Wczytuję dane...
Model: CR3054
Kod producenta: CR3054
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903887801997
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Camry

Opiekacz do kanapek z bardzo dużymi płytami XXL - jednocześnie przygotujesz 2 pyszne kanapki.

Termostat utrzymujący optymalną temperaturę opiekania | Płyty pokryte powłoką nieprzywierającą | Moc 1300W

✴️Dzięki naszemu urządzeniu skończysz z rutyną podczas przygotowania śniadania, przekąsek czy kolacji. Urozmaicisz swoje posiłki w kilka chwil.

W opiekaczu przygotujesz min.:

➡️ klasyczne sandwiche, z serem, wędliną i warzywami, które szybko opieczesz

➡️ kanapki na słodko, np. z jabłkiem i cynamonem - idealny posiłek na śniadanie, przekąskę czy kolację

Rozmiary płyty grzewczej:

➡️ 28,5cm

➡️ 15,2cm

Opiekacz do kanapek w kształcie dużych muszelek XXL pozwalający przygotować nawet duże kanapki

Rozmiar płyty grzewczej:

➡️ szerokość 28,5cm

➡️ głębokość 15,2cm

✅Moc maksymalna 1300W zapewni, że urządzenie szybko się nagrzeje i utrzyma odpowiednią temperaturę podczas pieczenia

✅Płyty grzewcze pokryte nieprzywierającą powłoką, co sprawi, że kanapki nie będą się przypalać, a płyty bez problemu przeczyścisz nawet zwykłym ręcznikiem papierowym. Ponadto, nie musisz również używać oleju, dbajmy o nasze zdrowie.

Termostat utrzyma optymalną temperaturę opiekania podczas przygotowywania pysznych kanapek

Lampka kontrolna termostatu sygnalizuje wystarczające nagrzanie płyt i gotowość do opiekania

Wskaźnik zasilania poinformuje Cię, że urządzenie jest podłączone do prądu

✅Możliwość przechowywania w pozycji pionowej sprawi, że urządzenie możesz ustawić w dowolnym miejscu

✅Moc znamionowa to aż 900W

Opiekacz do kapanek w rozmiarze XXL 

Opiekacz do kanapek posiadający bardzo duże płyty grzejne, umożliwiające przygotowanie amerykańskich kanapek w rozmiarze XXL. Specjalna powłoka na płytach grzewczych zapobiega przywieraniu, dzięki czemu urządzenie jest łatwe w utrzymaniu w czystości. Termostat sygnalizuje wystarczające nagrzanie płyt i zapewnia odpowiednią temperaturę przez cały proces opiekania. Dzięki dużej mocy maksymalnej 1300W przygotowane kanapki są chrupiące i złociste.

Wysoka jakość wykonania

Opiekacz do kanapek to urządzenie, które pozwala na szybkie i wygodne przygotowanie ciepłych tostów na śniadanie, podwieczorek czy kolację dla całej rodziny. To, co wyróżnia nasz produkt na rynku to niecodzienny rozmiar opiekacza. Dzięki szerokim płytom grzewczym o wymiarze 28,5 cm x 15,2 cm przygotujesz imponująca i sycącą kanapkę w stylu amerykańskim. Maksymalna moc urządzenia 1300W pozwala na szybkie opiekanie kanapek z dużą ilością składników. Płyty powleczone zostały nieprzywierającą powłoką, co znacznie ułatwia zdejmowanie gotowych kanapek oraz samo czyszczenie opiekacza. Nie trzeba również używać dużej ilości tłuszczu, co korzystnie wpływa na kaloryczność tego typu dań. Elegancka obudowa umożliwia trzymanie urządzenia na blacie w kuchni. Opiekacz wyposażony został też w antypoślizgowe nóżki, dzięki czemu nie będzie się przesuwał po żadnym blacie kuchennym. Istnieje również możliwość przechowywania opiekacza w pozycji pionowej, co pozwoli oszczędzić miejsce w niewielkiej kuchni.

Proste użytkowanie

Na wierzchu pokrywy umieszczone zostały lampka kontrolna zasilania oraz lampka termostatu, które wskazują gotowość do pieczenia i osiągnięcie właściwej temperatury. Termostat utrzymuje odpowiednią temperaturę płyt grzewczych, dzięki czemu możemy przygotować chrupiące i złociste kanapki. Dla bezpieczeństwa na nienagrzewającym się uchwycie umieszczono klips zamykający. Uniemożliwia on samodzielne otworzenie się pokrywy podczas opiekania. Już w 5-15 minut możesz cieszyć się tostami z ulubionymi składnikami na ciepło. Również czyszczenie urządzenia nie wymaga od nas wysiłku. Wystarczy poczekać, aż ostygnie, a następnie wilgotną ściereczką zebrać resztki pozostałe na płytach i wytrzeć powierzchnię grzewczą do sucha ręcznikiem papierowym.

☑️Zabezpieczenie przed przegrzaniem zapewni bezpieczeństwo oraz pewność, że urządzenie będzie służyło latami

☑️Oznakowanie CE wskazuje, że dany wyrób został zbadany przez producenta i uznany za spełniający wymogi UE dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Oznakowanie jest wymagane w przypadku wyrobów wyprodukowanych na całym świecie, które następnie są sprzedawane w UE.

☑️Oznakowanie EAC wskazuje, że produkt odbył wszystkie procedury oceny zgodności i spełnia wymagania wszystkich regulaminów technicznych Euroazjatyckiej Unii Celnej.

☑️100% ECO - oznacza opakowanie nadające się do recyklingu

☑️Wszystkie produkty zabezpieczamy odpowiednio na czas transportu, już od etapu importu. Możesz być pewny, że zamówiony towar dojedzie do Państwa w całości, gotowe do użycia.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>