Wczytuję dane...

Deski do prasowania do generatorów pary

Deski Air Board Express / AirSteam marki Leifheit idealne do stacji parowych. Zapewniają wszystko, czego potrzebuje nowoczesna deska do prasowania. Są lżejsze niż deski z siatki stalowej, a przy tym wyjątkowo stabilne i wytrzymałe.

Pokrowiec Perfect Steam wykonano z czystej, perforowanej bawełny, która przepuszcza parę żelazka i gwarantuje jednocześnie optymalne wchłanianie wilgoci. Blat deski Air Board Express wykonany jest z super lekkiego specjalnego tworzywa sztucznego. Powierzchnia prasowania opiera się na wytrzymałym, bardzo stabilnym stelażu.

Stabilna i solidna kontrukcja ułatwiająca prasowanie na nierównej podłodze.

Podstawka pod generator pary we wszystkich deskach Air Board Express.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>