusowego wyglądu za pomocą kilku prostych kroków. Jakość jak z salonu fryzjerskiego w zaciszu własnego domu. 


 

 

Technologia podwójnego nagrzewania - nagrzewane są wałki i klipsy
   
Wystarczy 5 min by uzyskać długotrwałe loki
   
Powłoka Advanced Silk Ceramic z funkcją jonizacji powoduje, że fryzura jest gładka i lśniąca
   
20 welurowych wałków:
       
8 średnich - 25 mm
       
12 dużych - 32 mm
   
Nagrzewanie w 90 sekund
   
Nienagrzewające się końcówki
   
Wskaźnik pracy urządzenia


Wymiary (W x D x S): 243 x 306 x 166 (mm)


Waga produktu w opakowaniu: 2260 (g)

Kod EAN: 4008496818624


http://makow84.pl/Remington/H9096/H90966.pnghttp://makow84.pl/Remington/H9096/H90962.jpg

Stwórz Loki w 5 Minut


Stwórz pełne objętości loki w zaledwie kilka minut. Technologia Dual Heating ogrzewa wałki i klipsy, umożliwiając zrobienie długotrwałych loków w 5 minut.

Instrukcja obsługi.
 

http://makow84.pl/szablon/5LAT%20GWARANCJI.jpg

 


 

Gwarancja producenta na okres 5 lathttp://makow84.pl/szablon/Promocje/RemingtonPrzedluzonaGwarancja/+1_rok_gwarancja.jpg

Ogólne warunki otrzymania przedłużonej gwarancji.

Rejestracji dokonac moze we wlasnym imieniu osoba fizyczna, która ukonczyla 14 lat, z wylaczeniem mieszkanców Wielkiej Brytanii, Irlandii, Ameryki Pólnocnej i Poludniowej oraz Australii.

Aby uzyskac dodatkowy rok gwarancji, nalezy podac swoje imie, nazwisko, wiek, plec, poprawny adres e-mail, date i miejsce zakupu produktu oraz numer modelu. Numer modelu znajduje sie na tabliczce znamionowej urzadzenia.

Rejestracja w celu uzyskania Dodatkowej Gwarancji musi zostac dokonana w terminie 28 dni od daty zakupu produktu.

Kazdy produkt mozna zarejestrowac tylko jeden raz.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyznania Dodatkowej Gwarancji w przypadku naruszenia niniejszych warunków, podania nieprawdziwych danych lub próby dokonania technicznych naduzyc przy procesie rejestracji.

Szczegółowe informacje o promocji (kliknij w baner poniżej).Oferowany towar pochodzi od polskiego dystrybutora Remington i jest przeznaczony na polski rynek, posiada europejską wtyczkę (nie jest to powszechny import z Wysp Brytyjskich).Kupując u nas masz pewność otrzymania oryginalnego towaru z polską instrukcją obsługi oraz realizacji gwarancji w serwisie producenta. 

 

 

http://makow84.pl/Remington/H9096/H90964.png

 

 


Budowa:


1 Aksamitne miękkie wałki

8 x średnie 25mm
12 x duże 32mm

2 Nagrzewane klipsy przegubowe z ceramiki Silk
3 Nienagrzewające się końcówki
4 Kontrolka włączenia
5 Jednostka bazowa

 

 

http://makow84.pl/Remington/H9096/H9096.jpg

http://makow84.pl/Remington/H9096/H90965.jpg

http://makow84.pl/Remington/H9096/H90964.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<a href="http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="http://widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="http://www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="http://ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>