Wczytuję dane...

COOK&CLIP

TEFAL Cook & Clip to bezpieczeństwo i komfort

Garnki Tefal Cook & Clip dzięki specjalnemu systemowi zamykania pokrywki z pomocą jednego kliknięcia. Nie musisz już korzystać z durszlaka i rękawic, by odcedzić zawartość garnka. Gotowanie makaronu, ryżu i warzyw jeszcze nigdy nie było tak proste.

Każdy garnek Cook & Clip wykonano z wytrzymałej stali nierdzewnej 18/10, dlatego możesz cieszyć się nim przez lata. Dodatkowo grube dno indukcyjne idealnie rozprowadza ciepło wewnątrz naczynia.

Zadbaj również o czystość blatu dzięki szklanym pokrywkom i sprytnemu zaczepowi na chochlę.

Dostosowane do kuchenek:

  • gazowych
  • ceramicznych
  • elektrycznych
  • indukcyjnych

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>