Wczytuję dane...
Model: CR4623
Kod producenta: CR4623
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5902934833950
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: FOX Sp. z o.o.

Blender ręczny Camry 1600W z trzepaczką, rozdrabniaczem, tłuczkiem do ziemniaków puree, przystawką do krojenia w kostkę 8x8 i 11x11mm,tarczą do krojenia na plasterki i grube wiórki oraz tarczą do ścierania ziemniaków na placki.

 • Blender wielofunkcyjny 1600W
 • Płynna regulacja prędkości
 • Funkcja TRUBO
 • Miska o dużej pojemności 2,0L
 • Pojemnik z pokrywką 600ml
 • Akcesoria ze stali nierdzewnej
 • Moc: 1000W
 • Moc maksymalna: 1600W
 • Napięcie: 220-240V ~ 50 / 60Hz
 • Kod EAN: 5902934833950
 • Kod CN: 85094000
 • Waga netto: 3.49
 • Waga brutto: 4.48
 • Wymiary opakowania: 33.3 x 24.3 x 27.2

Funkcje zestawu blendera:

 • Blender ręczny
 • Trzepaczka do jaj
 • Tłuczek do ziemniaków puree
 • Przekładnia zwalniająca do końcówki puree
 • Rozdrabniacz 400ml
 • Przystawka do krojenia w kostkę: 8x8mm i 11x11mm
 • Tarcza do krojenia na plasterki / grube wiórki
 • Tarcza do ścierania ziemniaków na placki

Blender wielofunkcyjny CR4623 to wielofunkcyjne urządzenie pomocne w każdej kuchni. Dzięki dużej mocy 1600W oraz licznym akcesoriom blender sprawdzi się podczas blendowania sosów, kremów, majonezów, zupek dla dzieci, ciasta naleśnikowego. Ponadto trzepaczka umożliwi ubijanie białek, kremów, bitej śmietany. Przystawka do ziemniaków szybko z ugotowanych zmienników pomoże zrobić smaczne puree. Rozdrabniacz posieka orzechy, bakalie, warzywa, a przystawka do krojenia kostek ułatwi przygotowanie sałatek warzywnych oraz buraków do barszczu. Tarcze kroją w plasterki umożliwiając również szatkowanie kapusty oraz tną warzywa w grube wiórki na zdrowe surówki oraz ścierają ziemniaki na placki. Dobór prędkości obrotów ułatwia płynny regulator oraz funkcja TURBO. Urządzenia zostało wyposażone w duże pojemniki robocze: misa 2,0L i kubek z pokrywką 600ml oraz misę rozdrabniacza 400ml. Wszystkie metalowe akcesoria wykonane są ze stali nierdzewnej.

Przygotowywanie potraw to zazwyczaj proces wymagający kliku czynności: krojenia, siekania, ubijania itp. Czasami rezygnujemy z gotowania ulubionych dań, ponieważ zwyczajnie nie mamy czasu na ich przygotowanie. Chcąc skrócić godziny spędzane w kuchni, warto zainwestować w urządzenie, które część z takich czynności wykona za nas. Blender ręczny 1600 W CAMRY CR 4623 to idealne rozwiązanie! Wielofunkcyjne urządzenie, które sprawdzi się w każdej kuchni i nie zajmuje dużo miejsca? Czego chcieć więcej?!

Wielofunkcyjność to podstawa

Decydując się na zakup nowego sprzętu do kuchni, zazwyczaj nie chcemy, aby zajmował dużo miejsca. Nasz produkt zastępuje, co najmniej kilka urządzeń! Duża moc do 1600 W pozwala szybko przygotować, ubić lub zmiksować składniki potrzebne do danego dania. W zestawie znajdzie się trzepaczka do ubijania białek, kremów do ciast i bitej śmietany; przystawka do przecierania, dzięki której przygotujemy warzywne puree; rozdrabniacz do siekania orzechów i bakalii; przystawka do krojenia w kostkę: 8x8 mm i 11x11 mm; tarcza do krojenia na plasterki lub grube wiórki; tarcza do ścierania ziemniaków na placki. Dzięki takim akcesoriom szybko przygotujecie Państwo obiad, używając wyłącznie jednego urządzenia! Koniec z pełnym zlewem garnków, sitek i tarek! Dodatkowo blender można wykorzystywać, jako blender ręczny, co pozwoli na szybkie zmiksowanie zupy warzywnej, przygotowanie majonezu lub sosu.

Jedyny w swoim rodzaju

Szybkie szatkowanie i ścieranie warzyw pozwala na wprowadzenie ich większej ilości do naszej diety. Decydując się na zakup wielofunkcyjnego urządzenia kuchennego mamy możliwość zadbania o zdrowsze odżywanie! Nasz produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują długie użytkowanie blendera. Ostrza wykonane są ze stali nierdzewnej. Dodatkowo zestaw zawiera dwa duże pojemniki: miskę o pojemności 2 litrów oraz pojemnik z pokrywką 600 ml. Kontrolę pracy urządzenia ułatwiają umieszczone w wygodnym miejscu przyciski: płynnej regulacji prędkości oraz funkcja TURBO.

Nowoczesny, czarno-srebrny, sprawdzi się w każdej kuchni,. Dzięki niemu z łatwością rozdrobnimy warzywa, przeciśniemy piure, przygotujemy pyszne ciasto lub koktajl.

Obudowa blendera wykonana jest ze stali nierdzewnej. Natomiast wykończenie górnej części urządzenia zawierającej silnik oraz przyciski włączników są wykonane z tworzywa w kolorze czarnym. Przyciski włącznika/wyłącznika oraz Turbo, maksymalnie zwiększający moc są obramowane paskiem w kolorze srebrnym. Pokrętło umożliwiające płynną regulację prędkości z zaznaczoną skalą od 1 do 5 jest również wykonane z tworzywa w kolorze czarnym,.

Elementy zestawu blendera Camry CR 4623 wykonane są ze:

 • stali nierdzewnej
 • przezroczystego wytrzymałego twożywa
 • czarnego matowego plastiku

Dzięki kompaktowym wymiarom zajmuje bardzo mało miejsca. Zawieszka na kablu sieciowym umożliwia powieszenie urządzenia.

Do części urządzenia zawierającej silnik można dołączyć:

 • Długą nasadkę miksującą ze stali szlachetnej
 • Nasadkę do spieniania piany ze stali szlachetnej
 • Nasadkę do przeciskania piure z tworzywa w kolorze czarnym
 • Mini-malakser o pojemności maksymalnej 400 ml z końcówką do rozdrabniania wyposażoną w podwójne ostrze ze stali szlachetnej. Uformowane zgrubienia w dolnej części pokrywki oraz górnej części ścianek zapobiegają przesuwaniu się podczas rozdrabniania.
 • Rozdrabniacz z podziałką od 200 ml do 2000 ml oraz z otworem umożliwiającym dodawanie produktów w trakcie rozdrabniania. Wewnątrz rozdrabniacza można zainstalować:
 • zestaw do krojenia w kostkę o wymiarach 8mm na 8mm
 • zestaw do krojenia w kostkę o wymiarach 11mm na 11mm
 • tarczę do krojenia na plasterki lub, po jej odwróceniu, do ścierania na grube wiórki
 • tarczę do ścierania na drobne wiórki

W pojemniku do rozdrabniania można założyć jedną z dwóch dołączonych tarczy do ścierania. Czarny element w kształcie walca wkładamy w metalowy bolec znajdujący się na środku dna pojemnika do rozdrabniania. Następnie na element w kształcie walca nakładamy tarczę. Całość zamykamy pokrywą nakładając ją tak, żeby otwór do dodawania produktów w trakcie rozdrabniania znajdował się nieco przed uchwytem pojemnika. Następnie lekko przekręcamy pokrywę zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Bezpiecznie się ona zatrzaskuje. Aby zdjąć pokrywę należy nacisnąć i przytrzymać przycisk w górnej części rączki pojemnika do rozdrabniania. Zwalnia się wtedy zatrzask. Jednocześnie przekręcamy pokrywę lekko w lewo.

W pojemniku do rozdrabniania można również założyć zestaw do krojenia w kostkę. Do okrągłego elementu z prostokątnym otworem wkładamy jedną z dwóch dołączonych stalowych kratek. Następnie nakładamy okrągły element z osadzonym pod kątem podwójnym ostrzem. Zamykamy cztery metalowe zaczepy znajdujące się na obwodzie części okrągłego elementu z prostokątnym otworem. Całość wstawiamy do naczynia do rozdrabniania tak, aby środek otworu z założoną kratką znajdował się na wysokości rączki. Zestaw w bezpieczny sposób opiera się na wyżłobieniach ścianek górnej części pojemnika. Następnie nakładamy pokrywę i przekręcamy ją lekko w prawo.Czworokątny element z przezroczystego tworzywa w bezpieczny sposób umożliwia dociskanie ścieranych lub krojonych produktów przez otwór w pokrywie pojemnika do rozdrabniania.

Czworokątny element z przezroczystego tworzywa jest dopasowany do otworu w pokrywie pojemnika do rozdrabniania, szczelnie go zamykając.Dodatkowo w zestawie znajduje się kubek z podziałką od 100 ml do 600 ml ułatwiający miksowanie nawet małych ilości. Dzióbek kubka zapewnia wygodne nalewania rozdrobnionych produktów. Szczelnie zamykana pokrywka kubka ułatwia przechowywanie przyrządzonych potraw.

Do pojemnika mini-malaksera wkładamy podwójny nóż nakładając go na znajdujący się na środku metalowy bolec. Następnie nakładamy pokrywkę mini-malaksera. Uformowane kształty w dolnej części pokrywki oraz w górnej części pojemnika zapobiegają przesuwaniu się pod czas rozdrabniania. Żeberka na bocznych ściankach pojemnika usprawniają mieszanie.

Wydajny silnik o mocy 1000 W oraz ostrza ze stali nierdzewnej gwarantują sprawne i ciche użytkowanie. Dysponuje dwoma przyciskami uruchamiającymi urządzenie wygodnie zamontowanymi pod palcem w górnej części obudowy. I – wolne obroty z płynną regulacją prędkości II – szybkie obroty i maksymalna moc, niezależnie od prędkości ustawionej za pomocą pokrętła

Dzięki długiej nasadce ze stali nierdzewnej lender sprawdzi się podczas miksowania zup, sosów, kremów, majonezów, zupek dla dzieci, ciasta naleśnikowego. Trzepaczka umożliwi ubijanie białek, kremów, bitej śmietany. Końcówka do przeciskania szybko z ugotowanych ziemniaków zrobi smaczne puree. Rozdrabniacz posieka orzechy, bakalie, rozdrobni warzywa.Przystawka do krojenia w kostkę o dwóch różnych rozmiarach ułatwi przygotowanie warzyw do zup, potrawek, sałatek, a także buraków do barszczu. Tarcze kroją warzywa w plasterki, szatkują kapustę, ścierają warzywa na grube wiórki na zdrowe surówki oraz drobno ścierają ziemniaki na placki.Prosty w obsłudze i czyszczeniu dzięki zdejmowanym nasadkom.

Produkty powiązane

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>