Wczytuję dane...
Model: AD8078
Kod producenta: AD8078
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5902934839860
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Adler

Lodówka turystyczna elektryczna - idealna do samochodu i do domu

Lodówka turystyczna 12V 230V | Duża o pojemność aż 28L | Funkcja chłodzenia | Funkcja grzania | Wyposażona w kółka i rączkę | Długie przewody zasilające: do samochodu i do sieci | Cicha praca | Izolacja

Idealnie sprawdzi się zarówno w zimie jak i w lecie, w podróży, na kempingu czy pod namiotem. Spokojnie może pracować wiele dni bez przerwy. Po przyjeździe podłącz urządzenie i ciesz się z wypoczynku, nie martwiąc się o żywność czy o schłodzone napoje.

Lodówka turystyczna o ogromnej pojemności 28L

✅Pojemna lodówka sprawdzi się na wyjazdach i w czasie podróży - może być użytkowana zarówno podczas transportu dzięki zasilaniu poprzez gniazdo zapalniczki w aucie, jak i w pomieszczeniu, 

✅Lodówka turystyczna Camry pracuje w zakresie od 16 do 20 stopni poniżej temperatury otoczenia w przypadku funkcji chłodzenia lub powyżej, w przypadku funkcji grzania.

✅Pojemność lodówki 28 litrów pozwoli na przechowywanie produktów spożywczych w idealnych warunkach

✅System chłodzenia za pomocą ogniw Peltiera osiągnięcie odpowiedniej temperatury wewnątrz lodówki. Urządzenie nie zawiera szkodliwego freonu

✅W lodówce wykorzystano izolacje cyklopentanową C5H10, co  zapewnia stałą temperaturę wewnątrz komory. Grubość izolacji to aż 25-30mm. W większości urządzeń producenci umieszczają styropian, przez co izolacja jest słaba, a temperatura wewnątrz szybko się zmienia, a lodówka nie spełnia swojej funkcji.

✅W zestawie znajdują się przewody do podłączenia lodówki do gniazda zapalniczki DC 12V (o długości 1,8m) w samochodzie i oraz do sieci w domu/mieszkaniu AC 230V (o długość 1,8m). Na panelu sterowania znajduje się przełącznik umożliwiający wybóc napięcia zasilającego: DC12V-OFF-AC230V.

✅Lodówka jest bardzo cicha - poziom hałasu to maksymalnie 55 dB

✅Lodówka jest wykonana z wytrzymałych materiałów, co gwarantuje bezawaryjne działanie i wysoką jakość wykonania

Dioda LED znajdująca się na panelu sterowania sygnalizuje pracę urządzenia

Wydajność:

✅Aby uzyskać optymalne działanie chłodzące, w lodówce należy umieszczać uprzednio schłodzoną żywność lub specjalne wkłady chłodzące (oferujemy je na pozostałych naszych aukcjach). Czas ochłodzenie produktów uprzednio nieschłodzonych to 2-3 godziny.

Funkcja grzania umożliwia dłuższe podtrzymanie temperatury wcześniej podgrzanych produktów (lodówka nie służy do podgrzewania zimnych produktów).

✅Odpowiednie użytkowanie urządzenia umożliwia zachowanie właściwej temperatury produktów przez kilka godzin.

Na panelu sterowania znajduje się przełącznik z możliwością wyboru: GRZANIE - CHŁODZENIE

Dostęp do schłodzonych napojów oraz możliwość zabrania ze sobą ulubionych potraw, może uprzyjemnić każdy bliższy lub dalszy wyjazd. Niezależnie od tego czy jedziemy na krótki piknik, czy wypad niedaleko okolic zamieszkania, jedziemy na weekend pełen atrakcji lub tydzień wakacji, warto zaopatrzyć się w lodówkę turystyczną.

To produkt idealny dla każdego miłośnika podróżowania.

Duża pojemność i praktyczne rozwiązania

Tego typu lodówka to niezbędny element wyposażenia, który uprzyjemni nam każdą wycieczkę i wyjazd. Jeśli lubimy organizować rodzinne wypady za miasto, często jeździmy w podróże służbowe i nie wyobrażamy sobie drogi bez ulubionego napoju czy jedzenia, warto rozważyć zakup lodówki turystycznej. Latem możliwość wypicia zimnej wody, napoju gazowanego czy herbaty, opcja schowania jedzenia przed działaniem wysokiej temperatury jest na wagę złota. Pojemność 28 litrów pozwala na zabranie ze sobą większej ilości prowiantu dla nawet kilku osób. Do chłodzenia wykorzystuje się ogniwo Peltiera, które dzięki dużej trwałości i prostej budowie bardzo często znajduje zastosowanie w tego typu urządzeniach chłodniczych. Dzieje się tak, gdyż ułatwia kontrolę temperatury w komorze chłodzącej niezależnie od napięcia prądu. Ma to znacznie, gdyż w zestawie znajdziemy zarówno kabel do podłączenia lodówki do gniazda zapalniczki samochodowej, jak i do tradycyjnego gniazdka. Grubość izolacji wewnątrz ścianek to 20-25 mm, co w połączeniu ze specjalną izolacją cyklopentanową C5H10 pozwala na utrzymanie wybranej temperatury nawet przez kilka godzin.

Innowacyjne funkcje

W celu uzyskania jak najlepszego efektu warto do lodówki włożyć uprzednio schłodzone produkty. Czyli przed wyjazdem, lepiej je zostawić na całą noc w domowej lodówce, a przed wyjazdem przełożyć do turystycznej. Jednak to, co wyróżnia nasz produkt na rynku to połączenie funkcji chłodzenia z funkcją nagrzewania, która pozwala utrzymać wyższą temperaturę gotowanych potraw. Lodówka nie podgrzeje jedzenia, ale sprawi, że ulubiona zupa czy drugie danie dłużej będą ciepłe. Stała temperatura wewnątrz urządzenia to około 16-20 stopni Celsjusza mniej lub więcej od temperatury panującej na zewnątrz (średnio od -20 do +20 stopni). Dzięki temu lodówka przyda się nawet podczas wyjazdów jesienią czy zimą. Jest to więc produkt, który ma zastosowanie całoroczne. To duża oszczędność! Estetyczne wykonanie i rozwiązania jak zdejmowana pokrywa oraz wygodny uchwyt sprawią, że z chęcią zabierzemy tę lodówkę na każdy wyjazd.

Wymiary wewnętrzne:

➡️szerokość 33,8cm

➡️głębokość 32cm

➡️wysokość 35,2cm

Wymiary zewnętrzne

➡️szerokość 29,7cm

➡️głębokość 39,6cm

➡️wysokość 43,5cm

Wymiary opakowania:

➡️szerokość 31cm

➡️głębokość 42cm

➡️wysokość 46cm

Zasilanie

➡️AC 220-240V ~50/60Hz

➡️Moc grzania 50W

➡️Moc chłodzenia 65W

Zasilanie

➡️DC 12V

➡️Moc grzania 40W

➡️Moc chłodzenia 48W

Zawartość pudełka

➡️Instrukcja obsługi

➡️Przewody do podłączenia lodówki do gniazda zapalniczki DC 12V w samochodzie i gniazda AC 230V

☑️Zabezpieczenie przed przegrzaniem zapewni bezpieczeństwo oraz pewność, że urządzenie będzie służyło latami

☑️Oznakowanie CE wskazuje, że dany wyrób został zbadany przez producenta i uznany za spełniający wymogi UE dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Oznakowanie jest wymagane w przypadku wyrobów wyprodukowanych na całym świecie, które następnie są sprzedawane w UE.

☑️Oznakowanie EAC wskazuje, że produkt odbył wszystkie procedury oceny zgodności i spełnia wymagania wszystkich regulaminów technicznych Euroazjatyckiej Unii Celnej.

☑️100% ECO - oznacza opakowanie nadające się do recyklingu

☑️Wszystkie produkty zabezpieczamy odpowiednio na czas transportu, już od etapu importu. Możesz być pewny, że zamówiony towar dojedzie do Państwa w całości, gotowe do użycia.

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>