Model: QB612D 38
Kod producenta: QB612D 38
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Tefal

http://makow84.pl/Tefal/QB612D%2038/QB612D%2038.jpg

Robot planetarny TEFAL Masterchef Gourmet + Silver

(symbol: QB612D38)

Robot planetarny Masterchef Gourmet to doskonały pomocnik przy wypiekach, który pozwala na realizację wszystkich Twoich kuchennych inspiracji!

Wyposażenie:

  • Hak do zagniatania ciasta
  • Kielich do koktajli (1,5l)
  • Końcówka do ubijania
  • Maszynka do mielenia
  • Mieszadło
  • Misa robocza (4,6l)
  • Tarcza do drobnych wiórków
  • Tarcza do grubych wiórków
  • Tarcza do szatkowania
  • Książka z przepisami

Robot planetarny Masterchef Gourmet+ został zaprojektowany specjalnie dla ludzi takich jak Ty, którzy uwielbiają przygotowywać domowe wypieki. Dzięki jego różnorodnym funkcjom możesz również cieszyć się czekoladowym musem, ciastkami, makaronikami, tartami owocowymi, czy domowymi pizzami. Dzięki silnikowi o mocy 1100 W i 3 dodatkowym wysokiej jakości akcesoriom do ciasta Masterchef Gourmet+ pomoże Ci rozwinąć Twoje zdolności kulinarne. Przygotuj wyśmienite domowe posiłki z wykorzystaniem dołączonych akcesoriów: blendera ze stali nierdzewnej, szatkownicy i maszynki do mielenia mięsa. 

Nie czekaj, eksperymentuj i stwórz nowe, wymyślne przepisy już dzisiaj!


http://makow84.pl/Tefal/QB612D%2038/QB612D%2038_3.jpg

Podwójne mieszanie w ruchu planetarnym dla optymalnych rezultatów miksowania!

Podwójne mieszanie w ruchu planetarnym polega na rotacji w przeciwnych kierunkach głowicy  robota i akcesoriów do ciasta , dzięki czemu uzyskuje się szybki, gładki i jednolity rezultat.

Lekka i puszysta piana z białek za każdym razem!

Wyjątkowy kształt trzepaczki Flex Whisk pozwala na doskonałe ubicie piany nawet z jednego białka.

Ciesz się świeżo pokrojonymi i poszatkowanymi warzywami i owocami

Szatkownica posiada 4 zdejmowane nasadki ze stali nierdzewnej do drobnego i grubego szatkowania, krojenia na plastry i tarcia ziemniaków. Bezpośrednie krojenie/szatokowanie bezpośrednio do miski ułatwia czyszczenie.

Misa o pojemności 4,6 l z dużym pionowym uchwytem

Ubij do 10 białek, zrób do 40 babeczek i 3 duże spody do pizzy  w misie o pojemności  4,6 l. Użytkowanie jest wyjątkowo łatwe dzięki dużemu pionowemu uchwytowi.

Przygotuj świeże klopsy, befsztyki tatarskie lub burgery w domu!

Maszynka do mielenia mięsa ma w zestawie 2 sitka ze stali nierdzewnej dla różnych rodzajów potraw (do mielenia na średnio i grubo). Samoostrzące się ostrze zapewnia doskonałe rezultaty

Wysokiej jakości zestaw metalowych akcesoriów do ciasta

Zagniatanie, miksowanie, ubijanie za pomocą zestawu akcesoriów do ciasta: wytrzymałe mieszadło hakowe z odlewanego metalu, mieszadła i trzepaczka Flex Whisk doskonale nadają się do codziennego użytkowania.

Przygotuj domowe koktajle, smoothie i zupy

Idealny do przygotowywania koktajli, smoothie i zup oraz kruszenia lodu, ten elegancki kielich blendera ze stali nierdzewnej jest odporny na nagłe zmiany temperatury podczas miksowania składników gorących i zimnych Wyjmowane ostrza ułatwiają czyszczenie.

Wysokiej jakości wykończenie z odlewanego, szczotkowanego metalu

Zagniatanie, miksowanie, ubijanie za pomocą zestawu akcesoriów do ciasta: wytrzymałe mieszadło hakowe z odlewanego metalu, mieszadła i trzepaczka Flex Whisk doskonale nadają się do codziennego użytkowania.

http://makow84.pl/Tefal/QB612D%2038/QB612D%2038_2.jpg

<a href="//www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="//widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>