Wczytuję dane...
Dostawa

Wysyłki realizujemy za pośrednictwem:

InPost Paczkomaty 24/7

Inpost paczkomaty 24/7

Kurier GLS

Kurier GLS

Kurier DPD 

Kurier DPD

Punkty odbioru DPD Pickup

Punkty odbioru DPD Pickup

Pocztex Kurier 48 Standard

Pocztex

Czas dostawy = czas wysyłki + czas doręczenia

Dokładamy wszelkich starań by Państwa zamówienie wyjechało od nas w możliwie najszybszym czasie, standardowo staramy się by zamówienia opłacone lub za pobraniem złożone do godziny 13 zrealizować tego samego dnia.

Czas doręczenia:

Inpost paczkomaty 24/7 - w większości przypadków zamówienie dociera do paczkomatu na następny dzień roboczy od nadania (dostawy nie odbywają się w weekendy)

Kurier GLS i kurier DPD - w większości przypadków zamówienie dociera pod wskazany w zamówieniu adres na następny dzień roboczy od nadania (dostawy nie odbywają się w weekendy)

Pocztex - w większości przypadków czas dostawy to 2 dni robocze od nadania (dostawy nie odbywają się w weekendy)

Pakowanie

W naszej ofercie znajdują się tylko produkty nowe, oryginalnie zapakowane. Każda paczka wychodząca z naszej firmy jest starannie zapakowana. Niestety nie jesteśmy w stanie sprawdzać każdego produktu przed wysyłką. Zamówienia są sprawdzane losowo, aby przyspieszyć czas wysyłki.

W przypadku dostarczenia przez kuriera uszkodzonej paczki należy w obecności kuriera spisać protokół szkody, a następnie skontaktować się z naszym sklepem. Jeżeli po rozpakowaniu okaże się, że produkt posiada wadę, również prosimy o kontakt. Nigdy nie zostawiamy naszych Klientów z problemem.

Jak i w co pakujemy?

Staramy się być bardziej EKOlogiczni. Każdy materiał, karton, folia bąbelkowa, folia stretch, staramy się wykorzystać ponownie zgodnie z zasadą LESS WASTE ( do ZERO WASTE jeszcze nam daleko).

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>