Model: KT_Family_Pro
Kod producenta: KT_Family_Pro
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: KardioTest

http://makow84.pl/KardioTest/KardioTestLogo.jpg

http://makow84.pl/KardioTest/KTFamilyPro/KTFamilyPro.jpg

 

 

 

Inhalator Kardio-Test KT Family Pro


Inhalator Kardio-Test KT Family PRO to piękny, nowoczesny design połączony z przyjemną dla ucha praca inhalatora. Stosowany przy inhalacjach, aromaterapiach i ziololecznictwie. Jest bardzo poręczny, nie zajmuje dużo miejsca i wyposażony jest w wygodną torbę.
 
Inhalator KT Family PROz linii KARDIO-TEST  jest inhalatorem pneumatycznym tłokowym do terapii aerozolowej charakteryzującym sie wysoką stabilnością pracy. Jest to jeden z najlepszych inhalatorów dostępnych na rynku.W zestawie z bardzo miekką, delikatną i przyjazną dla twarzy dziecka maseczką do inhalacji.
 
Do stosowania przy nebulizacji najpopularniejszych leków np. zawierających Budenoside czyli Budesonid, Pulmicort czy Miflonide.
Łatwy do utrzymania w czystości. Nebulizator posiada podstawkę, a sam inhalator uchwyt na nebulizator. Długi przewód pozwala na swobodne podawanie leku nawet bardzo ruchliwym dzieciom.
 
Inhalator KT Family PRO jest specjalnie zaprojektowany  dla dzieci Kardio-Test, jest światowym liderem w produkcji sprzętu do inhalacji i nebulizacji.


Warto zwrócić uwagę na jego rozmiar, większość konkurencyjnych produktów jest stanowczo większa np. 17cm x 31cm x 10 cm o wadze ponad 2kg !!! Jest to naprawdę kompaktowy model, idealny do pracy w domu ,co potwierdzają komentarze naszych zadowolonych klientów.
Niezawodność tego modelu została potwierdzona przez tysiące użytkowników.Tanie materiały eksploatacyjne ( filtry , nebulizator , maseczki dla dzieci i dorosłych , końcówki doustne i donosowe można u nas dokupić ) to dodatkowy atut . Niewielkie rozmiary , bogate wyposażenie orazł łatwość użycia czyni go idealnym inhalatorem do uzytku domowego .
 
Przykłady zastosowań
 
Terapia inhalacyjna górnych dróg oddechowych: przewlekły nieżyt nosa i gardła, przewlekłe, nieswoiste stany zapalne nosa, gardła i krtani, alergiczny nieżyt nosa, nawracające i przewlekłe stany zapalne zatok przynosowych, nieżyt krtani oraz stany wyczerpania głosowego...

Terapia inhalacyjna płuc i oskrzeli: przewlekłe i nawracające zapalenia oskrzeli, astma oskrzelowa, stany po zapaleniach płuc...

Stosowane leki: Flixotide,Pulmicort, Budesonid, Miflonide, sól fizjologiczna...

Dla kogo: dzieci,dorośli (w tym osoby w podeszłym wieku)


Inhalator Kardio-Test KT Family PRO jest przeznaczony do użytkowania w domu. Jest wyposażony w długi przewód powietrzny. Dzięki tak długiemu przewodowi oraz specjalnej konstrukcji nebulizatora KARDIO-TEST , która zapobiega wylewaniu się leku możliwa jest inhalacja  nawet bardzo ruchliwych dzieci a także osób znajdujących się w pozycji leżącej. Inhalator  KT Family PROmoże być stosowany przy wszelkiego rodzaju inhalacjach, przy nebulizacji soli fizjologicznej i najpopularniejszych leków np. Flixotide, Budesonid, Pulmicort czy Miflonide. Idealny do zwalczania sezonowych przeziębień, kataru i innych dolegliwości dróg oddechowych. Niezawodność tego modelu potwierdzona przez tysiące użytkowników. Tanie materiały eksploatacyjne (filtr, nebulizator) to dodatkowe atuty.

 
Waga: 1,5 kg

Pojemnośc komory nebulizatora maks 6 ml

Ciśnienie maksymalne: 2,3 bar

Wielkość czasteczek: MMAD (50%)

Poziom hałasu: 63 dB

Zasilanie sieciowe 230V

Gwarancja: 2 lata


Zestaw słada się z:


Kompresor

Nebulizator

Przewód powietrzny 2 m

Maska PVC dla dorosłych

Maska PVC dla dzieci

Koncówka do nosa

Zapasowy filtr 1 op.(5szt)

Koncówka doustna

Etui transportowe


Nebulizator Kardio-Test jeden z najlepszych nebulizatorów na rynku.

Nebulizator  jest jednym z najskuteczniejszych i najbardziej wszechstronnych nebulizatorów na rynku .
 
Nebulizator  wydajny, bardzo efektywny, pojemność 6ml, konstrukcja zapobiegająca wyciekowi zawartości z pojemnika

Nebulizator  jest wysoce wydajnym nebulizatorem, zwiększającym skuteczność inhalacji.

Specjalna konstrukcja zapobiega wyciekowi zawartości pojemnika.

Całkowita pojemność nebulizatora wynosi 6 ml co pozwala na jednorazowe podanie pełnej dawki leku zapisanego przez lekarza.


Znikoma ilość niewykorzystanego leku

Geometria nebulizatora została optymalnie zaprojektowana tak, aby w połączeniu z  precyzyjnym wykończeniem jego wewnętrznych powierzchni (są niezwykle gładkie) uzyskać efekt maksymalnego wykorzystania nebulizowanego leku.
 
Nebulizacja jest możliwa w każdym położeniu

Innowacyjna konstrukcja urządzenia, pozwala na niezkłóconą nebulizację również przy zastosowaniu minimalnych dawek leku w każdym położeniu .

<a href="//www.okazje.info.pl/sklep-internetowy/agd-warszawa/" target="_blank"><img style="width:160px; height:80px;" src="//widgets.okazje.info.pl/YWdkLXdhcnN6YXdhLDA=/oiButtonSmall.png" alt="Opinie o AGD Warszawa w Okazje.info"/></a>

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>