Wczytuję dane...
Model: AD4496
Kod producenta: AD4496
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903887801843
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Adler

Elektryczny garnek do pasteryzacji 28L  Adler

⭐Eklektyczny garnek do pasteryzacji / Warnik

⭐Pojemność 28 l

⭐Możliwość pasteryzacji, podgrzewania napojów, zup, itp.

⭐Wyświetlacz LCD

⭐Płynna regulacja temperatury 30˚C-100˚C

⭐Funkcja podtrzymania temperatury

⭐Timer 1-180 minut

⭐Zintegrowany zawór spustowy

⭐Kratka do ustawiania słoików na dnie

⭐Wygodne i solidne uchwyty do przenoszenia

⭐Długość przewodu zasilającego 1,5 m

⭐Obudowa ze stali nierdzewnej

⭐Zdejmowana pokrywa

⭐Wymiary (DxSxW) – 42 cm x 47,5cm x 48,5 cm

⭐Średnica zbiornika 36 cm

⭐Głębokość zbiornika 30,5 cm

⭐Moc Nominalna 2000W

⭐Moc Maksymalna 2600W

Elektryczny garnek do pasteryzacji Adler

⭐Elektryczny garnek do pasteryzacji to uniwersalny sprzęt, który sprawdzi się nie tylko w profesjonalnej, ale również domowej kuchni.

⭐Model AD 4496 służy do automatycznego gotowania, podgrzewania dań i napojów, kawy, herbaty, a także pasteryzowania produktów.

⭐Urządzenie jest wyposażone w kratka do ustawiania słoików na dnie oraz funkcje płynnej regulacja temperatury w zakresie 30˚C-100˚C.

⭐Urządzenie jest idealne do pasteryzacji, ale również do podgrzewania napojów oraz potraw np. zup czy sosów.

⭐Pojemność zbiornika do 28 litrów sprawia, że za jednym razem możemy włożyć do niego wiele słoików średniej wielkości.

Szukając ciekawych, ale też niezbędnych i wielofunkcyjnych sprzętów do kuchni, warto zainteresować się elektrycznym garnkiem do pasteryzacji ADLER AD 4496.

✅Jest to produkt, który z pewnością powinien znaleźć się w domu osób lubiących eksperymentować w kuchni oraz wielbicieli przetworów.

✅Lato i jesień to czas, gdy wiele osób zamyka ulubione smaki w słoikach. Dlaczego nie ułatwić sobie ich przygotowywania?

Pasteryzacja – co jest potrzebne?

Owoce i warzywa, którymi możemy cieszyć się podczas letnich miesięcy oraz skarby jesieni inspirują nas często do tworzenia domowych przetworów, które są nie tylko tańsze, ale i zdrowsze. Sami decydujemy, co się w nich znajduje i wybieramy zazwyczaj najlepsze egzemplarze jabłek, śliwek czy gruszek, więc z pewnością jest to tradycja, którą warto pielęgnować.

✅Do samego procesu pasteryzacji, czyli konserwowania produktów za pomocą wysokiej temperatury, która przeciwdziała rozwojowi drobnoustrojów i jednocześnie zachowuje smak potraw, wykorzystuje się zazwyczaj garnek z wodą.

✅Należy pilnować czasu gotowania, tego, aby słoiki nie popękały i woda nie wykipiała.

✅Można jednak ułatwić i przyśpieszyć cały proces, inwestując w wielofunkcyjny garnek do pasteryzacji, który wspomoże również przygotowywanie innych potraw.

Garnek do pasteryzacji – podstawowe informacje

Proponowany przez nas garnek jest idealny do pasteryzacji, ale również do podgrzewania napojów oraz potraw np. zup czy sosów.

✅Pojemność zbiornika do 28 litrów sprawia, że za jednym razem możemy włożyć do niego wiele słoików średniej wielkości.

✅Płynna regulacja temperatury od 30 do 100°C, funkcja podtrzymania temperatury, timer oraz wyświetlacz LCD pozwalają na szybką i intuicyjną obsługę sprzętu.

✅Spoglądając na ekranik, można śledzić proces nagrzewania się urządzenia i czas, jaki pozostał do zakończenia pasteryzacji.

✅Kratka do ustawiania słoików na dnie to sposób na uniknięcie ich pękania.

✅Dzięki wygodnym i solidnym uchwytom do przenoszenia i długiemu kablowi zasilającemu garnek można postawić w dowolnym miejscu.

✅Obudowa ze stali nierdzewnej gwarantuje wytrzymałość urządzenia, a zdejmowana pokrywa szybkie wkładanie i wyjmowanie produktów.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>