Wczytuję dane...
Model: 106047478
Kod producenta: 106047478
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Delimano


Patelnia do naleśników Delimano Stone Legend 24 cm

Symbol: 106047478

Do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek, włącznie z indukcyjnymi

  • Materiał: emalia, kamienna powłoka
  • Powłoka Quantanium - real stone coating
  • Można myć w zmywarce

 

Idealne naleśniki w mgnieniu oka

  • Nieprzywierająca powłoka z cząstkami prawdziwego kamienia
  • Wystarczy użyć zaledwie kropelki oleju
  • Średnica 24 cm
  • Do każdego rodzaju kuchenek, także indukcyjnych
  • Nie zawiera szkodliwych związków chemicznych


Przygotuj idealne naleśniki z patelnią Delimano Stone Legend. Patelnia została wykonana z naturalnych materiałów, jak kamień oraz emalia z jedwabną siatką, co sprawia, że ciepło jest doskonale rozprowadzane po całej jej powierzchni. Powłoka, którą pokryto patelnię, jest nieprzywierająca i odporna na zarysowania, co jest bardzo ważne przy przygotowywaniu naleśników. Nie wymaga używania dużej ilości tłuszczu - wystarczy zaledwie jego kropelka, co sprawia, że przygotowane potrawy są lżejsze i zdrowsze.

Patelni do naleśników Delimano Stone Legend można używać na wszelkiego rodzaju palnikach, w tym na kuchenkach indukcyjnych. Łatwa do czyszczenia miękką szmatką i wodą.

Miękka w dotyku rączka dobrze leży w dłoni i trzyma Twoje ręce z dala od gorąca.

Garnki i patelnie kamienne Stone Legend wyposażono w nieprzywierającą kamienną powłokę, do powstania której nie użyto związków PFOA oraz innych szkodliwych substancji, które są powszechnie stosowane do produkcji garnków i patelni.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<a href="//www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="//widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>