Wczytuję dane...

TRATTORIA

Linia Tefal Trattoria sprawia, że codzienne przygotowywanie nawet najdelikatniejszych potraw jest w zasięgu Twojej ręki. Wydobądź maksimum smaku ze wszystkich składników. Przekonaj się, jakie efekty możesz uzyskać dzięki grubemu odlewanemu, aluminiowemu dnu, które doskonale rozprowadza ciepło wewnątrz naczynia. Nieprzywierająca powłoka Titanium Extra pozwala czyścić garnek prosto i bez wysiłku, a wysokiej jakości materiały użyte do produkcji to gwarancja na lata. Skorzystaj także z wszechstronności garnków i patelni linii Trattoria, których możesz używać zarówno w piekarniku w temperaturze do 175°C, jak i na wszystkich typach kuchenek. Tefal Trattoria to najlepsze naczynia kuchenne, dzięki którym uzyskasz idealne rezultaty kulinarne każdego dnia.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>