Wczytuję dane...
Model: CR4488
Kod producenta: CR4488
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5902934838757
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Camry

Fontanna czekoladowa Camry

Mocna grzałka 320W | Pojemność aż 650ml płynnej czekolady

⭐ Doskonałe urządzenie na przyjęcie ⭐ Zanurzaj w czekoladzie ulubione owoce ⭐ Idealne urządzenie do dekorowania deserów polewą czekoladową ⭐

Fontanna do czekolady Camry

✔️Fontanna, taca i obudowa ze stali nierdzewnej co zapewnia wygodę w użytkowaniu, czyszczeniu oraz pewność, że urządzenie będzie długo służyło.

✔️Dwa pokrętła uruchamiają oddzielnie obroty ślimaka i funkcję podgrzewania. Śimak przelewa gorący płyn tak, aby nie zastygł i tworzył imponujące kaskady pysznego napoju.

✔️Wymagane jest wstępne rozpuszczenie czekolady, którą następnie wlewamy do tacki zbiorczej. Dzięki mocnej grzałce czekolada będzie cały czas podgrzewana, ale nie więcej niż do 60°C.

✔️Dzięki dużej mocy urządzenia 320W, czas nagrzewania fontanny to jedynie 3-5 minut.

✔️Pojemna taca o średnicy 21,4cm pomieści 650ml płynnej czekolady. Wysokośc urządzenia to 40cm. Stabiloność zachowasz za pomocą regulowanych przednich nóżek.

Fontanna do czekolady Camry

☑️Deser w niecodziennej formie to ciekawy sposób na urozmaicenie przyjęcia urodzinowego, spotkania z rodziną czy imprezy z przyjaciółmi.

☑️Możesz zanurzyć w czekoladzie ulubione owoce np. truskawki, winogrona, kawałki jabłek & brzoskwiń.

☑️Urządzenie idealnie sprawdzi się do dekorowania deserów polewą czekoladową, możesz umoczyć w płynnej czekoladzie rożki do lodów, waflowe pucharki, herbatniki, własne wypieki lub cukierki piankowe.

☑️Czy trzeba przypominać, że czekolada uznawana jest za afrodyzjak? Takie urządzenie pozwoli zaskoczyć drugą połówkę podczas romantycznej kolacji, wspólnych obchodów Walentynek czy innego ważnego dla pary wydarzenia.

☑️Fondue czekoladowe stało się atrakcją przyjęć, pozwala wprowadzić słodki akcent i zaserwować gościom niecodzienne wrażenia smakowe.

Jak działa fontanna do czekolady

Zalecamy użycie specjalnej czekolady przeznaczonej do stosowania w fontannach czekoladowych, taka czekolada zawiera dużą ilość masła kakaowego, dzięki czemu ma dobrą płynność. Standardowa tabliczka czekolady zawiera zbyt mało masła kakaowego, dlatego nie jest zbyt płynna i prawie zawsze wymaga dodatkowego oleju (np. Oleju kokosowego).

➡️Po zmontowaniu fontanny włącz ją obracając pokrętło funkcji grzania do pozycji HEAT i odczekaj 3-5 minut, aby urządzenie prawidłowo się nagrzało.

➡️Rozpuszczoną czekoladę wlej do zbiornika i przekręć pokrętło obrotu ślimaka do pozycji „MOTOR” i obserwuj jak kaskady pysznego napoju spływają po piętrach fontanny.

☑️Zabezpieczenie przed przegrzaniem zapewni bezpieczeństwo oraz pewność, że urządzenie będzie służyło latami

☑️Oznakowanie CE wskazuje, że dany wyrób został zbadany przez producenta i uznany za spełniający wymogi UE dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Oznakowanie jest wymagane w przypadku wyrobów wyprodukowanych na całym świecie, które następnie są sprzedawane w UE.

☑️Oznakowanie EAC wskazuje, że produkt odbył wszystkie procedury oceny zgodności i spełnia wymagania wszystkich regulaminów technicznych Euroazjatyckiej Unii Celnej.

☑️100% ECO - oznacza opakowanie nadające się do recyklingu

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>