Wczytuję dane...
Model: B3980432
Kod producenta: B3980432
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 3168430291751
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Tefal

http://makow84.pl/Patelnie/Extra/B30102.png

Patelnia Tefal Pastel Colors

Symbol: B3980432

Zestaw składa się z:

  • Patelnia różowa Tefal Pastel Colors 24 cm

Pasująca do rodzajów kuchenek:

  • gazowych

  • ceramicznych

  • elektrycznych


Tefal Pastel Colors - Pysznie i stylowo

Dodaj odrobinę stylu do gotowania! Patelnia Tefal Pastel Colours zapewnia pyszne rezultaty i wspaniałe doznania wizualne dzięki żywej, kolorowej estetyce, która pasuje do każdej kuchni. Odkryj naczynia kuchenne, które wyróżniają się z tłumu, w atrakcyjnych odcieniach pastelowych z modnym, ergonomicznym uchwytem.

Thermo-Spot

Odkryj sekret doskonałego gotowania z Thermo-Spot®! Wiesz, że odpowiednie nagrzanie patelni jest kluczowym elementem doskonałego gotowania? Musisz nagrzać patelnię tak jak nagrzewasz piekarnik przed pieczeniem, jeżeli chcesz osiągnąć najlepsze wyniki gotowania.  Thermo-spot® zawiera wskaźnik ciepła, który pomaga w gotowaniu posiłków dla najbliższych w całkowicie bezpieczny sposób.

Nieprzywierająca powłoka POWERGLIDE

Ciesz się trwałością nieprzywierającej powłoki POWERGLIDE, dzięki dodatkowej warstwie zapobiegającej zarysowaniom.

Łatwe czyszczenie

Nieprzywierająca powłoka wewnątrz i na zewnątrz zapewnia łatwe czyszczenie dla dodatkowej wygody.

Ergonomiczne i modne uchwyty

Ergonomiczne, nienagrzewające się uchwyty dla bezpiecznego, wygodnego chwytu i dodatkowego komfortu użytkowania.

http://makow84.pl/Patelnie/Just/Environmentallabelvertica5.png

 

 

Zdrowa kuchnia przyjazna środowisku

Filozofia marki Tefal

Nasz cel to tworzenie trwałych produktów na lata. Chcemy chronić naszą planetę: nasze produkty z bezpieczną powłoką nieprzywierającą (bez PFOA, ołowiu i kadmu) mogą być poddane recyklingowi.Kilka wskazówek użytkowych jak najdłużej cieszyć się pełnowartościową patelnią:

  • Używaj drewnianych, bambusowych, plastikowych lub sylikonowych akcesoriów, bezpiecznych dla powłoki nawet jeżeli można inne akcesoria
  • Nie doprowadź do przegrzania powłoki patelni, zacznij nagrzewać patelnię dopiero jak spreparujesz potrawę i będzie gotowa do smażenia.
  • Aby umyć patelnię zawsze odczekaj aż całkowicie ostygnie! Polewając rozgrzaną patelnię zimną wodą doprowadzasz do szoku termicznego, w wyniku którego powłoka każdej patelni może rozwarstwić się od metalu!
  • Myj patelnię zawsze ręcznie, nawet jeżeli jest informacja że można myć w zmywarce. Warto poświęcić tę chwilę czasu aby cieszyć się patelnią do dwóch razy dłużej.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>