Wczytuję dane...

Pranie i prasowanie

W tym dziale znajdą Państwo artykuły potrzebne przy suszeniu i prasowaniu ubrań.

W dziale SUSZARKI DO UBRAŃ znajdą Państwo zarówno suszarki domowe do postawienia w mieszkaniu jak i suszarki ogrodowe do wkręcenia w podłoże. Posiadamy w ofercie suszarki marki Leifheit oraz Meliconi.

W dziale DESKI DO PRASOWNIA znajda Państwo deski do zwykłych żelazek, deski do generatorów pary oraz pokrowce do każdej deski. Wszystkie produkty marki Leifheit.

Jeżeli szukają Państwo urządzenia do prasownia zapraszamy do działu ŻELAZKA, gdzie znajduje się nasza oferta żelazka oraz parownice marki Tefal.

Gdy potrzeba odświeżyć zmechacone swetry zapraszamy do działu GOLARKI DO UBRAŃ , gdzie znajdą Państwo urządzenia marki Camry oraz Leifheit.

Oferujemy produkty marki Leifheit, Tefal oraz Camry.

<a href="//www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="//widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>