Model: M3M
Kod producenta: M3M
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

http://makow84.pl/Laica/F4S/F4S2.jpgWłoskie wkłady filtrujące Laica Bi-flux Mineralbalance 3 sztuki (Symbol: M3M)

NOWOŚĆ!

Laica M3M jest to wkład redukujący zawartość

wapnia,
miedzi,
cynku,
metali ciężkich,
chloru
i pestycydów, herbicydów

ten NOWY WKŁAD - dba również o prawidłowy balans minerałów, szczególnie jeżeli chodzi o gospodarkę wapniowo-magnezową  !!!

http://makow84.pl/Laica/M3M/M3M.jpg

Przeznaczony do dzbankowych filtrów wody. Wkład pasuje do dzbankowych filtrów wody LAICA i dzbanków wielu innych znanych marek  min. do  Brita Maxtra

W komplecie znajdują się trzy sztuki wkładów. Jeden wkład wystarcza na przefiltrowanie do 150 litrów wody (ilość zależna od jakości wody).

Oferowane przez nas wkłady filtrujące  Laica ( Maxtra ) powodują większą żywotność  urządzeń kuchennych przez to, że chronią je przed odkładaniem się kamienia .

Osadzający się kamień jest główną przyczyną uszkodzeń np. czajników bezprzewodowych.

Filtry Laica zajmują w sprzedaży światowej drugie miejsce zaraz po filtrach Maxtra . Wysoka jakość wyrobu, zastosowanie najnowszych technologii z zakresu filtracji wody , dbałość o Klienta powodują ,że zarówno w Europie jak i w świecie sprzedaż filtrów - dzbanków jak również wkładow firmy Laica bardzo dynamicznie wzrasta.

Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się zostać dystrybutorem filtrów oraz  wkładów filtrujących tej marki.
 
Wkład filtrujący Laica Bi-flux Mineralbalance to najnowszej generacji filtr do wody, ktory nie tylko oczyszcza, ale także zapobiega utracie wapnia i magnezu z filtrowanej wody. Ponadto, filtr uwalnia do wody jony magnezu, ktore zapobiegają rozpuszczeniu minerałow zawartych w żywności, poprawiając tym samym walory smakowe przygotowywanych potraw.
To wyjątkowy i prosty sposob systematycznego uzupełniania niedoboru magnezu w diecie.
Zaawansowany wielostopniowy system filtrowania redukuje także twardość wody oraz rownoważy jej poziom pH. Walory tak uzdatnionej wody nie odbiegają w najmniejszym stopniu od jakości wody z najlepszych źrodeł.  Zintegrowany okrągły uchwyt umożliwia bardzo łatwe wyjmowanie oraz montaż wkładu.

 

Waga produktu brutto: 0,5 kg

Wymiary opakowania: 265 x 60 x 120
 
 
Dlaczego Mineralbalance?
 
Uzdatnianie wody polega na przefiltrowaniu jej w sposób, który pozbawi ją szkodliwych substancji i zachowa cenne dla zdrowia minerały. Eksperci apelują, by zwracać uwagę na rozwiązania filtrujące wodę, gdyż jej jakość musi odpowiadać przeznaczeniu.

Uniwersalna prawda mówi „ jeśli coś jest do wszystkiego to znaczy, że jest do niczego“. Trudno nie zgodzić się z tą maksymą zwłaszcza jeśli chodzi o nasze zdrowie.

Filtracja wody polega na eliminowaniu z niej szkodliwych substancji, które występują w środowisku oraz są uwalniane do wody z sieci wodociągowych, i zachowaniu w niej zrównoważonego poziomu naturalnie występujących minerałów.

Filtr Laica bi-flux Mineralbalance opracowany przez specjalistów uzdatnia wodę poprzez wyeliminowanie z niej szkodliwych substancji i zachowanie naturalnie występujących minerałów. Zachowanie w wodzie minerałów Wapnia i Magnezu oraz zrównoważenie ich proporcji w przefiltrowanej wodzie na przestrzeni całego cyklu działania filtra(ok. 150 litrów) sprawia, że przefiltrowana woda jest zdatna do natychmiastowego spożycia.  Przefiltrowanie wody z użyciem filtrów Laica utrzymuje jej pH na poziomie zgodnym z rekomendacją  Światowej Organizacji Zdrowia (6.5-9.5).

Dotychczasowe przekonanie, że przefiltrowanie wody samo w sobie czyni ją zdatną do bezpośredniego spożycia jest błędne. Należy zwrócić uwagę na narzędzie filtrujące i upewnić się, że spełnia ono swoje zadanie w należyty sposób. MINERALBALANCE ma wszyskie te zalety !!!! Formuła Mineralbalance została opracowana przez specjalistów Laica we współpracy z Uniwersytetem w Mediolanie. Filtr Mineralbalance został odznaczony certyfikatami niezależnych międzynarodowych instystucji badawczych. Na dzień dzisiejszy filtry Laica bi-flux są używane w ponad 50 krajach na całym świecie przez ponad 20 milionów ludzi.
 
http://makow84.pl/Laica/M3M/M3M2.jpg


<a href="http://www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="http://widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="http://www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="http://ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>