Wczytuję dane...
Model: CR8065
Kod producenta: CR8065
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5908256831551
Koszt wysyłki od: 10.00 PLN
Producent: Camry

Lodówka turystyczna elektryczna - idealna do samochodu i do domu

Lodówka turystyczna 12V 230V | Duża o pojemność aż 21L | Funkcja chłodzenia | Funkcja grzania | Wyposażona w kółka i rączkę | Długie przewody zasilające: do samochodu i do sieci | Cicha praca | Izolacja

Idealnie sprawdzi się zarówno w zimie jak i w lecie, w podróży, na kempingu czy pod namiotem. Spokojnie może pracować wiele dni bez przerwy, po przyjeździe podłącz urządzenie i ciesz się z wypoczynku, nie martwiąc się o żywność czy o schłodzone napoje.

Lodówka turystyczna o ogromnej pojemności 21L

✅Pojemna lodówka sprawdzi się na wyjazdach i w czasie podróży - może być użytkowana zarówno podczas transportu dzięki zasilaniu poprzez gniazdo zapalniczki w aucie, jak i w pomieszczeniu, 

✅Lodówka turystyczna Camry pracuje w zakresie od 18 do 22 stopni poniżej temperatury otoczenia w przypadku funkcji chłodzenia lub powyżej, w przypadku funkcji grzania.

✅Pojemność lodówki 21 litrów pozwoli na przechowywanie produktów spożywczych w idealnych warunkach

✅System chłodzenia za pomocą ogniw Peltiera osiągnięcie odpowiedniej temperatury wewnątrz lodówki. Urządzenie nie zawiera szkodliwego freonu

✅W lodówce wykorzystano izolacje cyklopentanową C5H10, co  zapewnia stałą temperaturę wewnątrz komory. Grubość izolacji to aż 25-30mm. W większości urządzeń producenci umieszczają styropian, przez co izolacja jest słaba, a temperatura wewnątrz szybko się zmienia, a lodówka nie spełnia swojej funkcji.

✅Lodówka posiada kółka z jednej strony i uchwyt z drugiej które  ułatwiają transport

✅W zestawie znajdują się przewody do podłączenia lodówki do gniazda zapalniczki DC 12V (o długości 1,8m) w samochodzie i oraz do sieci w domu/mieszkaniu AC 230V (o długość 1,8m). Na panelu sterowania znajduje się przełącznik umożliwiający wybóc napięcia zasilającego: DC12V-OFF-AC230V.

✅Lodówka jest bardzo cicha - poziom hałasu to maksymalnie 49 dB

✅Lodówka jest wykonana z wytrzymałych materiałów, co gwarantuje bezawaryjne działanie i wysoką jakość wykonania

Dioda LED znajdująca się na panelu sterowania sygnalizuje pracę urządzenia

Wydajność:

✔️Aby uzyskać optymalne działanie chłodzące, w lodówce należy umieszczać uprzednio schłodzoną żywność lub specjalne wkłady chłodzące (oferujemy je na pozostałych naszych aukcjach). Czas ochłodzenie produktów uprzednio nieschłodzonych to 2-3 godziny.

✔️Funkcja grzania umożliwia dłuższe podtrzymanie temperatury wcześniej podgrzanych produktów (lodówka nie służy do podgrzewania zimnych produktów).

✔️Odpowiednie użytkowanie urządzenia umożliwia zachowanie właściwej temperatury produktów przez kilka godzin.

Na panelu sterowania znajduje się przełącznik z możliwością wyboru: GRZANIE - CHŁODZENIE

Lodówka turystyczna elektryczna - Stworzona dla podróżników

Duża komora chłodząca (32,3cm-22,5cm-34,2cm) mieści aż 21 litrów. Zamykana na wygodne zatrzaski. Dzięki specjalnej izolacji termicznej obudowy może utrzymywać temperaturę w komorze chłodzenia. Użytkownik może podłączyć ją zarówno do sieci elektrycznej 230 V (uzyskując moc chłodzenia 65 W) jak i samochodowego gniazdka zapalniczki 12 V (moc 48 W). Dla ułatwienia została zainstalowana rączka, którą można schować w pokrywie lodówki. Po zamknięciu, lodówka turystyczna staje się wygodną walizką, zarówno estetyczną jak i wygodną w noszeniu.

Wymiary wewnętrzne:

➡️szerokość 32,3cm

➡️głębokość 22,5cm

➡️wysokość 34,2cm

Wymiary zewnętrzne

➡️szerokość 40cm

➡️głębokość 30cm

➡️wysokość 42,5cm

Wymiary opakowania:

➡️szerokość 31cm

➡️głębokość 42cm

➡️wysokość 46cm

Zasilanie

➡️AC 220-240V ~50/60Hz

➡️Moc grzania 50W

➡️Moc chłodzenia 65W

Zasilanie

➡️DC 12V

➡️Moc grzania 40W

➡️Moc chłodzenia 48W

Zawartość pudełka

➡️Instrukcja obsługi

➡️Przewody do podłączenia lodówki do gniazda zapalniczki DC 12V w samochodzie i gniazda AC 230V

☑️Zabezpieczenie przed przegrzaniem zapewni bezpieczeństwo oraz pewność, że urządzenie będzie służyło latami

☑️Oznakowanie CE wskazuje, że dany wyrób został zbadany przez producenta i uznany za spełniający wymogi UE dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Oznakowanie jest wymagane w przypadku wyrobów wyprodukowanych na całym świecie, które następnie są sprzedawane w UE.

☑️Oznakowanie EAC wskazuje, że produkt odbył wszystkie procedury oceny zgodności i spełnia wymagania wszystkich regulaminów technicznych Euroazjatyckiej Unii Celnej.

☑️100% ECO - oznacza opakowanie nadające się do recyklingu

☑️Wszystkie produkty zabezpieczamy odpowiednio na czas transportu, już od etapu importu. Możesz być pewny, że zamówiony towar dojedzie do Państwa w całości, gotowe do użycia.

Produkty powiązane

<div id="ceneo-nDdBAxEh0Ig">
Rekomendacje dostarcza <a href="//www.ceneo.pl/;14031-0v" rel="nofollow" title="Ceneo.pl" target="_blank">Ceneo.pl</a>
</div>
<script>(function(w,d,t,a,c){w[a]=w[a]||[];w[a].push({id:'771fd2bd-74b5-46ce-9fd9-3ac318f6b052',container:'ceneo-nDdBAxEh0Ig'});if(!w[c]){w[c]=true;var s=d.createElement(t),g=d.getElementsByTagName(t)[0];s.src="//ssl.ceneo.pl/shops/rc.js?accountGuid=d1cfd322-3cb6-48da-9dcf-15e6142bdf87&"+parseInt(new Date().getTime()/86400,10);s.async=true;g.parentNode.insertBefore(s,g);}}(window,document,'script','CeneoRecommendationWidgetOptions','CeneoRecommendationScriptLoaded'));</script>