Wczytuję dane...

Aktywna deska do prasowania z generatorem pary

Lżejsze i znacząco szybsze prasowanie przy zachowaniu doskonałych wyników: Jest to możliwe dzięki systemowi Air Active firmy Leifheit. Doskonale dopasowane do siebie połączenie aktywnej deski do prasowania oraz stacji do prasowania parowego zapewnia oszczędność czasu do 50 procent. Wynik: Para otwiera i wygładza włókna, dostosowana dokładnie do ilości pary wysoka temperatura żelazka wraz z funkcją wentylacyjną i odciągu aktywnego stołu powodują, że ubrania są wyraźnie bardziej gładka – i to w czasie nawet o 50 krótszym. Zbiornik kondensatu powoduje, że prasowanie odbywa się bez kapania. Szczególne funkcje oferuje deska do prasowania: Funkcja zasysania powoduje przywieranie bielizny i odsysa nadmiar pary wodnej, a funkcja nadmuchu pozwala na prasowanie bez odciskania, jak na poduszce powietrznej. Razem z regulacją wysokości na 6 płaszczyznach (75 - 100 cm) i gumowymi rolkami w celu umożliwienia łatwego transportu oraz bardzo lekką powierzchnią do prasowania ze specjalnego tworzywa sztucznego Air Active jest pod każdym względem komfortowym i kompletnym systemem zapewniającym najlepsze wyniki prasowania. Deska do prasowania posiada francuski osprzęt elektryczny z wtyczką typu E.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>