Wczytuję dane...
Model: 110067533
Kod producenta: 110067533
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 7630054130601
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Delimano

Ekspres ciśnieniowy do kawy Delimano Joy

O poranku nie ma nic lepszego niż filiżanka gorącej, aromatycznej kawy. Teraz przygotujesz ją jak barista. I to w zaciszu swojego domu! Odkryj wyjątkowy smak kawy parzonej w ekspresie do kawy Delimano Joy. Urządzenie generujące ciśnienie 15 barów i wyposażone w silnik o mocy 850 W oraz w dyszę parową pozwoli Ci każdego ranka cieszyć się filiżanką ulubionego napoju.

  • Pompa wytwarzająca ciśnienie 15 barów oraz wydajny silnik o mocy 850 W pozwolą przyrządzić wyśmienite espresso o głębokim aromacie, delikatnej, kremowej piance oraz smaku bez nuty goryczy.
  • Ekspres do kawy już w chwili uruchomienia pracuje w temperaturze powyżej 75 stopni Celsjusza, dzięki czemu zaparzysz pyszną, gorącą kawę - taką, jaką lubisz najbardziej.
  • Filtr o podwójnych ściankach umożliwia osiągnięcie doskonałych rezultatów. Teraz przygotujesz znakomitą kawę z kremową pianką, nawet jeśli ziarna nie będą równomiernie zmielone.
  • Cicha praca (poniżej 80 dB) pozwoli przyrządzić ulubioną kawę, nie budząc przy tym domowników.
  • Podgrzewana powierzchnia na filiżanki, zabezpieczająca dodatkowo przed ich upadkiem, pozwoli zaparzyć znakomitą kawę jak profesjonalista - w ciepłym naczyniu! A dodatkowo zapewni miejsce, w którym bezpiecznie przechowasz filiżanki.
  • Funkcja automatycznego czyszczenia bloku grzewczego gwarantuje za każdym razem idealną temperaturę parzenia espresso.
  • Wymiary: 31,12x22,5x26,8 cm

Ekspres do kawy dla miłośników gęstej, kremowej pianki

Dysza parowa spieni mleko w pyszną, kremową piankę. W ten sposób będziesz cieszyć się smakiem wyśmienitego cappuccino, latte czy flat white w zaciszu swojego domu. Regulacja intensywności pary umożliwi przyrządzenie napoju z delikatną lub gęstą pianką. Dysza sprawdzi się nie tylko podczas parzenia kawy. Podgrzeje mleko do gorącej czekolady lub kakao albo pozwoli przygotować filiżankę aromatycznej herbaty.

Zaparz dwie filiżanki kawy jednocześnie

Urządzenie posiada zarówno pojedynczy, jak i podwójny filtr, dzięki czemu zaparzysz dwie filiżanki kawy naraz - jedną dla siebie, a drugą dla ukochanej osoby, której podasz napój do łóżka. Duży zbiornik na wodę o pojemności 1200 mililitrów pozwoli przyrządzić nawet 12 filiżanek kawy bez konieczności uzupełniania wody.

Szybko nagrzewający się i łatwy w obsłudze ekspres do kawy - sposób na błyskawiczne orzeźwienie o poranku

Ekspres do kawy Delimano Joy uruchomisz za pomocą pokręteł, zapewniając sobie prostą, intuicyjną obsługę. Urządzenie jest idealne do codziennego użytku. Wystarczy jedynie ustawić pokrętło w odpowiedniej pozycji. Aluminiowy blok grzewczy pozwoli w kilka minut przygotować ulubioną kawę.

Łatwy w czyszczeniu i konserwacji ekspres do kawy

Wszystkie wyjmowane części wykonano ze stali nierdzewnej lub tworzywa sztucznego. Dzięki temu łatwo umyjesz je pod bieżącą wodą. Czyszczenie przewodów wewnętrznych również nie nastręczy trudności.

Ekspres do kawy kompatybilny z systemem E.S.E.

Ekspres do kawy Delimano Joy pozwoli też przygotować napój z wykorzystaniem saszetek E.S.E.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>