Wczytuję dane...
Model: CR3044
Kod producenta: CR3044
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 6096416441456
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Camry

Grill elektryczny Camry 2100W

⭐Prosty i niezwykle funkcjonalny

⭐Nieprzywierającą powłoka teflonowa

⭐Duża powierzchnia grillowania

⭐Nienagrzewający się uchwyt

⭐W zestawie tacka na tłuszcz

⭐Moc Maksymalna: 2100W

⭐Moc Nominalna: 1500W

⭐Możliwość przechowywania w pionie

✅Grill elektryczny CAMRY CR 3044 o maksymalnej mocy 2100W daje możliwość przygotowania szerokiej gamy ciepłych posiłków – od opiekanych burgerów, przez steki, karkówkę, kurczaka i inne mięsa, po grillowane warzywa i sery.

✅Płyty grzejne są zabezpieczone teflonową powłoką, dzięki której potrawy nie przywierają, a późniejsze mycie zajmuje dosłownie chwilę.

✅Dodatkowo powłoka pozwala grillować bez dodatku tłuszczu,oraz otwór odprowadzający tłuszcz sprawia, że potrawy są zdrowsze.

✨Grill elektryczny CAMRY CR 3044 to produkt idealny dla wielbicieli eksperymentów w kuchni i wszystkich smakoszy potraw z grilla.

✨Nie trzeba już czekać na słoneczne i ciepłe dni, aby delektować się ulubionymi daniami z rusztu.

✨Już dziś możesz cieszyć się domowymi hamburgerami, kiełbasą, kurczakiem, karkówką czy stekiem, a także aromatycznymi warzywami i oryginalnymi przekąskami na ciepło.

✨Zachwyć bliskich i znajomych kulinarnym kunsztem i przygotuj swoje popisowe danie przy minimalnym wysiłku.

Domowy grill to duża wygoda

✅Chyba każdy z nas ma swoje ulubione danie z grilla. Niezależnie od tego, czy są to mięsa, sery, warzywa czy słodkie przekąski już od dziś możesz samodzielnie przygotować ich zdrową wersję we własnej kuchni.

✅Nasz grill elektryczny to urządzenie, które jest bardzo proste w obsłudze, wykonane z wysokiej jakości części, dzięki któremu już w kilka chwil przygotujesz aromatyczny obiad, przekąskę czy kolację na ciepło dla siebie, znajomych czy też całej rodziny.

✅Maksymalna moc 2100 W pozwala na szybkie grillowanie nawet większego kawałka mięsa czy twardych warzyw.

✅Termostat utrzymuje na bieżąco właściwą temperaturę płyt grzewczych, a lampka LED umieszczona na wierzchu pokrywy informuje o gotowości grilla do pracy.

✅To proste i funkcjonalne urządzenie, które można przechowywać w pionie, więc nie zajmie ono dużo miejsca nawet w najmniejszej kuchni.

Zdrowo i z grilla? To możliwe!

✨Nieprzywierająca powłoka to duże udogodnienie, gdyż umożliwia wygodne przekładanie mięsa i warzyw oraz szybkie czyszczenie urządzenia.

✨Ponieważ do grillowania nie musisz używać dużej ilości tłuszczu, możesz dzięki temu znacznie odchudzić potrawy uchodzące powszechnie za niezdrowe.

✨Grillowanie to prosty sposób jak przyrządzić smaczne potrawy o zbilansowanej wartości odżywczej.

✨Duża powierzchnia grillowania ułatwia przygotowanie obiadu od razu dla całej rodziny.

✨Nienagrzewający się uchwyt oraz ruchoma płyta górna umożliwiają wygodne użytkowanie urządzenia podczas przygotowywania posiłku.

✨Dołączona do zestawu tacka na tłuszcz pozwala na zachowanie czystości wokół grilla i zbieranie zbędnego tłuszczu bez ryzyka opryskania lub oparzenia.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>