Wczytuję dane...

HERO

Tefal Hero to praktyczny i elegancki zestaw garnków ze stali nierdzewnej, idealny do codziennego gotowania. Jak dbać o garnki ze stali nierdzewnej.- kliknij TUTAJ.

Gruby spód zapewnia równomierną dystrybucję ciepła i najwyższą odporność dna na odkształcenia, możliwość używania na kuchenkach indukcyjnych. INDUKCJA- jak to działa- KLIKNIJ TUTAJ.

Nitowane uchwyty nie nagrzewają się do temperatury, która grozi poparzeniem dłoni. Aby uniknąć nadmiernego nagrzania rączek, kontroluj wysokość płomienia w kuchence gazowej.

Wewnątrz garnków miarka ułatwiająca przygotowywanie potraw.

Specjalnie wyprofilowany brzeg garnka ułatwia odlewanie.

Garnki można używać również w piekarniku (do 260°C, pokrywki do170°C).

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>