Wczytuję dane...
Model: 110066219
Kod producenta: 110066219
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 7630054130489
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Odkurzacz UV 2w1 Nano Rovus

Zestaw zawiera:

 • jednostkę główną
 • bazę
 • dyszę
 • końcówkę szczelinową
 • szczotkę do czyszczenia
 • ładowarkę z kablem

Nowy ręczny odkurzacz UV 2w1 Nano to mocne urządzenie, które skutecznie usuwa kurz i brud z dowolnego miejsca. Technologia cyklonowa zapewnia dużą moc ssania ułatwiającą sprzątanie, światło UV-C działa dezynfekująco, a filtr HEPA H13 wyłapuje szkodliwe cząsteczki. Idealny do domu, biura lub samochodu oraz do stosowania na wszystkich tekstyliach i tapicerce.

Odkurzacz ręczny eliminujący bakterie

Odkurzacz UV 2w1 Nano Rovus łączy wygodę podczas sprzątania ręcznego z dogłębnym oczyszczaniem. Światło UV-C wyeliminuje drobnoustroje, a wysoce skuteczny system filtracji powietrza wyłapie wszystkie szkodliwe nanocząsteczki. Szybko i łatwo wyczyścisz gładkie powierzchnie oraz tekstylia, zapewniając zdrowsze środowisko dla swoich bliskich.

Trzy technologie zapewniające najlepszy efekt sprzątania

 1. Światło UV-C Specjalna szczotka z silnym światłem UV-C szybko i bezpiecznie eliminuje roztocza, pluskwy, bakterie i drobnoustroje, zapobiegając ukąszeniom, chorobom i swędzeniu. Powiedz NIE podrażnieniom skóry.
 2. Filtr HEPA H13 Zatrzymuje nawet najmniejsze cząsteczki z wydajnością 99,95%, zapewniając, że wydmuchiwane powietrze jest czyste. Filtr jest wzmocniony specjalną impregnacją antybakteryjną, która zabija bakterie i zapobiega rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych zapachów.
 3. Technologia cyklonowa Wykorzystuje technologię cyklonową o konstrukcji bezworkowej. Oznacza to silne ssanie zapewniające dogłębne sprzątanie, usuwanie kurzu, alergenów i substancji drażniących z powietrza

Nasadki do dokładnego sprzątania powierzchni

Odkurzacz ręczny został również wyposażony w dwie łatwe w montażu nasadki, zapewniające większą moc czyszczenia wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne

 • końcówkę szczelinową
 • szczotkę do czyszczenia

Odkurzacz bezworkowy – ekonomiczne rozwiązanie dla domu

Technologia cyklonowa nie tylko zapewnia wygodne i łatwe użytkowanie odkurzacza, ale jest również ekonomicznym rozwiązaniem. Nie ma potrzeby kupowania tradycyjnych worków do odkurzacza.

Odkurzacz przyjazny dla środowiska

Zapomnij o chemicznych środkach do czyszczenia tekstyliów, które są szkodliwe dla twojego zdrowia i środowiska. Filtr wyczyścisz używając jedynie wody z kranu.

Moc ssania od 7 do 19 kPa

Siła ssania od 7 do 10 kPa poradzi sobie z największymi zabrudzeniami, a także najdelikatniejszymi powierzchniami.

2 różne prędkości

Odkurzacz ręczny może pracować z dwiema różnymi prędkościami w zależności od sprzątanej powierzchni.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>