Wczytuję dane...
Model: ZEST 110069434
Kod producenta: ZEST 110069434
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 7630054138157
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny Rovus 360

ROVUS 360 to zestaw zintegrowanych, bezprzewodowych urządzeń do czyszczenia

Nowa linia produktów Rovus 360 to pomysłowo zaprojektowana seria urządzeń do czyszczenia, korzystających z tego samego akumulatora i jednostki bazowej. Rozwiązania wyróżniają się dużą mocą i nie wymagają zasilania w czasie pracy. Pomagają utrzymać dom w nieskazitelnej czystości. Są także niezastąpione w ogrodzie, a nawet w podróży. Pozwalają szybko i łatwo posprzątać w każdym miejscu, w którym właśnie się znajdujesz.

  • Kompaktowe urządzenie
  • Praca do 30min. na jednym ładowaniu
  • W zestawie 2 przystawki: szczotka i dysza szczelinowa
  • Siła ssania wynosząca 5 kPa
  • Filtr HEPA

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny – wygodne urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny jest niewielki i jednocześnie charakteryzuje się dużą mocą. Zapewnia nawet 30 minut pracy na jednym ładowaniu. Siła ssania wynosząca 5 kPa pozwala usunąć większość zabrudzeń i sprawia, że bezprzewodowy odkurzacz ręczny jest niezawodny w codziennym sprzątaniu. Urządzenie nie wymaga zasilania, dzięki czemu możesz z niego korzystać w dowolnym miejscu – w domu, samochodzie, garażu, biurze, a nawet na kempingu.

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny gwarantujący czyste powietrze

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny jest wyposażony w filtr HEPA, który wyłapuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu, brudu i innych zanieczyszczeń, zapewniając czyste i świeże powietrze. Dzięki temu stworzysz w domu zdrową i bezpieczną przestrzeń dla siebie i najbliższych. Filtr HEPA możesz łatwo uprać, gwarantując w ten sposób jeszcze większą czystość.

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny zasilany akumulatorowo

Podobnie jak wszystkie urządzenia należące do linii Rovus 360, bezprzewodowy odkurzacz ręczny jest zasilany wydajną baterią litową 18 V 2000 mAh. Aby zwiększyć elastyczność zestawu, akumulator jest dostępny oddzielnie. Zapewnia 30 minut pracy na jednym ładowaniu. Po skończonej pracy szybko naładujesz go ponownie w ciągu 60-90 minut.

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny tworzy świetny duet z myjką ciśnieniową Rovus 360 - również dostepna na innej naszej aukcji, korzystającą z tego samego akumulatora i stacji bazowej.

Jak korzystać z odkurzacza Rovus 360:

1. Przed użyciem bezprzewodowego odkurzacza ręcznego naładuj akumulator.

2. Podłącz naładowany akumulator do odkurzacza.

3. Wybierz odpowiednią przystawkę, zamocuj ją na odkurzaczu i posprzątaj wybraną powierzchnię.

4. Po skończonej pracy wyczyść filtr i naładuj akumulator, aby bezprzewodowy odkurzacz był w każdej chwili gotowy do pracy.

W zestawie:

  • Bezprzewodowy odkurzacz ręczny
  • Instrukcja obsługi

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>