Wczytuję dane...
Model: AD6309
Kod producenta: AD6309
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903887803168
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Adler

Piekarnik elektryczny Adler z 8 programami, rożnem, rusztem

Pojemność: 13 Litrów | Moc Maksymalna: 2500W | Zakres temperatur: 40–200°C | Czytelny biały wyświetlacz LED | Panel dotykowy | Opóźniony start | Lampka wewnętrzna | Technologia konwekcyjna

Akcesoria w zestawie:

✅Emaliowana blacha do pieczenia

✅Ruszt do pieczenia

✅Uchwyt do blachy

✅Rożen do kurczaka

✅Obrotowy kosz do smażenia

✅Kosz do frytkownicy beztłuszczowej

✅Zestaw do szaszłyków: 10 szpikulców

⭐8 programów:

  1. Skrzydełka kurczaka
  2. Frytki
  3. Stek / wieprzowina
  4. Ryba
  5. Kurczak
  6. Suszenie żywności
  7. Opiekanie
  8. Krewetki

Piekarnik beztłuszczowy ADLER

✅Piekarnik beztłuszczowy wykorzystuje technologię konwekcyjną. Umożliwia ona upieczenie wybranych dań bez konieczności użycia oleju.

Maksymalna moc piekarnika to 2500 W, co pozwala przygotować mięsa, tak aby były upieczone, miały chrupiąca skórkę i do tego wciąż były idealnie soczyste.

✅Urządzenie wyposażone zostało w zakres temperatur od 40 do 200°C, dzięki czemu dania można piec, ale również podgrzać czy utrzymać odpowiednią ciepłotę i podać, gdy wszystkie dodatki będą już gotowe.

Obrotowy kosz do smażenia ułatwia przygotowanie mniejszych produktów: frytek, krewetek, warzyw.

✅Pojemność piekarnika to aż 13 litrów, od razu przyrządzisz posiłek dla całej rodziny lub tylko upieczesz ulubione dodatki.

✅Piekarnik ma czytelny biały wyświetlacz LED oraz panel dotykowy, które ułatwiają wybranie preferowanego programu pieczenia i odmierzają upływający czas.

Możliwość opóźnienia startu urządzenia od 1 do 720 minut sprawia, że łatwiej zaplanować obiad dla całej rodziny.

✅Moc nominalna to aż 1700W

Piekarnik beztłuszczowy

To produkt idealny do małej kuchni, gdzie nie ma miejsca na tradycyjny piekarnik, do akademika, na wyjazdy wakacyjne lub po prostu dla miłośników zdrowego odżywania.

Wymiary zewnętrzne:

➡️Wysokość: 31.5 cm

➡️Głębokość: 35.1 cm

➡️Szerokość: 35.0 cm

Wymiary wewnętrzne: 271 X 254 X 208mm

Akcesoria w zestawie:

✅Emaliowana blacha do pieczenia

✅Ruszt do pieczenia

✅Uchwyt do blachy

✅Rożen do kurczaka

✅Obrotowy kosz do smażenia

✅Kosz do frytkownicy beztłuszczowej

✅Zestaw do szaszłyków: 10 szpikulców

Funkcje piekarnika beztłuszczowego

Piekarnik ma osiem programów, które ułatwiają przygotowanie: skrzydełek z kurczaka, frytek, steku/wieprzowiny, ryby, kurczaka, krewetek, a także pomogą wysuszyć żywność np. warzywa lub owoce i opiec chleb.

✅Dzięki tak wielu opcjom wystarczy przygotować produkt, włożyć do piekarnika i wybrać program obróbki, nie musisz zastanawiać się jaka temperatura i czas będą najlepsze. To duże udogodnienie!

✅Wszystkie elementy wykonane zostały z trwałych materiałów, które posłużą przez lata, a akcesoria piekarnika można myć w zmywarce.

☑️Zabezpieczenie przed przegrzaniem zapewni bezpieczeństwo oraz pewność, że urządzenie będzie służyło latami

☑️Oznakowanie CE wskazuje, że dany wyrób został zbadany przez producenta i uznany za spełniający wymogi UE dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Oznakowanie jest wymagane w przypadku wyrobów wyprodukowanych na całym świecie, które następnie są sprzedawane w UE.

☑️Oznakowanie EAC wskazuje, że produkt odbył wszystkie procedury oceny zgodności i spełnia wymagania wszystkich regulaminów technicznych Euroazjatyckiej Unii Celnej.

☑️100% ECO - oznacza opakowanie nadające się do recyklingu

☑️Wszystkie produkty zabezpieczamy odpowiednio na czas transportu, już od etapu importu. Możesz być pewny, że zamówiony towar dojedzie do Państwa w całości, gotowe do użycia.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>