Model: GV8982 E0
Kod producenta: GV8982 E0
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Tefal

http://makow84.pl/Tefal/GV8982/GV8982.png

Generator pary Tefal GV 8982 E0

Ciśnienie bojlera: 7,5 bara - oszczędność czasu i lepsze rezultaty prasowania. Wbudowany bojler wytwarza silny strumień pary pod wysokim ciśnieniem, która wnika w głąb tkaniny z łatwością rozprasowując zagniecenia

Wytwarzanie pary: 120g/min - Sprawia, że prasowanie jest łatwiejsze i wydajniejsze dzięki oddziaływaniu pary na włókna materiału.

Uderzenie pary: 500g/min - Dodatkowe, chwilowe uderzenie silnego strumienia pary. Uderzenie pary umożliwia wyprasowanie nawet najtrudniejszych zagnieceń.

Smart Technology – 5 automatycznych ustawień temperatury stopy i poziomu wytwarzania pary

http://makow84.pl/Tefal/GV8982/GV8982_2.png

Stopa Durilium AirGlide Autoclean- Ubrania wolne od zabrudzeń:

Przedstawiamy innowacyjną, opracowaną przez markę Tefal powłokę stopy z technologią Autoclean, która sama się oczyszcza.

Powłoka Autoclean zawiera palladium, które na zasadzie katalizy (samospalania) usuwa wszelkie zanieczyszczenia (drobinki tkanin) z powierzchni stopy. Pozwala to utrzymać stopę żelazka w czystości, dzięki czemu Twoje ubrania będą wolne od zabrudzeń.

Szybkie prasowanie bez wysiłku

Samoczyszcząca się stopa Autoclean nie brudzi się z upływem czasu, co gwarantuje zawsze łatwe prowadzenie żelazka po tkaninie dla szybkiego prasowania bez wysiłku.

Skuteczne rozprasowywanie zagnieceń

Duża ilość otworów parowych w stopie żelazka zapewnia maksymalną ilość pary dla skutecznego rozprasowywania zagnieceń.

Właściwości ślizgu stopy *****

Trwałość stopy/odporność na zarysowania *****

Wyprofilowana końcówka stopy

Ciągłe rozprowadzanie pary: Końcówka, bok i środekZamykana pokrywa do przechowywania i przenoszenia

Wyjmowany zbiornik na wodę o poj. 1,6L

Zwijacz kabla

Możliwość ciągłego uzupełniania wody

Funkcja Auto Stop

Lock System

Prasowanie w pionie - To bardzo praktyczna funkcja, wykorzystywana do prasowania zasłon i innych delikatnych materiałów, takich jak garnitury czy suknie. Należy jedynie sztywno trzymać materiał. Ustawić termostat w pozycji MAX, naciskać przycisk dodatkowego uderzenia pary i przesuwać żelazko z góry na dół. Należy trzymać żelazko kilka centymetrów od materiału, aby nie przepalić materiału.

Funkcja Eco

Szufladka antywapienna Calc Collector

Czas nagrzewania 2 min

Schowek na przewód parowy
<a href="//www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="//widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>