Wczytuję dane...
Model: QB514G 38
Kod producenta: QB514G 38
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Tefal

Robot planetarny Tefal MasterChef Gourmet

Symbol: QB514G 38

Idealny partner do wszystkich kulinarnych wyzwań!

Robot Masterchef Gourmet ułatwia przyrządzenie domowych ciast. Każdy wypiek skończy się sukcesem dzięki zestawowi do przygotowania ciast, złożonego z niepowtarzalnej, opatentowanej trzepaczki Flex Whisk oraz odlanych z metalu mieszadła i i haka do wyrabiania ciężkich ciast! Dzięki silnikowi 1100 W i 4,6-litrowej misie zmieścisz nawet 1,8 kg ciasta, 10 białek lub 800 g ciężkiego ciasta.

Doskonałe rezultaty ubijania piany nawet z jednego białka.

Zaprojektowana z myślą o funkcjonalności, trzepaczka Flex Whisk z łatwością dosięga dna miski. W mgnieniu oka ubije wszystkie płynne składniki i nada im niezwykle lekką konsystencję!

Optymalne mieszanie.

Mieszadła obracają się nie tylko dookoła misy, ale także wokół własnej osi, aby wszystkie składniki zostały szybko i bardzo dokładnie połączone.

Duża moc, 8 prędkości.

Płynne, równomierne mieszanie dzięki mocy 1100 W oraz 8 prędkościom i funkcji Pulse.

Wysokiej jakości metalowy zestaw do ciast.

Urządzenie zawiera opatentowane trzepaczka Flex Whisk do lekkich konsystencji, oraz odlane z metalu mieszadło i hak do ciężkich ciast. Zestaw Masterchef Gourmet jest idealny do codziennego użytku!

Duża miska ze stali nierdzewnej 4,6 L.

Ubij nawet 10 białek, upiecz do 40 babeczek bądź 3 duże spody na pizzę dzięki misie o bardzo dużej pojemności.

Blender 1,5 l w zestawie

Miksuj świeże koktajle owocowe, ubijaj ciasto naleśnikowe i przygotuj gorące lub zimne zupy. Kielich blendera posiada podziałkę do łatwego pomiaru i zatyczkę/miarkę, umożliwiającą dodawanie składników podczas blendowania.

Szatkownica w zestawie

Ciesz się świeżo pokrojonymi i rozdrobnionymi warzywami i owocami! Szatkownica ma w zestawie 4 wyjmowane nasadki ze stali nierdzewnej z bezpośrednim serwowaniem do misy, oraz unikalną tarkę do tarcia ziemniaków.Robot planetarny Tefal QB504G 38 MasterChef Gourmet red

Robot planetarny Tefal QB504G 38 MasterChef Gourmet red

Robot planetarny Tefal QB504G 38 MasterChef Gourmet red

<a href="//www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="//widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>