Wczytuję dane...
Model: PF6101
Kod producenta: PF6101
Gwarancja: 24 miesięcy
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Tefal

http://makow84.pl/Tefal/PF6101/PF6101Top.jpg

 

 

Wypiekacz/Automat do chleba Tefal Home Bread Baguette (Symbol PF 6101) - 2 mieszadła, formy do bagietek, 1600W

 

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem marki Tefal w Polsce - najnowsza propozycja Moulinex-a na rok 2015, produkt oryginalnie zapakowany i bezpiecznie przygotowany na czas transportu.

Po kliknięciu w zdjęcie poniżej, można zapoznać się z dołączoną książką z przepisami.


http://makow84.pl/Tefal/PF311E/PF311EKsi%b9%bfka.jpg


Referencja: PF610138

EAN: 3045385782995

Maksymalna masa całkowita ciasta - 1500 g

Maksymalna masa dla mąki - 930 g


W blachach do bagietek:


Maksymalna masa ciasta - 450 g

Maksymalna masa mąki - 280 g i 6 g drożdży


Moc: 1600 W

Liczba programów: 16

Program bezglutenowy

Przygotowanie ciasta na makaron

Przygotowanie dżemów

Ustawienia wagi: 3

Poziomy przyrumieniania skórki: 3

Opóźniony start - można zapropogramować nawet z pietnastogodzinnym wyprzedzeniem, aby pieczywo było gotowe o określonym czasie. Z funkcji tej nie można korzystać w programach: 3,8,12,13,14,15,16.

Utrzymanie temperatury

Wyświetlacz LCD

2 foremki do pieczenia bagietek z powłoką nieprzywierającą oraz wkładka do bagietek

Dodatkowe akcesoria piekarskie: 2 mieszadła do wyrabiania,, nożyk i pędzelek

Wyposażenie dodatkowe: łyżka, miarka równa łyżce do zupy i z drugiej strony równa łyżeczce do herbaty, haczyk do wyciągania mieszadeł

Książka z przepisami

Kolor: biały


Programy:


1. Bagietka - pozwala na własnoręczne wykonanie bagietek. Program podzielony jest na 2 etapy:

* wyrabianie i rośnięcie ciasta
* Pieczenie
Cykl pieczenia następuje po wyrobieniu ciasta i uformowania bagietek (urządzenie dstarczone jest z ddatkowym poradnikiem nt. wyrabiania i formowania bagietek)

2. Słodka bagietka - Dla wypieków słodkich: drożdżówek, bułeczek, bułek maślanych itp.

3. Pieczenie bagietek - pozwala na pieniczenie bagietek z wcześniej przygotowanego ciasta. Podczas korzystania z programu nie należy pozostawiać urządzenia bez nadzoru. W celu przerwania cyklu przed jego zakonńczeniem należy ręcznie zatrzymać program poprzez wciśnięcie przycisku start/stop.


4. Podstawowy biały chleb - program pozwala zrealizować większość przepisów na pieczywo białe przy użyciu mąki pszennej

5. Chleb francuski - odpowiada przepisowi na biały chleb francuski tradycyjny, pełen pęcherzyków

6. Chleb pełnoziarnisty - służy do przygotowania chleba z mąki pełnoziarnistej

7. Słodki chleb - jest przystosowany do przepisów, które zawierają więcej tłuszczu i cukru. Przy korzystaniu z gotowych mieszanek nie należy przekraczać 1000 g ciasta końcowego

8. Szybki biały chleb - odpowiada przepisowi na chle szybki, którego receptura znajduje się w dołączonych przepisach. Woda użyta do tego przepisu może mieć maksymalną temperaturę 35 C

9. Chleb bezglutenowy - jest przeznaczony dla osób nietolerujących glutenu, (chorych na cekalię), który występuję w wielu zbożach (pszenica, owies, żyto, jęczmień itp.). Forma do ciasta powinna być dokładnie i systematycznie myta, aby nie zaistniało ryzyko kontaktu mąki bezglutenowej z innymi mąkami. W przypadku bardzo rygorystycznej diety bezglutenowej należy sprawdzić, czy użyty środek spulchniający jest pozbawiony glutenu. Konsystencja mąk bezglutenowych nie pozwala na optymalne wymieszanie. Należy więc obsuwać w dół gietką, plastikową łopatką ciasto osadzające się na ściankach formy podczas mieszania. Chleb bezglutenowy ma bardziej zwartą konsystencję i jest jaśniejszego koloru niż chleb normalny. Dla tego programu jedyna dostępna waga to 1000g.

10. Chleb bez soli - redukcja konsumpcji soli pozwala zmniejszyć ryzyko choroby serca.

11. Chleb extra Omega 3 - chleb bogaty w kwasy tłuszczowe Omega 3, dzięki zrównoważonemu przepisowi, zgodnemu z zasadami zdrowego odżywiania. Kwasy tłuszczowe Omega 3 przyczyniają się do dobrego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego.

12. Pieczenie chleba - Program 12 pieczenie chleba pozwala na pieczenie wyłącznie od 10 do 70 min., regulowanie 10 minutowymi przedziałami czasu, przy przyrumienieniu jasnym, średnim i mocnym. Może być wybrany jako jedyny oraz używany
a) w połączeniu z programami do ciasta rosnącego
b) do podgrzania lub doprowadzenia chleba już upieczonego i schłodzonego do postaci chrupiącej
c) do dokończenia pieczenia w przypadku wystąpienia dłuższego braku prądu podczas cyklu pieczenia chleba. Ten program nie pozwala na pieczenie chleba według własnej receptury. Podczas realizacji programu 12 wypiekacz do chleba nie może być pozostawiony bez nadzoru. W celu przerwania cyklu przed jego zakonńczeniem należy ręcznie zatrzymać program poprzez wciśnięcie przycisku start/stop.


13. Ciasto na chleb - umożliwia jedynie wyrabianie. Odpowiada programowi mieszania i rośnięcia dla wszystkich ciast, które posiadają składniki powodującu ich wzrost. Na przykład: ciasto na pizzę.

14. Ciasto - umożliwia przygotowanie ciastek i ciast z proszkiem do pieczenia. Przy korzystaniu z tego programu jedyna dopuszczalna waga to 1000g

15. Dżem - służy do smażenia w formie konfitur. Owoce muszą być bez pestek i z grubsza pokrojone.

16. Ciasto na makaron - umożliwia jedynie wyrabianie Jest przeznaczony do ciast nierosnących, np. ciasta na makron.


http://makow84.pl/Tefal/PF311E/02.jpg

 

 

Gwarancja producenta na okres 24 miesięcy.


Po kliknięciu w baner poniżej można zapoznać się ze szczegółowymi informacjammi o warunkach gwarancji producenta.Oferowany produkt pochodzi z polskiej dystrybucji Tefal i jest przeznaczony na polski rynek, posiada europejską wtyczkę (nie jest to powszechny import z np. Wysp Brytyjskich).Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem marekTefal/Moulinex/Rowenta/Krups (Groupe SEB). Kupując u nas masz pewność otrzymania oryginalnego towaru z polską instrukcją obsługi oraz realizacji gwarancji w serwisach producenta.

 

http://makow84.pl/Tefal/PF6101/PF6101.jpg

 

 

 

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>