Model: S7300
Kod producenta: S7300
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

http://makow84.pl/Remington/S7300/S7300.jpg

Prostownica Remington Wet2Straight (Symbol: S7300)

Prostownica Remington Wet2Straight jest wielofunkcyjnym urządzeniem niezbędnym każdej kobiecie. Dzięki niej Twoje poranne przygotowanie do wyjścia z domu stanie się znacznie mniej czasochłonne.

Ta zaprojektowana specjalnie z myślą o włosach wycieranych ręcznikiem prostownica pozwala zastąpić tradycyjne suszenie włosów innowacyjnym procesem, który łączy efektywne suszenie z prostowaniem, zapewniając imponujący wygląd w czasie o 86% krótszym niż obecny*.

Wystarczy wyprostować osuszone ręcznikiem włosy i pozwolić, aby urządzenie zadbało o całą resztę. Gdy przykładasz rozgrzane płytki do włosów, przesuwając je od korzeni po końce kolejnych partii, nadmiar wody wyparowuje poprzez specjalnie opracowane otwory, a włosy są równocześnie prostowane.

Dłuższe (110 mm), ruchome płytki zapewniają równomierny nacisk na włosy, dając profesjonalne rezultaty w bardzo szybkim tempie dzięki temu, że czas nagrzewania jest bardzo krótki. Urządzenie sprawdza się więc znakomicie, gdy jesteśmy w pośpiechu. Z prostownicą Remington Wet2Straight stworzysz rekordowo szybko perfekcyjną i trwałą fryzurę.
 

*Opinia konsumentów - porównanie z ich obecnymi suszarkami i prostownicami

http://makow84.pl/Remington/S7300/S7300_3.jpg

Zaprojektowane z myślą o perfekcji

Dla osiągnięcia optymalnych efektów na mokrych włosach, warto wybrać wyższą temperaturę - co najmniej 200°C, zależnie od typu włosów. Funkcja szybkiego nagrzewania zapewnia dodatkowe ciepło, gdy jest najbardziej potrzebne. Świetnie sprawdza się dla naprawdę gęstych lub mocno kręconych włosów, prostując je na dłużej.

http://makow84.pl/Remington/S7300/S7300_4.jpg

Płytki z powłoką ceramiczną

Prostownica Remington Wet2Straight posiada płytki Advanced Ceramic, pokryte mikroskładnikami odżywczymi, które zapobiegają kręceniu się włosów. Składniki te są przenoszone na włosy podczas korzystania z urządzenia. Dzięki nim masz gwarancję trwałej i gładkiej fryzury. Dodatkowo, Twoje włosy będą lepiej nawilżone, co pozwoli im pozostać prostymi przez dłuższy czas

86% szybciej niż obecnie*

http://makow84.pl/Remington/S7300/S7300_5.png

Płytki Advanced Ceramic z mikroskładnikami odżywczymi zapobiegającymi kręceniu się włosów

Do stosowania na sucho i mokro

Cyfrowy wyświetlacz temperatury; 10 ustawień w przedziale 140°C - 230°C

Gotowość do użycia w 15 sekund – dźwiękowy sygnał gotowości

Płytki o długości 110 mm

Ruchome płytki zapewniające równomierny nacisk na włosy

Automatyczne wyłączanie po 60 minutach

Funkcja ekspresowego nagrzewania

Funkcja blokady ustawień temperatury

Etui odporne na działanie temperatury

Uniwersalne napięcie

Kabel obrotowy

http://makow84.pl/Remington/S7300/S7300_6.png

Instrukcja obsługi do pobrania:

http://makow84.pl/szablon/AdobeReader.jpg

Gwarancja producenta na okres 2 lat.


http://makow84.pl/szablon/Promocje/RemingtonPrzedluzonaGwarancja/+1_rok_gwarancja.jpg

Ogólne warunki otrzymania przedłużonej gwarancji.

Rejestracji dokonac moze we wlasnym imieniu osoba fizyczna, która ukonczyla 14 lat, z wylaczeniem mieszkanców Wielkiej Brytanii, Irlandii, Ameryki Pólnocnej i Poludniowej oraz Australii.

Aby uzyskac dodatkowy rok gwarancji, nalezy podac swoje imie, nazwisko, wiek, plec, poprawny adres e-mail, date i miejsce zakupu produktu oraz numer modelu. Numer modelu znajduje sie na tabliczce znamionowej urzadzenia.

Rejestracja w celu uzyskania Dodatkowej Gwarancji musi zostac dokonana w terminie 28 dni od daty zakupu produktu.

Kazdy produkt mozna zarejestrowac tylko jeden raz.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyznania Dodatkowej Gwarancji w przypadku naruszenia niniejszych warunków, podania nieprawdziwych danych lub próby dokonania technicznych naduzyc przy procesie rejestracji.

Szczegółowe informacje o promocji (kliknij w baner poniżej).Oferowany produkt pochodzi z polskiej dystrybucji Remington i jest przeznaczony na polski rynek, posiada europejską wtyczkę (nie jest to powszechny import z Wysp Brytyjskich).Kupując u nas masz pewność otrzymania oryginalnego towaru z polską instrukcją obsługi oraz realizacji gwarancji w serwisie producenta. http://makow84.pl/Remington/S7300/S7300_7.png


1 Powłoka Advanced Ceramic z mikroodżywką zapobiegającą kręceniu się włosów
2 Włącznik On/Off
3 Otworki wentylacyjne odprowadzające nadmiar wody, umożliwiające
szybkie jej odparowanie
4 Regulacja temperatury
5 Wyświetlanie temperatury
6 Funkcja podwyższenia temperatury
7 Funkcja blokady temperatury
8 Funkcja blokady płytek
9 Etui odporne na wysoką temperaturę
10 Obrotowy przewód sieciowy

http://makow84.pl/Remington/S7300/S73001.jpg

Można używać do włosów mokrych i suchych.

Nowoczesne płytki powlekane ceramiką oraz system emisji mikro odżywek zapobiegają plątaniu włosów które zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałości produktu.

Zakres temperatury 140°C do 230°C.

Dłuższe ruchome płytki długości 110 mm - wyrównują nacisk na włosy w trakcie prostowania.

Automatyczne wyłączenie - urządzenie zostanie wyłączone, jeśli przez 60 minut lub dłużej nie jest wciśnięty żaden przycisk.

Uniwersalne napięcie, umożliwiające użytkowanie na całym świecie. Dla 120V czasy i temperatury mogą być inne


<a href="http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="http://widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="http://www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="http://ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>