Wczytuję dane...
Model: 37300
Kod producenta: 37300
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 4,0065E+12
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Leifheit

Drylownica do śliwek Leifheit wraz z pojemnikiem

  • Błyskawicznie usuwa pestki ze śliwek i mirabelek
  • Nie miażdży owoców
  • Wyjmowany pojemnik na pestki
  • Antypoślizgowe nóżki
  • Łatwo utrzymać ją w czystości
  • 3-letnia gwarancja

Najszybszy sposób na drylowanie śliwek do ciasta: automatyczna drylownica do śliwek dryluje w ekspresowym tempie. Nóż ze stali szlachetnej precyzyjnie oddziela pestki od miąższu. Pestka wpada do pojemnika, a miąższ do podstawionej miski. Drylownicę można szybko i dokładnie umyć pod bieżącą wodą.

Drylownica do śliwek marki Leifheit błyskawicznie usunie pestki z owoców, które wykorzystamy w przygotowywaniu przepysznych smakołyków. Jej obudowa została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze białym. Pestki usuwa nóż ze stali szlachetnej. Na spodzie tego modelu znajdują się cztery gumowe nóżki, które gwarantują stabilność i zabezpieczają przed ślizganiem się drylownicy po blacie. Model ten skutecznie i bez miażdżenia owoców usunie pestki ze śliwek i mirabelek. Dzięki drylownicy do śliwek marki Leifheit szybko i wygodnie przygotujemy owoce do dalszego przetworzenia. Śliwki bez pestek idealnie sprawdzą się do pieczenia ciast, komponowania deserów czy jako baza konfitur i kompotów. Mogą być także pomysłem na zdrową i smaczną przekąskę. Korzystanie z drylownicy jest bardzo łatwe. Wystarczy umieścić śliwki w specjalnym zagłębieniu, podłożyć miskę i nacisnąć poręczny uchwyt. Pestki trafią do wyjmowanego z drylownicy pojemnika, a owoce wypadną prosto do miski. Dzięki pojemnikowi za jednym razem możemy wyrzucić wszystkie pestki. Praca z drylownicą jest lekka i przyjemna. Model ten łatwo utrzymać w czystości – nadaje się do mycia pod bieżącą wodą. Został wyprodukowany w Europie i obejmuje go 3-letnia gwarancja.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>