Wczytuję dane...
Model: 110016281
Kod producenta: 110016281
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Delimano

Opiekacz COOK IT Joy DELIMANO

Symbol: 110016281

Oszczędność czasu i miejsca

Joy Cook It to innowacyjny, wielozadaniowy opiekacz, który działa jak kompaktowy grill. Dzięki funkcji flip-over, przyrządzane dania są chrupiące z zewnątrz i soczyste w środku. Nieprzywierająca powłoka z efektem lotosu (samooczyszczająca powierzchnia) sprawia, że utrzymanie opiekacza w czystości jest niezwykle łatwe.

Lekki i łatwy w transporcie.

Moc: 700W

Przygotuj ulubione potrawy w przeciągu minut

Joy Cook It stworzone zostało z myślą o wygodzie użytkowników, którzy dysponują niewielką przestrzenią do gotowania. Dzięki innowacyjnemu designowi i funkcji flip-over Twoje jedzenie będzie chrupiące na zewnątrz i bardzo soczyste w środku. Opiekacz umożliwia przygotowanie wielu potraw: od słodkich po pikantne.

Oszczędność czasu i miejsca

Przemyślana konstrukcja opiekacza sprawia, że nie tylko zmieści się on w każdej, nawet najmniejszej kuchni, ale jest też bardzo łatwy w czyszczeniu. Owalna płyta grzejna pozwala na szczelne zamknięcie zapiekanych produktów, dzięki czemu zawartość nie wypłynie na zewnątrz. Antyadhezyjna powłoka z efektem lotosu (kompleksowa mikro i nanoskopowa budowa powierzchni) sprawia, że resztki jedzenia nie przywierają. Po użyciu wystarczy jedynie przetrzeć płytę ściereczką lub ręcznikiem papierowym.

W domu, na wyjeździe, łatwo i szybko

Unikatowy design pozwala na dokładne opiekanie jedzenia - wystarczy przewrócić zamknięty opiekacz na drugą stronę, zupełnie jak podczas smażenia na patelni. Bez niepotrzebnego bałaganu, wygodnie i schludnie.

Joy Cook It doskonale sprawdzi się w każdych warunkach: na kempingu, działce czy w akademiku.

<a href="//www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="//widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>