Model: GR7500P/AL/DA_10PCS
Kod producenta: GR7500P/AL/DA_10PCS
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

http://makow84.pl/Alcoscan/GR7500P/GR7500P_3.jpg

Alkomat półprzewodnikowy Promiler GR 7500 P + 10 ustników + etui

GR 7500 P to wysokiej klasy alkomat cechujący się najnowocześniejszym sensorem Razor i-RES gwarantującym wysoką precyzję pomiaru. W alkomacie zastosowano technologię HSPT (Heat Shield Protection Technology), dzięki której ryzyko uszkodzenia czujnika w przypadku kontaktu z oparami alkoholu o wysokim stężeniu, jest znacznie zredukowane.

Urządzenie wyposażono również w czujnik przepływu powietrza, który zapewnia prawidłową objętość próbki wydychanego powietrza do analizy.

Oprogramowanie GR 7500p kontroluje poziom naładowania baterii oraz liczbę wykonanych pomiarów i informuje o ew. konieczności kalibracji urządzenia.

W celu zapewnienia maksymalnej ergonomii użytkowania w alkomacie przewidziano schowek na dodatkowe ustniki.

Czujnik urządzenia wyposażony jest w innowacyjną technologię Heat Shield Protection Technology redukującą o min. 15% możliwość uszkodzenia czujnika w przypadku kontaktu z oparami alkoholu o wysokim stężeniu.

http://makow84.pl/Alcoscan/GR7500P/GPR7500P_3.png


Program bezpłatnej kalibracji.


Czujnik alkomatu ulega samoistnemu zużyciu i rozregulowaniu BEZ WZGLĘDU na częstotliwość użytkowania urządzenia. Oznacza to, że co około 6 miesięcy alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika. O bezwględnej konieczności kalibracji świadczą komunikaty CAL, SEN oraz wyniki zdecydowanie odbiegające od rzeczywistości.


W okresie gwarancyjnym kalibracje w serwisie są BEZ OPŁAT I BEZ LIMITU.


Dodatkowo serwis pokrywa jednorazowy koszt dostawy alkomatu do serwisu. Przedpłacony kupon na wysyłkę Pocztą Polską dołaczony jest do instrukcji obsługi.


Usługi serwisowe wykonywane są przez przeszkolonych serwisantów. Laboratorium wyposażone jest w urządzenia najwyższej jakości.


Koszt usługi kalibracji alkomatu po okresie gwarancyjnym wynosi 55 zł*.

* cena zawiera wysyłkę kurierską pobraniową, dotyczy alkomatów osobistych, cena nie obejmuje wymiany sensora.

W dołączonym kuponie znajduje się wszystkie dane odnośnie centrali serwisowej.


Uwagi odnośnie do stosowania i interpretacji wyników:


Po wypiciu alkoholu należy przepłukać usta i odczekać 15-30 minut. Jest to spowodowane czasem potrzebnym do wchłonięcia alkoholu do krwi. Dla poprawnego pomiaru nie jeść, nie pić i nie palić papierosów min. 15 minut przed pomiarem. Nie dokonywać pomiarów na silnym wietrze lub w pomieszczeniach klimatyzowanych i zanieszczyszczonych. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego nasłonecznienia urządzenia. Nie wdmuchiwać płynów i dymów do czujnika oraz nie zanurzać urządzenia w płynie.


Stężenie alkoholu we krwi zmienia się w czasie. Najpierw rośnie podczas wchłaniania się alkoholu do krwi, następnie powoli maleje podczas eliminacji (spalania) alkoholu. Dlatego chcąc uzyskać wiarygodny wynik należy dokonywać pomiarów kiedy nie zamierzamy już spożywać alkoholu. Sugerujemy wykonać min. 3 pomiary w równych 20 minutowych odstępach czasu i zapisywać w której fazie się znajdujemy. Eliminacja alkoholu postępuje w zasadzie liniowo, więc za pomocą 3 malejących wyników dokonanych w równych odstępach czasu możemy oszacować kiedy organizm będzie oczyszczony z alkoholu. Jest to najpewniejsza metoda określenia zdolności do prowadzenia pojazdu, jaką można zastosować z użyciem alkomatu.

 

Gwarancja producenta na okres 24 miesięcy.

 

 

http://makow84.pl/Alcoscan/GR7500P/GR7500P.png

 

 http://makow84.pl/Alcoscan/GR7500P/GR7500P_2.png

 

<a href="http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="http://widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="http://www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="http://ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>