Wczytuję dane...
Model: MS2262
Kod producenta: MS2262
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903887801249
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Camry

Suszarka 1000W MS 2262 Mesko

 • Zintegrowany przełącznik regulacji temperatury
 • 2 stopnie siły nadmuchu
 • 2 ustawienia temperatury
 • Składana rączka
 • Koncentrator powietrza
 • Nowoczesne wzornictwo
 • Uchwyt do zawieszenia
 • Długość kabla: 1.8m
 • Moc: 1000W
 • Moc maksymalna: 1200W
 • Zasilanie: 220-240V ~50/60Hz

Suszarka 1000W MS 2262 Mesko

Suszarką Mesko MS 2262 o mocy 1000W wysuszysz włosy szybko i wygodnie. Za pomocą koncentratora skierujesz mocniejszy strumień gorącego powietrza dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne. Suszarka posiada 2 poziomy regulacji mocy i temperatury, jest lekka i poręczna. Dzięki temu staje się praktycznym sojusznikiem w układaniu fryzury. Wyposażona została w składana rączka, co ułatwi przechowywanie suszarki.

Popularne urządzenie i oryginalna stylistyka

Suszarka do włosów to jedno z tych urządzeń, z którym mamy problem, jeśli chodzi o jej przechowywanie. Jeśli używamy jej często, nie chcemy chować jej zbyt głęboko w szafce czy schowku w łazience. Wiele modeli nie nadaje się do wyeksponowania ich w koszyku z przyborami do włosów czy na półce pod lustrem. Nowoczesne wzornictwo, aż prosi się, aby w ogóle jej nie chować. Eleganckie biało-czarne wykończenie sprawia, że może leżeć nawet na pralce i nie będzie zaburzać porządku w pomieszczeniu. Po drugie, suszarka wyposażona została w składaną rączkę, która ułatwia schowanie jej nawet na otwartej półce blisko lustra oraz w długi kabel (1,8 metra), który można owinąć wokół haczyka pod szafką.

Składana forma zostanie doceniona również przez miłośników podróży, którzy lubią zabrać na wyprawę własną suszarkę. Nie zajmie ona zbyt dużo miejsca w walizce.

Funkcje, na które warto zwrócić uwagę

Jeśli wydaje nam się, że suszarka ma po prostu suszyć włosy, to warto sprawdzić co jeszcze może dla nas zrobić. Jak wiadomo działanie wysoką temperaturą na włosy, szczególnie farbowane lub osłabione, jest dość szkodliwe. Dlatego powinniśmy kupić urządzenie, które pomoże kontrolować nieco temperaturę, z jaką zbliżamy się do naszej fryzury. Zintegrowany przełącznik, który ułatwia wybór jednego z dwóch ustawień temperatury, a do tego jednego z dwóch stopni siły nadmuchu to błogosławieństwo dla naszych włosów. Cieńsze i bardziej delikatne wymagają słabszego i chłodniejszego nawiewu, grubsze i gęstsze mocniejszego i wyższej temperatury.

Jeśli lubimy stylizować fryzurę, docenimy też z pewnością obecność koncentratora powietrza, który pozwala na dokładne wysuszenie wybranych pasm włosów.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>