Wczytuję dane...

Dom

W tym dziale znajdą Państwo wszystkie artykuły gospodarstwa domowego znajdujące się w ofercie sklepu AGDWARSZAWA. 

Dział ten podzieliliśmy na kilka kategorii, które mamy nadzieję, ułatwią Państwu znalezienie konkretnego produktu.

W dziale SPRZĄTANIE znajdą Państwo odkurzacze marki Rowenta, mopy wraz ze wszystkimi akcesoriami firmy Leifheit, myjki do okien firmy Leifheit oraz produkty z System Click od Leifheit czyli wiele urządzeń do sprzątania, które działają z jednym drążkiem.

W dziale PRANIE i PRASOWANIE znajdą Państwo suszarki do ubrań do użytku w domu i na zewnątrz marki Leifheit, deski do prasowania oraz akcesoria marki Leifheit, żelazka oraz parownice marki Tefal.

W dziale OGRZEWANIE oraz CHŁODZENIE znajdą Państwo kompaktowe urządzenia zmieniające temperaturę w niewielkich pomieszczeniach. 

W dziale OCZYSZCZACZE POWIETRZA oraz NAWILŻACZE POWIETRZA znajdą Państwo urządzenia poprawiające jakość powietrza w naszych mieszkaniach.

Dział OŚWIETLENIE to bardzo ciekawe i nietypowe propozycje doświetlenia mieszkania, balkonu czy ogrodu.

Posiadamy produkty marki Leifheit, Tefal, Meliconi,  Rowenta, Adler czy Camry.

<a href="//www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="//widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>