Wczytuję dane...

AMORE

Garnki i patelnie Ambition AMORE zostały wykonane z aluminium, dzięki czemu szybko i równomiernie się nagrzewają zapewniając niższe zużycie energii, a także są trwałe i odporne na odkształcenia. Patelnie i garnki z pokrywą o efektownym tłoczeniu, z kolekcji Amore są nie tylko niezwykle funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne i bardzo stylowe. Czerwono-czarny kolor z modnym efektem ombre podkreśla ich elegancki design oraz dodaje im luksusowego charakteru. Ogromną zaletą kompletu jest także możliwość używania go w piekarniku do 180°C. Zestaw Amore pokryty jest wysokiej jakości powłoką nieprzywierającą Qualum Basic. Powłoka nieprzywierająca ułatwia zdrowe gotowanie i niskotłuszczowe smażenie bez ryzyka przypalenia, charakteryzuje się dobrą odpornością na ścieranie i jest niezwykle łatwa w myciu.

Naczynia doskonale sprawdzą się w każdej kuchni, dodatkowo przystosowane do używania na wszystkich rodzajach kuchenek, również na indukcji.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>