Wczytuję dane...
Model: GL4411
Kod producenta: GL4411
Gwarancja: 24 miesięcy
EAN: 5903887801829
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Gerlach

Ekspres przelewowy GL 4411 Gerlach

 • Funkcja programowania – obudź się przy świeżej kawie
 • Ekran dotykowy
 • Pojemnik na wodę ze wskaźnikiem poziomu wody
 • Drip Stop – koniec z bałaganem podczas nalewania kawy
 • Płyta grzejna podtrzymująca temperaturę kawy — do 40 minut po zaparzeniu
 • Wyjmowany filtr nylonowy wielokrotnego użytku
 • 12 filiżanek – 1,5 l
 • Opcja mocy – przygotuj gęstszą i mocniejszą kawę
 • Szklana karafka
 • Funkcja zegara
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Moc: 900W

Ekspres przelewowy GL 4411 Gerlach

Wydajny ekspres przelewowy z dotykoweym ekranem LCD mocy 900 W. Szklany dzbanek z ergonomicznym uchwytem pozwala na zaparzenie jednocześnie 1,5 L kawy. Płyta grzejna podtrzymuje temperaturę, dzięki czemu kawa dłużej zachowuje walory smakowe. Ekspres jest również wyposażony w pojemnik na wodę ze wskaźnikiem poziomu wody, który pozwala na przygotowanie dokładnie takiej ilości naparu, jakiej oczekuje użytkownik. Dla większej wygody, w ekspresie zamontowano zabezpieczenie przed kapaniem, a dla zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania - zabezpieczenie przed przegrzaniem. Ekspres posiada funkcja programowania – "obudź się przy świeżej kawie". Ekspres przelewowy do kawy GL 4411 jest prosty w obsłudze, funkcjonalny i łatwy w utrzymaniu w czystości. Do ekspresu pasują papierowe wkłady do filtra w rozmiarze Nr 4.

Ekspres przelewowy – jak działa i dlaczego warto wybrać ten właśnie rodzaj?

Urządzenia do zaparzania kawy to z pewnością ulubiony sprzęt osób, które nie wyobrażają sobie dnia bez cappuccino, latte czy czarnej kawy na obudzenie. Ekspres do kawy ułatwia zaparzenie napoju nawet dla większej ilości osób. Współczesne modele ekspresów przelewowych oferują bardziej intuicyjne przygotowywanie kawy. To urządzenie, które przelewa przez zmielone ziarna kawy gorącą wodę pod odpowiednim ciśnieniem.

Jest to propozycja przede wszystkim dla osób, które piją małą czarną kilka razy dziennie. Takie rozwiązanie jest bardziej ekonomiczne oferując nam aromatyczną kawę. Proponowany przez nas ekspres wyposażony jest w szklany dzbanek o pojemności 1,5 litra, co umożliwia przygotowanie do 12 filiżanek rozgrzewającego napoju.

Dodatkowe funkcjonalności – jak ekspres ułatwia parzenie kawy?

Dotykowy panel pozwala szybko wybrać interesujące nas ustawienia, co więcej ma funkcję, która pozwala na ustawienie konkretnej godziny, na którą chcemy zaparzyć ulubiony czarny napój. Czyli tuż po przebudzeniu może czekać na nas pełen dzbanek kawy. Płyta grzejna podtrzymuje temperaturę kawy nawet do 40 minut po zaparzeniu, więc nie zabraknie nam ciepłej kawy podczas długiej pracy w domu czy czytania ulubionej książki.

Dla osób, którym rano potrzeba przede wszystkim więcej energii, dodano możliwość przygotowania gęstszej i mocniejszej kawy. Wyjmowany filtr nylonowy wielokrotnego użytku to z kolei ukłon w stronę osób ceniących ekologię, a zabezpieczenie przed przegrzaniem sprawia, że jest bezpieczne w użytkowaniu urządzenie.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>