Wczytuję dane...
Model: AD1279
Kod producenta: AD1279
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5902934831512
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Adler

Czajnik turystyczny elektryczny z pokrowcem

⭐Zestaw zawiera etui materiałowe do transportu

⭐Czajnik elektryczny turystyczny ze składanym, silikonowym korpusem pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce podczas transportu, pod namiotem czy w kamperze

⭐Mały czajnik turystyczny łączy kompaktowe wymiary z wysoką wydajność - duża moc 750W pozwoli szybko zagotować wodę na herbatę czy kawę

⭐Ukryta grzałka znajduje się pod wykonaną ze stali nierdzewnej płytą grzejną, co ułatwi utrzymanie urządzenia w czystości i umożliwi zagotowanie nawet niewielkiej ilości wody

⭐Zabezpieczenie wyłącza czajnik po zagotowaniu wody

⭐Mini czajnik turystyczny posiada składany uchwyt oraz uchylną pokrywę co pozwoli jeszcze bardziej zaoszczędzić miejsce w plecaku, torbie czy walizce

⭐Wymiar złożonego produktu

➡️szerokość 12,5cm

➡️głębokość 12,5cm

➡️wysokość 9cm

⭐Wymiar rozłożonego produktu

➡️szerokość 15,5cm

➡️głębokość 19cm

➡️wysokość 12,5cm

✅Podczas gotowania pokrywa czajnika musi być zamknięta - tylko wtedy zadziała automatyczny wyłącznik.

✅Włączenie pustego czajnika lub niedostatecznie wypełnionego niedostateczną ilością wody spowoduje automatyczne wyłączenie urządzenia

Składana w pionie silikonowa obudowa

Składana w poziomie, plastikowa rączka

Lampka kontrolna sygnalizuje włączenie czajnika

Materiałowa torebka ułatwiająca przechowywanie w komplecie

Zabezpieczenie przed przegrzaniem zapewni bezpieczeństwo oraz pewność, że blender będzie służył latami

Ogromną zaletą produktu jest, że elementy są wolne od BPA, czyli związku chemicznego z rodziny fenoli, które wpływają na rozwój raka, otyłości, astmy czy niepłodności. Dbaj o swoje zdrowie!

Produkt posiada certyfikat CE co gwarantuje, że spełnia odpowiednie dyrektywy UE związane z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i ochroną środowiska, dzięki czemu uzytkowanie jest w pełni bezpieczne

✅Moc 750 W

✅Pojemność 600ml

✅Zasilanie sieciowe: 220-240V ~50/60Hz

Poniżej link do prezentacji czajnika w serwisie Youtube:

➡️https://www.youtube.com/watch?v=7BxkCx1fhdg

Trudno sobie wyobrazić śniadanie bez ulubionej aromatycznej herbaty lub kawy potrzebnej do rozpoczęcia dnia z energią.

✅Na wczasach szczególnie trudno funkcjonować bez ciepłej wody potrzebnej między innymi do przygotowania znaku rozpoznawczego każdych wakacji: dań instant!

Czajnik turystyczny ADLER AD 1279 to idealny produkt dla osób, które dużo czasu spędzają na działce czy w podróży zarówno na wakacje, jak i w celach biznesowych.

✅Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom czajnik sprawdzi się zarówno na kempingu, jak i w pokoju hotelowym.

✅Co ważne szczególnie w podróży, nie zajmie dużo miejsca w bagażu!

Został wyposażony w składany uchwyt aby zajmować jeszcze mniej miejsca oraz materiałową torebkę uławiającą przechowywanie.

Mimo że mamy XXI wiek wciąż zdarzają się hotele, pensjonaty, schroniska górskie, w których nie mamy dostępu do podstawowego wyposażenia, jakim jest czajnik.

✨Ten stworzony specjalnie dla podróżników przyda się w różnych także ekstremalnych sytuacjach.

Szukając rozwiązań na działkę czy wakacje na polu kempingowym ciężko nam sobie wyobrazić wożenie ze sobą tradycyjnego czajnika, który nie dość, że zabiera dużo miejsca, to może ulec zniszczeniu podczas przemieszczania się.

✨Dlatego warto zainteresować się czajnikiem turystycznym CAMRY CR 1279, który pozwoli przygotować ulubioną herbatę lub kawę w każdym miejscu z dostępem do prądu!

Niecodzienne rozwiązanie!

✅To, czego nie spodziewasz się, gdy myślisz o czajniku to silikonowa, składana obudowa, która sprawia, że czajnik zajmuje bardzo mało miejsca.

Kompaktowe wymiary, wytrzymały materiał i niewielka waga to bardzo duże zalety, które sprawiają, że czajnik zmieści się do każdego bagażu nawet podręcznego czy do plecaka.

✅Dodatkowo po złożeniu możesz go przechowywać w szafce czy szufladzie, co zapewni cenne miejsce na blacie kuchennym na przykład w niewielkiej przyczepie czy kamperze.

Szeroko otwierająca się pokrywka umożliwia wygodne nalewanie wody i czyszczenie.

✅Wewnątrz obudowy zainstalowana jest duża okrągła stalowa grzałka.

✅Wystarczy nalać odpowiednią ilość wody, włączyć przycisk na pozycję 1 i kiedy zapali się czerwona lampka kontrola umieszczona w przełączniku czekać na zagotowanie wody.

✅Funkcjonalność w czystej postaci! Dodatkową zaletą tego modelu czajnika jest cicha praca i mały pobór mocy, tylko 750 W.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>