Wczytuję dane...
Zwrot

W terminie 14 dni od odebrania zamówionego towaru Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

Więcej informacji w Regulaminie AGDWARSZAWA.pl §4 Prawo do odstąpienia od umowy.

Uzupełniony Formularz odstąpienia od umowy z podanym numerem konta do zwrotu oraz paragonem (nie jest to obowiązkowe, ale ułatwi nam pracę) należy włożyć do paczki i odesłać na adres:

FHU MAKOW Kowal Maciej

ul. Bukowiecka 92

03-893 Warszawa

Dobre praktyki przy zwrocie towarów:

  • Gdy zwracasz towar do e-sklepu, postaraj się by wszystko było w bardzo dobrym stanie i sprzedawca mógł ponownie sprzedać produkt bez konieczności obniżania ceny.
  • Towar sprawdź tak samo jak w sklepie stacjonarnym. Przykładowo, gdy kupisz odkurzacz, to możesz go wyjąć z opakowania, obejrzeć i poznać jego funkcje, sprawdzić, czy pracuje. Jednak nie możesz nim odkurzać mieszkania / Gdy kupujesz masażer do stóp możesz go wyjąć z opakowania, obejrzeć i poznać jego funkcje, sprawdzić, czy pracuje. Jednak nie możesz w nim moczyć stóp
  • Nie rozrywaj i nie niszcz opakowania – może być przydatne przy zwrocie i przy ponownej sprzedaży.
  • Zwróć towar w takim stanie, w jakim chciał(a)byś go kupić.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>