Wczytuję dane...

EXTRA

Patelnie Tefal Extra to linia patelni działających tylko i wyłącznie na kuchenkach gazowych. Powstały z myślą o tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w kuchni

Wskaźnik Thermo-Spot zmienia kolor na mocno czerwony, gdy powierzchnia rozgrzeje się do temperatury idealnej do rozpoczęcia smażenia. Koniec ze zgadywaniem, czas na perfekcyjne rezultaty!

Nowa powłoka Powerglide zapobiega przywieraniu i jest wyjątkowo wytrzymała, a wygodny uchwyt z miejscem na kciuk ułatwia manewrowanie patelnią. Dodatkowo dzięki specjalnym bocznym profilom i wyjątkowej lekkości naczynia serwowanie potraw jest dziecinnie proste.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>