Wczytuję dane...
Dostawa

Zamówiony przez Państwa towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS oraz Pocztex Kurier48. Przesyłki dostarczamy również do Paczkomatów InPost. Wysyłki realizujemy jedynie na terenie Polski.

Sposoby dostawy:

InPost Paczkomaty 24/7

 • Przy płatności z góry: 10 zł

GLS

 • Przy płatności z góry: 12 zł
 • Za pobraniem: 20 zł

Pocztex Kurier48 Standard

 • Przy płatności z góry: 11 zł
 • Za pobraniem: 14 zł

Czas dostawy = czas wysyłki + czas doręczenia

 • Czas wysyłki to u nas jedynie 24h

  Doskonale wiemy, że każdy chce otrzymać zamówiony towar w jak najszybszym czasie. Dlatego staramy się wysyłać paczki w czasie krótszym niż 24h. W okresach świątecznych, ze względu na zwiększoną ilość wysyłek czas potrzebny na nadanie przesyłki może się wydłużyć. W przypadku wystąpienie opóźnienia każdorazowo informujemy o tym fakcie klienta.

 • Czas doręczenia

  GLS: 1-2 dni robocze

  Paczkomaty: 1-2 dni robocze

  Pocztex Kurier 48: 2-3 dni robocze

Pakowanie

W naszej ofercie znajdują się tylko produkty nowe, oryginalnie zapakowane. Każda paczka wychodząca z naszej firmy jest starannie zapakowana. Niestety nie jesteśmy w stanie sprawdzać każdego produktu przed wysyłką. Zamówienia są sprawdzane losowo, aby przyspieszyć czas wysyłki.

W przypadku dostarczenia przez kuriera uszkodzonej paczki należy w obecności kuriera spisać protokół szkody, a następnie skontaktować się z naszym sklepem. Jeżeli po rozpakowaniu okaże się, że produkt posiada wadę, również prosimy o kontakt. Nigdy nie zostawiamy naszych Klientów z problemem.

Jak i w co pakujemy?

Staramy się być bardziej EKOlogiczni. Każdy materiał, karton, folia bąbelkowa, folia stretch, staramy się wykorzystać ponownie zgodnie z zasadą LESS WASTE ( do ZERO WASTE jeszcze nam daleko).

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

Kontakt z naszym sklepem:

e-mail: sklep@agdwarszawa.pl
telefon: 505 688 447

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>