Model: MBP27T
Kod producenta: MBP27T
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Motorola

Niania elektroniczna Motorola MBP 27 Video Baby Monitor z funkcją termometru bezdotykowego


2.4” kolorowy LCD

Bezdotykowy Termometr


Noktowizor umożliwiający monitoring w ciemnościach

Produkt pozwala widzieć i słyszeć dziecko śpiące w innnym pokoju lub pilnować starszych dzieci, kiedy się bawią. Zanim zaczniesz korzystać z elektronicznej wideo niani, włóż akumulator do monitora i całkowicie go naładuj. Dzięki temi urządzenie będzie mogło dalej działać, jeżeli odłączysz je od zasilania w celu przeniesienia go w inne miejsce. Korzystanie równocześnie z kamery i monitora wymaga aktywnego połączenia radiowego między urządzeniami. Zasięg łączności zależy od warunków otoczenia. Elektroniczna niania powinna znajdować się w odległości co najmniej 1-1,5 metra od urządzeń takich jak: sieci bezprzedwodowe (routery Wi-Fi), systemy Bluetooth czy kuchenki mirofalowe, ewentualnie urządzenia te powinny zostać wyłączone, jeżeli powodują zakłócenia. Niania posiada tryb noktowizji - wyposażona w 8 diod LED emitujących intensywne światło podczerwone, które umożliwia rejestrowanie wyraźnego obrazu w ciemności. Kiedy wbudowany u góry jednostki fotosensor wykrywa słabe warunki oświetleniowe, diody LED uruchamiają się automatycznie, a obraz wyświetlany na ekranie monitora staje się czarno-biały. Dodatkową funkcją jest tryb rozmowy - po naciśnięciu odpowiedniego przycisku można mówić do dziecka przez głośnik w kamerze. Innowacją jest bezdotykowy termometr - zaprojektowany tak, aby precyzyjnie mierzyć temperaturę ciała na czole (powyżej brwi i poniżej linii włosów). Ze względu na unikatową fizjologię każdej osoby, zaleca się aaby mierzyć temperaturę w tym samym miejscu na skroni, aby pomiary były porównywalne. Zakres pomiaru temperatury ciała na czole 32-42,2 stopnia Celsjusza. Termometr może być również wykorzystany do mierzenia temperatury obiektu, np. wody w wanience czy mleka. Zakres pomiaru temperatury Tryb mierzenia temperatury obiektu = 20-80 stopni Celsjusza. Opcje Menu monitora to: głośność, jasność, cyfrowa regulacja kąta w pionie i poziomie (sterowanie prawo/lewo/góry/dół), Alarm (Jeżeli wybierzesz czas alarmu, monitor będzie emitował sygnał dźwiękowy co każde 2, 4 lub 6 godz., a ikona alarmu będzie migać na czerwono. Sygnał dźwiękowy alaarmu jest emitowany pprzez 60 sekund lub do naciśnięcia dowolnego przycisku monitora).


http://makow84.pl/Motorola/MBP27/MBP271.jpg

Niania Motorola MBP27T nie tylko pomaga monitorować dziecko w swoim pokoju, ale także jego zdrowie dzięki szerokiej gamie funkcji, miedzy innymi wbudowanemu bezdotykowemu termometrowi.


Mikrofon do komunikacji dwukierunkowej pozwoli komunikować się z dzieckiem i widzieć efekt uspokajania go na wbudowanym kolorowym ekranie o przekątnej 2,4", dodatkowo wyposażonym w wizualny wskaźnik poziomu dźwięku.


Termometr wykorzystuje technologię podczerwieni, by monitorować temperaturę czoła dziecka. Może być również wykorzystany do sprawdzenia temperatury butelki z mlekiem.

Monitoring dziecka (także w ciemności)

Mówienie do dziecka - dwukierunkowa komunikacja

Obrotowa kamera

Sygnalizacja po zarejestrowaniu głosu dziecka

Technologia bezprzewodowa 2,4 GHz

Termometr bezdotykowy

Tryb noktowizyjny


Zasięg: 300 metrów

Wyświetlacz

Regulacja głośności

Sygnalizacja optyczna

Wskaźnik sygnału

Wskaźnik niskiego naładowania

Wskaźnik ładowania baterii

Automatyczne ostrzeżenie o wyjściu poza zasięg

Zasilanie: sieciowo-akumulatoroweZestaw składa się z:


Odbiornik z kolorowym wyświetlaczem - 2,4 cala


Nadajnik z kamerą


Akumulator (jednostka dominująca)


Zasilacz (jednostka dominująca)


Zasilacz (Baby Unit)Produkt oryginalnie zapakowany - polska dystrybucja.

 
Gwarancja producenta na okres 24 miesięcy.

Oferowany rodukt pochodzi od polskiej dystrybucji Motorola i jest przeznaczony na polski rynek, posiada europejską wtyczkę (nie jest to powszechny import z Wysp Brytyjskich).Kupując u nas masz pewność otrzymania oryginalnego towaru z polską instrukcją obsługi oraz realizacji gwarancji w serwisie producenta. 


http://makow84.pl/Motorola/MBP27/MBP273.jpg

http://makow84.pl/Motorola/MBP27/MBP272.jpg

 

http://makow84.pl/Motorola/MBP27/MBP274.jpg

<a href="//www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="//widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>